Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

saol gülşenim amin canım bizide sizin gibi anne adayı yapsın allah başka bişi istemiyorum. bebişlerimiz beraber büyüsün mutlu huzurlu sağlıklı inşallah.

11+1 asiyecim kız yakaladım seni 3 gün oldu sana soruyorum doktorun ilaç verdimi bebeği tutsun diye -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Tatlım ben bikaç kez yazdım ama haberleşemedik sanırsam progestan verdi günde 1 tane kullanıyorum ama hala lekelenme geçmedi. Bende aradım sordum o ilacı sadece desteklesin diye verdim normalde düşüğü engelleyemez dedi. Kullanmaya devam et dedi sadece

nasip bu çizelgelerde bi yanlışlık mı var aacaba niye soruyom biliyomusunuz benim regl tarihim 10 ağustos yani üç gün var ama çizelgemde test yapmak için son 24 saat diyo neden ki acep?

İYİ Kİ DOĞDUN ANNECİM SANA KOCAMAN HEDİYELERLE GELECEĞİM........
Geboorte.jpg

İYİ Kİ DOĞDUN ŞEBOCUM....ŞenizŞenizŞeniz

ay bu arada benim bebiş geçen gün 11+1 di bu gün 11+3 oldu bide asiye bak benim bu bebiş de düşük tehditi altında idi doktor bana progestanla bebe aspirini verdi bebe aspirini kanı sulandırıp bebeğe oksijen ve besinin daha fazla ve hızlı ulaşmasını sağlıomuş doktoruna bi danış istersen kullan derse günde bi tane kullan bende şimdi hiiiç bişe yok maşşallaahh

nasip bu çizelgelerde bi yanlışlık mı var aacaba niye soruyom biliyomusunuz benim regl tarihim 10 ağustos yani üç gün var ama çizelgemde test yapmak için son 24 saat diyo neden ki acep?

şebnem sanırım ya döngün yalnış girilmiş olabilir kontrol et önce 3 aylık döngünü bul ona göre gir

şebnem hepimizde öle veriyordu canım takvim.....sanırım adet tarihine gelmeden 2 gün önce kan testinde çıkar mantığı vardır.....gerçi hazırlayan kişiler bir türk dahiliğinde bunu tahlil edemezler ama şahsım adına uzak görüşlü biri olarak ben bu teşhisi koydum...:))) ne de olsa TÜRK'üm.......

ben yasptım canım kontrol için sormuştum yanlışmı doğrumu diye neyse kalsın

slm herkese ben yeni katıldım aranıza bende bebek istiyorum umarım en kısaa zaman da bende hamiş olurum herkese slmlar

17sinde yumurtlaa günüm ama neyse ya bunu beyendim kalsın kızlar ben biraz işlerimi halledeyim öyleden sonra 2 gibi görüşürüz öptüm hepinizi

X