Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

çok iğrenç bişey ya alttan usg.ben dün bhcg kanda tahlil verdim buğün 5 de falan çıkacak gebelik sonnandımı diye istedi kayseride ki dr um. canım kalp atışını dinledin mi sen

evet canım iğrenç ama alıştım artık dediğim gibi bana karından pek bakmıyorlar nedense şansıma hep alttan bakıyorlar. Bebeğimin kalp atışını 30 temmuzda duydum 10,6 mm di 7+1 veya 7+2 dedi doktor ama lekelenme hala devam bazen pembe oluyor korkuyorum bazen kahverengi oluyor bakalım ctesi gitcem bende ne diycek doktorum

kızlar armızda düşük yapan varmıydı nasıl oldu ki benim ki düşük olabilirmi olsa kanamam çok olurdu demi

:roflol::roflol::roflol:
canım normalini bilmiyorum ama burada herkez ya hamiştir yada üstüne görüyor hamişliği biraz uzuyordur canım başka alternatifimiz yok bu yüzden şimdilik sen hamişsinnnnn:içelim:

süpersinnnsırnaşık şey koptum gülmekden sırnaşık şey
hele o ken cümleye bayıldım "hamişşsinnnn" güzel bi cümle o öyle

kızlar armızda düşük yapan varmıydı nasıl oldu ki benim ki düşük olabilirmi olsa kanamam çok olurdu demi

ben yaptım ama kimyasal düşük ama aynı şey değil ha buda var bu ayki yaşadığım ama rahime yerleşmiş düşükler değil
benim bebek isabet ettiremiyor rahimikaydirigubbakcemile3

kız geçmişi okumuyonmu yoksam sorduk ya
sağol tatlşım yaaa
gıcık oluyorum böyle elim kolum bağlı olunca
uzakta olmak zor işte böyle
geçmiş olsun canım
Merve,Sinem,Gülşen,Ayşe,Aylin, Esma,Nasip,Asiye,Raziye,Aslı,Derya,Ceren Sebnemmmm nerdesiniz yaaaa.........Ben geldim gittiniz....Kızlarrrrrrrrrrrrr....................
kız biraz uzanayım dedim tv karsısında
hemde yaprak dökümünü izledimde iki ağladım
Hoş bulduk Nasip im...
Hoş buldum Ceren cim...Valla çalışmalara başladım...:))) Artık tutar tutmaz orasını bilemem...Henüz yumurtlama gerçekleşmedi zaten..
inşallah tutar

bana yapmışlardı
bide progesteron vermişti dk

ya açım ben aç
yemek yiycem mutfağı görünce midem kalkıyor
makarna kaynattım sos yapacak cesaretim yok
biri beni doyursun be yav

canım ilk bebişim karnımda öldü hafif bir kahverengi akıntı vardı önce herkez normaldir dedi sonra kurban bayramının 4. günü kana dönüştü akşama kadar doktor bekledik malum tatil hemen müdahale olmadı yani ve doktor geldiğinde çok geçti bebişimin kalbi durmuştu kürtajla aldırdım neyse demek istediğim kanamayı falan kafana takma eğer doktora gidiyorsan o ne derse onu yap ve moralini yüksek tut sonuçta herşey olacağına varır inşallah senin kaderinde bu bebişi doğurmak vardırrrrrrr

bana yapmışlardı
bide progesteron vermişti dk

canım sen ne yaptın geçmişten bilgim yokta eşinin haberi oldumu bebişten seninki kaç haftalık oldu aşağıda 33 hafta görünüyor.kanaman oldumu ilaç vermişler ya.

kızlar gögüslerim çok acıyor ya sertleştiler iyice dokunamıyorum gebelik belirtisi değil mi bu:CüvCüv:

derya kız senin bebek 33 haftalıkmı oldu:roflol::roflol:

seni allah doyursunnnnnnnkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

aynene öyle hayatım gebelik belirtesi iyide sen zaten hamişsin neden düşünüyorsun bunu

kızlar ben kaçıyorum uzanmam gerekiyor bide misafir geliyor geçmişolsuna gene yazarım allah herkezi hamiş yapsın hamişleride bebeklerinden ayırmasın amin....inşallah iyiki varsınınz..........

kız geçmişi okumuyonmu yoksam sorduk ya
ya açım ben aç
yemek yiycem mutfağı görünce midem kalkıyor
makarna kaynattım sos yapacak cesaretim yok
biri beni doyursun be yav

tmm kız hamişşşşş soranlara demedim zatiiiiiiia.s.
yok mu yapacak biriiiCADIARZUhani gelem dicem ama çok uzun yol yahu kociş bırakmaz kiiiineyse canım sen bulursun bir yolunu malum yeğenimi aç bırakırsan gelir benim oklavammmm gir bakalım şu mutfağa marş marşşşşşklava:klava:

canım ben 16 haftalıkken düşük yaptım ama kanamam olmadı...sabahtan başlayıp akşama kadar geçmeyen kusmalar sonucu gitmiştim sonrada suni sancı ile doğurdum zaten.....allah hakkında hayırlısını versin canım benim...kalbini ferah tut

batusa canımcım en yeni bebeğini kaybeden benim canım ama korkma sakın tatlım benim bebişim çok ağıdadı zaten vardı o risk benden de ilk lekenme tarzı kanama geldi tatlım sonraki düşmeden önceki akşam artık çok kou gelmeye başladı adet olurmuş gibi ama bence kimseyi kafana takma sen doktorunu dinle birde ayakta kalma mümkünse yat hep asla ama asla uzanma ani hareketlerden kesinlikle kaçın uyandığında gerinme ben o sabah çok gerinmiştim uyandığımda mesela annemle konuştuk dünde deli diyo maden ağıda neden öyle hareketler yaptın felan dedi neyse tatlışım dikkat et doktorunun sözündende çıkma bebişin seni bırakmaz asla kötü düşünme iyi düşünki iyi olsun BUARADA KIZLAR HEPİNİZ HOŞGELDİNİZZZZZ

kızlar benım vergi dairesine gitmem gerek..gelince görüşürüz...öpüldünüz..........

canım ama hamileliğin bitmiş olabilir dediler ya bana ondan korkuyorum ya:uhm:

göğüslerim gergin ve şiş demiştin...düşük belirtilerinden biri hamilelik şikayetlerinin azalması ve göğüsteki gerginliğin hissedilmemesi diye biliyorum bu durumda herşey yolunda...akşam 5 i beklemekten başka çare yok...dualarımızdasın:Saruboceq:

Kislar ya canim çok sikiliyor napsam bilmiyorum varmi çanakkalede oturaniniz ben cuma çanakaleye geliyorum allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…