Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* nigarim........................................... .........................(nigar)
* Ameli............................................. ......................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

ütülerim bitti nihayet kocişim pek tişort giymiyo gömlekleride ütülemek uzun zaman alıyo yaw

Kizlar kimse yokmu nersiniz
burdayızzzzz canımmmmhihoyyyt
burdayız hayatım
ama ben birazdan çıkacağıjm uykum var
nereye kızzzzz:eek:klava::eek:klava:
ütülerim bitti nihayet kocişim pek tişort giymiyo gömlekleride ütülemek uzun zaman alıyo yaw
canımm bu sıcakta ütüüüüüüü:1shok:Allah kolaylık versin bitmiş herhal hadi gözün aydınnnn sositosositosositososito

burdayızzzzz canımmmmhihoyyyt

nereye kızzzzz:eek:klava::eek:klava:

canımm bu sıcakta ütüüüüüüü:1shok:Allah kolaylık versin bitmiş herhal hadi gözün aydınnnn sositosositosositososito

ya bizim ev esiyo kız öyle çok sıcak değil ama bittiğine bende seviniyom bunalmıştım

Kız Merve sen nerdesin...Küsmüyüz yoksa...Sana dalga geçme dedim ya alındın mı yoksa hayatım......

kızlar bende burdayım..Merveeeeeeeee küsmüyüz dedim cevap vermedin hayatım....

yok gülümm hiç küsülür mü küsmedim valla alınmadım bile:eek: işlerden kafamı kaldıramıyorumm..

nasılsın hayatımm kaydirigubbakcemile5

yok gülümm hiç küsülür mü küsmedim valla alınmadım bile:eek: işlerden kafamı kaldıramıyorumm..

nasılsın hayatımm kaydirigubbakcemile5

hihoyyyt Ohhh be valla küstün sandım üzüldüm...İyiyim hayatım..Sende iyisindir umarım..Çalışmalara başladım bakalım kısmet hangi aya olursa artık...Şeniz

Arkadaşlar ben sevcan.aranıza katılıp bi duacınızda ben olmak istiyorum.
benimde yumurtalıklarımda bir problem var. az çalışıyormuş.Bende bebeğimi artık içimde olduğunu bilmek istiyorum ama işte bizimde kaderimizde buda varmış.Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olur elbet.Sabırla bekliyoruz bebeğimizin hayatımızı paylaşmasını:Saruboceq:

hihoyyyt Ohhh be valla küstün sandım üzüldüm...İyiyim hayatım..Sende iyisindir umarım..Çalışmalara başladım bakalım kısmet hangi aya olursa artık...Şeniz

yok canımm küsmem ben öle herşeye kız bebiş üzülmesin üzülme sende annesihihoyyyt ben de başlıyom sıkı bir halde kısmet gell bebekk gelll diye çağırcam:emir_bebek:

Sinemcim hadi geçmiş olsun canim buarada bişey sorucam bu takvimlerimizde yumurtlama günümüz geldikçe ilerliyomu simgeler yoksa yenilemekmi gerekiyor

benimde yumurtalıklarımda bir problem var. az çalışıyormuş.Bende bebeğimi artık içimde olduğunu bilmek istiyorum ama işte bizimde kaderimizde buda varmış.Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olur elbet.Sabırla bekliyoruz bebeğimizin hayatımızı paylaşmasını:Saruboceq:

Canım aramıza hoşgeldin ben Emel...İyi dileklerin için teşekkür ederim..Kendinden bahset biraz istersen seni tanıyalım..

hoşgeldin canım benimde ilk yumurtlaıklarım yavaş çalışıyordu ilaç kullandım düzeldi tatlım düzelir merak etme hamişte kaldım ama ne yazıkki bebişimi kaybettim herşey insanlar için ama inanıyorum hamiş kalıcaz hepimiz inş bu site bu topiç sana uğur getirecek tatlım

hoşgeldin canımmmma.s.
canım üstesinden gelinmeyecek hiçbir sorun yoktur buradaysan inanacan burası umut topiki umut hep var herşeye rağmen varrr burada herkez ya hamiş yada üstüne görüyo umudun varsa hoşgeldin aramızaaaaaaagamyoncuiremsugamyoncuiremsu

X