Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar merhaba dün site açılmıyordu sinir etti beni şimdi girdim bende evde uzanıyorum istirattayım kafam allak bullak bekliyorum işte

akıntı olayını bende biliyorum ceren beyaz yumurtamsı oluyor birde hissedenler var onu soruyorum

kızlar merhaba dün site açılmıyordu sinir etti beni şimdi girdim bende evde uzanıyorum istirattayım kafam allak bullak bekliyorum işte

Hoşgeldin canım inşallah kalacak bebeklerimiz merak etme annesi dinlen sen ben dinlenemiyorum ya işten izin alamıyorum eylülde eşimle alacam bakalım ama evde iş yapmıyorum hep eşim yapıyo

emel daha öncede bir iki kişi hissediyorum yumurtladığımı demiş nasıl anlıyorsunuz

canım benım sağ bazende sol kasığımda sancı oluyor..Sanki oraya bir taş koymuşsunda onu orada 1-2 gün taşıyormuşum gibi oluyor...ve ceren in dediği gibi o ağrı ile beraber akıntı farklılaşıyor ama ben ağrıdan biliyorum..

canım moralini yüksek tut biliyorsun en önemli şey ve inan bebişin seninle birlikte ve sonuna kadar da seninle olacak inşallah hayırlısıyla kucağınada alacaksın onu inan sadece tamam mı canım hamişimmmm:CüvCüv:

teşekkür ederim:1hug:

Badegül cüm canım sen hiç moralini bozma..Allahın izniyle bebeğine birşey olmayacak..Bak Asiyenin bebeği annesini bırakmadı seninkide bırakmayacak..
Esma hoşgeldin canım...Afiyet olsun...

Hoş bulduk Nasip im...
Hoş buldum Ceren cim...Valla çalışmalara başladım...:))) Artık tutar tutmaz orasını bilemem...Henüz yumurtlama gerçekleşmedi zaten..

emelcik hoş geldin hayatımmmm bu aralar geç geliyorsun

Kız Merve sen nerdesin...Küsmüyüz yoksa...Sana dalga geçme dedim ya alındın mı yoksa hayatım......

kızlar iyiki varsınız ya,zaten ilk aylarda olan düşükler sağlıklı olmayan anomelili bebeklermiş eğer bebğim bana tutunamazssada bununla teselli bulcam..asiş canım sen in kanaman varken alttan ultrason yaptılarmı bide ne ilacı kullanıyorsun??

emelcik hoş geldin hayatımmmm bu aralar geç geliyorsun

Haklısın canım ama inan yorgunluğu atamadım üstümden...Akşam 11 de yattığım halde sabah kalkamıyorum bir türlü..sırnaşık şey Hamilemiyim neyim:jeyyar: Üstüne gördüm ya..lülülülülülü Gerçekten hamile kalsam 9 ay uyuyacağım herhalde...:roflol:

bana hep alttan bakıyorlar zaten anlamadım kısmet midir nedir canım progestan diye bi ilaç verdi bana hergün 1 tane içiyorum

kıslar ben bu üstüne görme olayını bir türlü kavrayamadım yaaww. şimdi benim adetime 2 gün var hamile olsaydım şimdiye kadr üstüne görme gerçekleşmesi gerekirmiydi ve birde bu herkesde olmak zorunda olan birşeymi bende ne pembe akıntı ne leke hiç birşey yok şuana kadar beni bi aydınlatırmısız bu konuda

tek hamiş kalda uyu kızzzz oooohhh ne güzellllmirmirmirmir

bana hep alttan bakıyorlar zaten anlamadım kısmet midir nedir canım progestan diye bi ilaç verdi bana hergün 1 tane içiyorum

çok iğrenç bişey ya alttan usg.ben dün bhcg kanda tahlil verdim buğün 5 de falan çıkacak gebelik sonnandımı diye istedi kayseride ki dr um. canım kalp atışını dinledin mi sen

canım üstüne görme aslında yerleşme lekesidir ve herkeste olacak anlamına gelmez
bebek döllendikten sonra rahime inerken kılcaldamarlara çarparmış oda kanamaya ama normal olmayan kanamaya neden oluyor

:roflol::roflol::roflol:
canım normalini bilmiyorum ama burada herkez ya hamiştir yada üstüne görüyor hamişliği biraz uzuyordur canım başka alternatifimiz yok bu yüzden şimdilik sen hamişsinnnnn:içelim:

[QUOTE=Boddim;
canım kayseride hangi dr gidiyorsun senin hiç lekelenmen oldumu ilk zamanlardakaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…