Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

pınarcığım bak asiyemiz maşallah hamile sakın kendini umutsuzluğa yitme başka 1 dr daha git bakalım hemen ne bu umutsuzluk canım umut topiğindeyizx seni çok özledik biz:1hug:

saolun kızlar, ben de sizi çok özledim.moralman kötüyüm ama düzelcem insallah. üzüldüğüm şey doktorun henüz ilaç vermemiş olması ve 1ay sonra yani adet zamanımda görüşmek istemesi:KK43:

malesef attı ortaya bir laf çekti gitti gelsin görür o gününü
valla beden abla daağı yiyecek:eek:klava:

ya laf atıp kaçmadım nasip. sitede sorun çıktı giremedim ki saatlerdir. yoksa konuşmaya çok ihtiyacım var inan ki.. sizi de çok özledim zateeen:çok üzgünüm:

ne kadar tedavi gördün ve nasıl tedavi yöntemi kullandın? çok endişeliyim çünkü

Günaydın canım bende kist vardı kasım ayının sonunda ortaya çıktı.5,9 cm di . doktor bana fitiller ve doğum kontrol hapı verdi düzenli kullandım şubat sonlarına doğru kayboldu. Benim başka rahatsızlıklarım nedeniyle doğum kontrol hapına devam ettim 20 yaş dişim çıkmıştı çocuk deneyemeyiz kullandım. nisanda çalışmalara başladık 2 ay hasta olmadım. doğum kontrol hapının etkisi dedi doktor. sonra en son haziranda hastalandım bi daha hasta olmadım. ben gene hapın etkisi zannettim ama gittim hamileymişim.:CüvCüv:

Doktor vücudun kist yapmaya müsait dedi kist kayboldu ama her an yenisi çıkabilir dedi o yüzden doğum kontrol hapına devam ettim o olmasını engelliyomuş. Bana doktor doğum kontol hapını bırakır bırakmaz da hamile kalan var tedavi görmesi gereken de oluyo ama çözülmeyecek sorun değil üzülme demişti. ve etrafımdaki herkese sorduum aslında bir sürü pko lu varmış hepsinin de bebeği vardı bende o yüzden fazla kafaya takmadım.

günaydııııınnnnnn kızzzlllaaaarrr
herkese hayırlı haftasonları diliyorum

canım akşam dr. gidecektin ne dedi dr. sadece tahlil sonucuna mı baktı yoksa keseyide görebildinmi

Aslına bakarsan biraz canımı sıktı.Çok soğuk bir bayan doktora rastgeldim.Zaten iş çıkışı gitmek zorunda kalmıştım,merakla heyecanla kan ter içinde gittim hastaneye.Nöbetçi bi kadın doğumcu bulup raporu zar zor yorumlattım.Bana gebelik var ancak henüz bişiy söylemek için 1 hafta beklemek gerekir.Bebek yerleşemeyebilir,yaşamayabilir,oluşamayabilir deyip durdu.Halbuki ben en azından bir tebrik beklerdim.Dün hastaneye gidene kadar ben anne olucam sevinciyle gittim bugün ise kendimi hamile bile hissetmiyorum doktorun sayesinde.benneyaptımki

Aslına bakarsan biraz canımı sıktı.Çok soğuk bir bayan doktora rastgeldim.Zaten iş çıkışı gitmek zorunda kalmıştım,merakla heyecanla kan ter içinde gittim hastaneye.Nöbetçi bi kadın doğumcu bulup raporu zar zor yorumlattım.Bana gebelik var ancak henüz bişiy söylemek için 1 hafta beklemek gerekir.Bebek yerleşemeyebilir,yaşamayabilir,oluşamayabilir deyip durdu.Halbuki ben en azından bir tebrik beklerdim.Dün hastaneye gidene kadar ben anne olucam sevinciyle gittim bugün ise kendimi hamile bile hissetmiyorum doktorun sayesinde.benneyaptımki

