Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aslında uyumak iyi gelmedi ya 7 de kalktım eşimle kahvaltı yaptık işe gönderip tekrar yattım şimdi de sanki başım ağrıyacak sersem gibi oldum yaramadı yaniii

kız uyku yaramazmı insana eşim 6.30 da kalkıyo 7de o gidiyo bende 7.15 kalkıyorum ama 15 dakikayı bile fireye vermiyorum deli gibi uyuyorum:roflol:

Canım benim ne yapcan sürekli bişeyler çıkıyo. Hayat telaşı işte bugün hamişlerin hepsi dinlenmede galiba ses yok baksana:roflol:

evet canım hayat devam ediyo önden önden bizde arkadan kovalıyoruz. evet uyanamadılar galiba geç yattılar geceden işi olmayanlar uyuyodur. sen nasılsın nası gidiyo hamişlik :1rolleyes:

öncelikle herkese günaydın

dr para almak için herbirşeyden şüpheleniyor zat
nasip bubenimde aklıma geldi biliyormusun
bilmiyorum bikaç ilaç verdi
ama dünkü o lekelenme beni korkuttu bugün bişey yokmidem yine fena gğüslerimdeki ağrı azaldı korkuyorum

Günaydın canım....:1hug:Bak yine burdayım.Deryanın kocasına ne olmuş ki?:uhm:

günaydın canım sende hamişmişsin okudum hem hoşgeldin hemde tebrik ederim inşallah kucağına almayı da allah nasip eder. araları açıktı biraz deryayı üzüyo çocuk istemiyo korunmuyo derya daha önce düşük yapmış kurtaj olmuş şimdi bu dördüncü deneme riskliymiş galiba durumu vs vs yani kocası destek değil tam köstek hayatım.

evet canım hayat devam ediyo önden önden bizde arkadan kovalıyoruz. evet uyanamadılar galiba geç yattılar geceden işi olmayanlar uyuyodur. sen nasılsın nası gidiyo hamişlik :1rolleyes:

ilaçlarımı kullanıyorum işte prgestan - ferrum forte- bide elevit iyi fena değil ama bu ilaç lekelenmemi kesmedi anlamadım neyse artık kullancaz yani. Bi rahatsızlığım bilmiyorum esma da da var mıdır göğüs uçlarım çok acıyo sütyen takamıyorum resmen. bi yere değseler falan böle cız ediyo yani anlamadım eşim süt geliyodur diyo:roflol:

Ben de uyumak için delirenlerdenim.Ama maalesef çalışıyor olmak bu zevkten alıkoyuyor insanı.ama yarın pazar :Roflol:

Deyacım banada biliyorsun bir haftalık bi süre verdiler kese küçülürse alıcaz dediler büyürse kalacak dediler bizim haylazın kesesi büyüdü. Ama bu hafta dikkat et kendine sütünü- ilaçlarını ve dinlenmeni eksik etme bak görceksin haftaya bebek orada olcak gene seni bırakmayacak...

Aaaa çok üzüldüm yaaa.İnşaallah rabbim bir bebiş nasip ederde onlarda bu stresli durumdan kurtulurlar...CADIARZU

sen moralini bozma bildim kadarıyla bu lekelenmeleri 9 ay devam edenler var riske girmedikçe sorun yaratmas sanırım. sen yinede dikkatli ol tabi de ama en büyük tedavi moral. dualarımız sizlerler hamişlerle :Saruboceq:

bende var ağrı ama ben sütyenimi takıyorum yoksa memeler baş kaldırmış kavuşmuyor düğmeler olabilir gerçi benimkinin hiç ucu yok bebişim nasıl emecekse inşallah o zmana başı çıkar kızlar:sm_confused:

Aaaa çok üzüldüm yaaa.İnşaallah rabbim bir bebiş nasip ederde onlarda bu stresli durumdan kurtulurlar...CADIARZU

yok gülüm derya hamiş zaten. eşi yeni öğrendi ama yorum yapmamış derya istemiyo diyo bizde burdan kocasına iyi niyetlerimizi yolluyoruz :jeyyar:

sen moralini bozma bildim kadarıyla bu lekelenmeleri 9 ay devam edenler var riske girmedikçe sorun yaratmas sanırım. sen yinede dikkatli ol tabi de ama en büyük tedavi moral. dualarımız sizlerler hamişlerle :Saruboceq:

sağol canım benim neyseki ağrım sızım yok o mutlu ediyo benim diyorum ki ters bişey olsa ağrırdı diyorum kendimi öle teselli ediyorum. Merak etme sayenizde moral bozukluğu kalmıyo bende buraya giriorum 2 sohbet ediyoruz bana iyi geliyo biliyorum ki benim dua ettiğim gigi bana da dua eden bir sürü arkadaşım var hemide beni görmedena.s.

evde takmıyorum kıs mecbur dışarda takıyorum:roflol::asigim:

ya bende bu göğs ağrısı pek kalmadı zaten 4-5 gün çok ağrıdı
acaip bi durmmu varır sizce
yani sürekli ağrıması mı normal
benimkilerinde ucuc hiç yok
hatta biri içine batmış
ama hamilelik başladığından beri bası dik

bencede derya köye gitmesen daha iyi olur ama tabi seçme şansın var mı bilemiyorum konu senin kocan olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…