Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

batusa canımcım en yeni bebeğini kaybeden benim canım ama korkma sakın tatlım benim bebişim çok ağıdadı zaten vardı o risk benden de ilk lekenme tarzı kanama geldi tatlım sonraki düşmeden önceki akşam artık çok kou gelmeye başladı adet olurmuş gibi ama bence kimseyi kafana takma sen doktorunu dinle birde ayakta kalma mümkünse yat hep asla ama asla uzanma ani hareketlerden kesinlikle kaçın uyandığında gerinme ben o sabah çok gerinmiştim uyandığımda mesela annemle konuştuk dünde deli diyo maden ağıda neden öyle hareketler yaptın felan dedi neyse tatlışım dikkat et doktorunun sözündende çıkma bebişin seni bırakmaz asla kötü düşünme iyi düşünki iyi olsun BUARADA KIZLAR HEPİNİZ HOŞGELDİNİZZZZZ

canım benim saol ya işte beklicez bebeğimi kaybetmek istemiyorum daha anne olacağımı anladım anlamaz bu geldi başıma bir görseydin beni kaç kez baygınlık geçirdim sadece ağzımdan çıkan kelime bebeğimi kaybetmek istemiyorum diyerek karnımı tuttum pazaartesi günü ama şimdi üzülmüyorum ağlamamak için kendimi tutuyorum çünkü annem yanımda kalıyor o daha kötü olyor:Saruboceq:

canım benim saol ya işte beklicez bebeğimi kaybetmek istemiyorum daha anne olacağımı anladım anlamaz bu geldi başıma bir görseydin beni kaç kez baygınlık geçirdim sadece ağzımdan çıkan kelime bebeğimi kaybetmek istemiyorum diyerek karnımı tuttum pazaartesi günü ama şimdi üzülmüyorum ağlamamak için kendimi tutuyorum çünkü annem yanımda kalıyor o daha kötü olyor:Saruboceq:

birşey olmayacak hayırlısıyla allaha dua et allahım hayırlıysa ver hayırlı değilse al diye

canımm güzell allah bağışlıcaktır inşallah bebeğini sana.. dualarımız seninle:1hug:

birşey olmayacak hayırlısıyla allaha dua et allahım hayırlıysa ver hayırlı değilse al diye

dua ediyorum kızlar benim için dua edin ne olur ya allahım diyorum bebeğim sağlıklı ve hayırlı evlat olacaksa benimle kalsın tutunsun bana ama anamoli varsa da al ki bekletme beni diyorum allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah:nazar::nazar: kızlar ben kaçtım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın bu sitede hamişolmayan yok zaten herkez hamişşşşşşşşşşş:CüvCüv:

aylincim günaydın canımm..haberlerine sevindim herşey yolunda..çalışmalara devam..ben dün regl olmadım ama sabah test yaptım negatif..bugün 27. günüm 30 una kadar beklicem gelmezse pazartesi kan vericem ..belirtiler iyice birbirine girdi..çok da umudum yok artık.

ayy canım sorma yaaa. izim iş çok karışık 26 geçerse 28 oda geçerse 30 :CüvCüv:
3 durak var yaa:)
bakalım bizde nolcak bu ay, hepimiz için hayırlısı olsun inşallaaah:)

Kislar ya canim çok sikiliyor napsam bilmiyorum varmi çanakkalede oturaniniz ben cuma çanakaleye geliyorum allahin izniyle

canım malesef çanakkale bayağı uzak bize ama gitmeyi çok istediğim bir yer yani ben gitsem kesinlikle sıkılmam gez dolaş bir sürü yer var orda niye sıkılacan kiCADIARZUneyse umarım güzel geçer ziyaretin canım bizim içinde gez resim çek koy burayada bakalım bari olurmu canımmmmmmm:1hug:

tatlım üzülme ne olur bebişin seni bırakmaz ama sende kendini bırakma sağlıklı beslen ve bol bol yat bak annende yanında ben tektim vallahi kocişim sağolsun yanımdaydı ama ben hep yattım sende yat tatlım ve moralini yüksek tut allahım bebişini sana bağışlar meraklanma

dua ediyorum kızlar benim için dua edin ne olur ya allahım diyorum bebeğim sağlıklı ve hayırlı evlat olacaksa benimle kalsın tutunsun bana ama anamoli varsa da al ki bekletme beni diyorum allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah:nazar::nazar: kızlar ben kaçtım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın bu sitede hamişolmayan yok zaten herkez hamişşşşşşşşşşş:CüvCüv:

dualarımız seninle canım rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsinnn inşallah yeğenimiz seninle kalacak canımmmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım malesef çanakkale bayağı uzak bize ama gitmeyi çok istediğim bir yer yani ben gitsem kesinlikle sıkılmam gez dolaş bir sürü yer var orda niye sıkılacan kiCADIARZUneyse umarım güzel geçer ziyaretin canım bizim içinde gez resim çek koy burayada bakalım bari olurmu canımmmmmmm:1hug:

olur tatlışım canımın sıkıntısı çanakkaleye gideceğim için değil bir an önce cuma olsada gitsem diye çanakaleyi çok severim hemde çok çekerim fotolarım koyarım gelince.
aylincim hamişsin hamişsin merqak etme

emel daha öncede bir iki kişi hissediyorum yumurtladığımı demiş nasıl anlıyorsunuz

nasipcim benim sağ yumurtalığım yok zaten sol tarafımdada ayağımın altına kadar giren sancılar oluyor, karnım şişiyor, ağrı hissediyorum yani.
bu adet görmeye yeni başladığımdan beri hep böyle, dr'a çok gittim hep üşütüyorsundur falan diyolardı.
ama en son gittiğim bir dr anladı:) yumurtlama ağrısıdır bu dedi. tabii evlenmemiştim o zaman yumurtlama ne ondan haberim yok.
günleri hesapladık falan evet yumurtalama ağrısıymış o zaman anladık:)

nasipçim canim ne iş yapiyor kocişin siz uzakmisiniz birbirinizden ben bişey anlamadim seni üzdüysem özür dilerim

çanakkale boğazında sahil güvenlikte kaptan ayrı değiliz yani ayda 13 gün sadece üzmedin canım koçişimi özledim de:eek:

nasipcim benim sağ yumurtalığım yok zaten sol tarafımdada ayağımın altına kadar giren sancılar oluyor, karnım şişiyor, ağrı hissediyorum yani.
bu adet görmeye yeni başladığımdan beri hep böyle, dr'a çok gittim hep üşütüyorsundur falan diyolardı.
ama en son gittiğim bir dr anladı:) yumurtlama ağrısıdır bu dedi. tabii evlenmemiştim o zaman yumurtlama ne ondan haberim yok.
günleri hesapladık falan evet yumurtalama ağrısıymış o zaman anladık:)

Kizlar ben çikiyorum şimdilik kendinize iyi bakin görüşürüz
biraz dinlenmem lazim

aaaaaaaa derya sen burda mıydın:roflol:

X