canım drlar hep aynı benim drumda bana keseyi gördüğümüz halde hala kesin birşey dış gebelik olabilir diye saçmaladı ama ben saçmaladığını bildiğim için takmadım bile ben bebeğimin kesesini gördüm nasılsa diye takma kafana bebişini üzme sen hamişsin kendine dikkat et folik asitin yoksa folik asit al içmeye başla 1 hafta daha bekleme folik asit için biliyorsun bebek için çok önemli kendini strese sokma heycanla keseyi göreceğin günü bekle unuttun bile demi drun ne dediğini
unutmadıysan oklava yersin haberin olsun hamiş mamiş dinlemem bu topiğin oklavası ünlüdür sende öğreneceksin:eek:klava::eek:klava:

canım drlar hep aynı benim drumda bana keseyi gördüğümüz halde hala kesin birşey dış gebelik olabilir diye saçmaladı ama ben saçmaladığını bildiğim için takmadım bile ben bebeğimin kesesini gördüm nasılsa diye takma kafana bebişini üzme sen hamişsin kendine dikkat et folik asitin yoksa folik asit al içmeye başla 1 hafta daha bekleme folik asit için biliyorsun bebek için çok önemli kendini strese sokma heycanla keseyi göreceğin günü bekle unuttun bile demi drun ne dediğini
unutmadıysan oklava yersin haberin olsun hamiş mamiş dinlemem bu topiğin oklavası ünlüdür sende öğreneceksin:eek:klava::eek:klava:

Peki keseyi ne zaman görücem.Gebelik hesaplayıcısı 4 hafta diyor.Kan testine bakan doktor 1,5 - 2 haftalık gibi diyor bebişime.Kese ne zaman gözükecek
:uhm:

Peki keseyi ne zaman görücem.Gebelik hesaplayıcısı 4 hafta diyor.Kan testine bakan doktor 1,5 - 2 haftalık gibi diyor bebişime.Kese ne zaman gözükecek
:uhm:

ismin fatoş galiba bak canım hesaplayıcılar satdan hesaplıyo biliyorsun ama döllenmesi felan ortalama senin bebiş 2 haftalıktır ama sata göre doru 5. haftasının içinde ben 6. haftada gördüm keseyi bence haftaya cuma gidersen görürsün keseyi hem tekrar kan tahlili yaptırırsın yükselişini görürsün içinde rahat eder

ismin fatoş galiba bak canım hesaplayıcılar satdan hesaplıyo biliyorsun ama döllenmesi felan ortalama senin bebiş 2 haftalıktır ama sata göre doru 5. haftasının içinde ben 6. haftada gördüm keseyi bence haftaya cuma gidersen görürsün keseyi hem tekrar kan tahlili yaptırırsın yükselişini görürsün içinde rahat eder

Evet canım adım fatoş.evet haftaya cuma günü gidicem ama başka bir doktora gideceğim kesin.İstanbulda başka hastanemi yok sanki.bide o dr bana alttan muayene olacak dedi daha ilk muayene neden alttan olsun ki,biraz tedirgin oldum bende.:eek:

Evet canım adım fatoş.evet haftaya cuma günü gidicem ama başka bir doktora gideceğim kesin.İstanbulda başka hastanemi yok sanki.bide o dr bana alttan muayene olacak dedi daha ilk muayene neden alttan olsun ki,biraz tedirgin oldum bende.:eek:

yok işde onda doğru sölemiş benim dr iilk karınımdan baktı keseyi net göremedik kan tahlili istedi sonuca göre istersen vajinal muayeneyle daha net görürüz bakalımmı diye sordu bende tek keseyi net görmek için kabul ettim ve minnosun kesesini gördüm o sana kalmış birşey tabiCADIARZU

günaydın kızlaarrr herkes iyi gördüm kadarıyla derya hariç. derya hakkında hayırlısı olcak inş durumun zor allah gönlüne göre versin. kocanada akıl fikir versin.

aslında uyumak iyi gelmedi ya 7 de kalktım eşimle kahvaltı yaptık işe gönderip tekrar yattım şimdi de sanki başım ağrıyacak sersem gibi oldum yaramadı yaniii

X