Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hoşgeldin ayşecim sen unutulacak kadinmisin hayatim aaaaaaa seni unutmak ne mümkün nbr nasil gidiyor anlat bakalim
canımmm kötü gidiyor desemmmmm:eek:senağlamasenağlama
ay kız olurmu yaaaaaaaaa sensiz olurmu
oklavasınıda alırmış hemen eline kaydirigubbakcemile
olsun kız gene de olsun

kız haksızmıyım ama yokum kimse demiyo nerede bu ayşe diyeeeeeee ben hep sizi düşünüyom ama bak ağlarım sonraaaaaaasenağlamasenağlama
iğneler yine fos çıktı diyorum tık yok daha ne yapam oklava az bileeee:eek:klava::eek:klava:

ayşe kız geçmişi oku valla ben seni sordum....Ama sen yine de vur :))))
Canım hayırlısı olsun sende Eylülde hamiş kalırsın...Allah gönlüne göre verir inşallah...Ben kaçırmış olabilirim yazını iğneler neden fos çıktı hayatım...Yumurtamı gelişmedi yoksa çatlamadımı yoksa spermle mi karşılaşmadı ne oldu?

Evet ayşecim sorun ne canım neden iğneler fos çıktı
üzmek yok kendini ama olur mu en fazla eylülde hamiş kalıverirsin canım benim

Merve,Sinem,Gülşen,Ayşe,Aylin, Esma,Nasip,Asiye,Raziye,Aslı,Derya,Ceren Sebnemmmm nerdesiniz yaaaa.........Ben geldim gittiniz....Kızlarrrrrrrrrrrrr....................

emelim hoşgeldin şimdi geldim ben hayatıma.s.
kız ayşe önce geçmişi oku sonra al:eek:klava:eline

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* nigarim........................................... .........................(nigar)
* Ameli............................................. ......................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Hoş bulduk Nasip im...
Hoş buldum Ceren cim...Valla çalışmalara başladım...:))) Artık tutar tutmaz orasını bilemem...Henüz yumurtlama gerçekleşmedi zaten..

Merve,Sinem,Gülşen,Ayşe,Aylin, Esma,Nasip,Asiye,Raziye,Aslı,Derya,Ceren Sebnemmmm nerdesiniz yaaaa.........Ben geldim gittiniz....Kızlarrrrrrrrrrrrr....................

emelcim hoşgeldin hayatım....

biri vardi be asiye ama o fazla girmiyo heralde

ceren benimde bildiğim aramızda tüp bebek tedavisi gören yok canım....

ayşecim canım benim sende hoşgeldin....site azizliğini gösteriyor arasıra....

ayşecim hoşgeldin canımm
nerdesin ya nasip misafiri vardı dedi ama
var canım kardeşim kocişin zoruyla burda canım beni evde yanlız bırakmak istememişşşş ne şeker dimiiii:eek:
ayşe kız geçmişi oku valla ben seni sordum....Ama sen yine de vur :))))
Canım hayırlısı olsun sende Eylülde hamiş kalırsın...Allah gönlüne göre verir inşallah...Ben kaçırmış olabilirim yazını iğneler neden fos çıktı hayatım...Yumurtamı gelişmedi yoksa çatlamadımı yoksa spermle mi karşılaşmadı ne oldu?
geçmişe bakmadım canımmm özürrrrra.s.
ama birilerine sordum yok dedilerrrrrrrr:sm_confused:
yok her zamanki gibi şu anda kahverengi akıntım var doktor kana dönüşünce gel diyor işte bekliyorum biran önce gelsede öğrensem yaa yine mi kist oldu acaba bilmiyorum kiCADIARZU
emelim hoşgeldin şimdi geldim ben hayatıma.s.
kız ayşe önce geçmişi oku sonra al:eek:klava:eline

kız ben sana demedim ki sen muafsın canımmmmm oklavamdannna.s.

hoşbulduk sinem...Hoşbulduk Gülşen...
Sinem canım sana kolay gelsin..Evde oturmanın kötü yanlarından biri sıcakta ütü yapmak sanırım...
Gülşen cim sanada cumartesi için şimdiden bol şans dilerim..İnşallah hiçbir aksilik olmadan bebeğinin kalp atışlarını duymayı nasip eder Allah'ım..
Nasip cim evet takvime göre 2 günüm kaldı yumurtlama için..Ben hissediyorum yumurtladığımı bakalım takvim ile aynı güne denk gelecek mi? Hoş yumurtlamak ile iş bitmiyor ama kısmet artık...

hoşbulduk sinem...Hoşbulduk Gülşen...
Sinem canım sana kolay gelsin..Evde oturmanın kötü yanlarından biri sıcakta ütü yapmak sanırım...
Gülşen cim sanada cumartesi için şimdiden bol şans dilerim..İnşallah hiçbir aksilik olmadan bebeğinin kalp atışlarını duymayı nasip eder Allah'ım..
Nasip cim evet takvime göre 2 günüm kaldı yumurtlama için..Ben hissediyorum yumurtladığımı bakalım takvim ile aynı güne denk gelecek mi? Hoş yumurtlamak ile iş bitmiyor ama kısmet artık...

emel daha öncede bir iki kişi hissediyorum yumurtladığımı demiş nasıl anlıyorsunuz

X