Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım vallahi kötüydü ama su son gittiğim doktor bir surup verdi onunla rahatladım birşeyler yiyebiliyorum dolmuş otobüs araba ile seyahat edebiliyorum

kilo vermem durdu dimi canım oh sevindim senin adına tekrar geçmiş olsun aman dikkat canım fatoşçum o senin şekerliğin bu site gerçektende süper kızlar okadar iyiki aile gibi olduk ya en zor anımda beni hiç yanlız bırakmadılar iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum

Burdayım,burdayım.Zaten artık hep burdayım inşaallah bebişim için hep en iyisini araştırıcam.Ve bu arada tabiki güzel dostluklar kuracağıma da eminim.Hepiniz çok şekersiniz. :)

haberini yeni mi aldın canım , geçmişi okumadım da:)
hayırlı olsun, AllahIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN..

haberini yeni mi aldın canım , geçmişi okumadım da:)
hayırlı olsun, AllahIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN..

Evet aslında daha almadım bile.sadece sabah kan testi yaptırdım.Raporu işyerime faxlattım telefonda bilgi veremiyorlarmışta:kızgın:bende aradım bi doktora sordum değerlerimi 3-4 haftalık dedi.Ama hala inanamıyorum ancak akşam doktorumun ağzından duyarsam inanıcam galiba :teselli:

bende merak ediyorum aylincim ama hala bir cvp yok inş kötü değilid ya bende az önce bir arakaş geldi onunla konuştum canım sıkıldı ilk çocukta düşük iyi değil dedi sonrakilerinide zor tutunur dedi pzt doktora gidicem sormam gerek canım sıkıldı ay tekrar düşürmektense hamile kalmamıyı tercih ederim içime oturuyo acısı

herkes bişe diyo aslıım zaten..
benim teyzem 8 düşükten sonra aldı iki oğluşunu kucağına.
hiç merak etme Allahım inşallajh güzel yazışar yazmıştır hepimize..

bende merak ediyorum aylincim ama hala bir cvp yok inş kötü değilid ya bende az önce bir arakaş geldi onunla konuştum canım sıkıldı ilk çocukta düşük iyi değil dedi sonrakilerinide zor tutunur dedi pzt doktora gidicem sormam gerek canım sıkıldı ay tekrar düşürmektense hamile kalmamıyı tercih ederim içime oturuyo acısı

Aaaaa ne kadar vicdansız konuşmuş yaa.Kusura bakma arkaşına kötü konuştuğum için ama,hamiş adayları için en önemli şey moraldir,bunu nasıl bilmez.Lütfen stres yapma eski zamanlardaki kadınları düşün kendi kendilerine bilerek kaç tane çocuk düşürmüşler,ama yine de 4- çocuktan az çocuğu olanlar yok dime canım benim :teselli:

kızlar bende 2 tane boş gebelik yaşadım ilkini 1.doktorum kürtajla aldı 2.şimdiki doktorum korkma düşüreceksin daha kolay dedi şimdi 32 haftalık hamileyim o dışarıdan konuşanlar boş konuşuyor

Aaaaa ne kadar vicdansız konuşmuş yaa.Kusura bakma arkaşına kötü konuştuğum için ama,hamiş adayları için en önemli şey moraldir,bunu nasıl bilmez.Lütfen stres yapma eski zamanlardaki kadınları düşün kendi kendilerine bilerek kaç tane çocuk düşürmüşler,ama yine de 4- çocuktan az çocuğu olanlar yok dime canım benim :teselli:

kızlar sağolun ya yine koştunuz imdadıma ama evet gıcık etti beni tamam düşürdük bebişimizi ama bilerek yapmadıkki allahım inş vericek inanıyorum ben canım bende bilmiyorum takvim yapmayı belki asiyem bilir benimkilerini hep bakaları yapmıştı

kızlar bende 2 tane boş gebelik yaşadım ilkini 1.doktorum kürtajla aldı 2.şimdiki doktorum korkma düşüreceksin daha kolay dedi şimdi 32 haftalık hamileyim o dışarıdan konuşanlar boş konuşuyor

allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım kızmı bebişin hazırmı adı

aylin şimdi benim tkvimde yumurtlama günüm ne gösteriyo bekanlamıyorum bu takvim işindende

aylin şimdi benim tkvimde yumurtlama günüm ne gösteriyo bekanlamıyorum bu takvim işindende

ortada yazıyor od diye. işte o ovulasyon date yani yumurtlama tarihi.
17/8 yazıyo galiba.. o güne kadar başlarsın ama çalışmalara sositososito
yani ben bu ay ay çok komik geliyo yaaaa gün aşırı düşünüyorum bakalım nolcak:)))

Allahım senin kudretinden sual olunmaz,sen hayırlı kullarından nasip eyle bizi.Dualarımızı boş çevirme hayırlara vesile et.Ne gelirse senden gelsin,veren de sen,alanda sensin.Tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eyle.(Amin) (Arkadaşlar ara sıra böyle dua zincirleri oluşturalım bebek isteyen arkadaşlarımız için,rabbimin dua kapılarının açık olduğu bir ana rastgelir inş.birimizden birimizin duası kabul olur)

ortada yazıyor od diye. işte o ovulasyon date yani yumurtlama tarihi.
17/8 yazıyo galiba.. o güne kadar başlarsın ama çalışmalara sositososito
yani ben bu ay ay çok komik geliyo yaaaa gün aşırı düşünüyorum bakalım nolcak:)))

bende canım geçen ay öyle tutu benim kocişimmi hiç boş bırakmadım çok fazla gezmelerede gitmedik hehe napalım

Aslicim tatlim iyiyim ben lekelenme devam ediyor az az ilaçta içiyorum ama
bilemiyorum 9. Da gidip doktora diycem ilaç etkisini göstermezse bakalim ne diycek. Bebeğin kalbi atiyor dediler bide iyi dediler ya çarşamba o kadar sorun etmiyorum şimdilik ama haftaya kesin sorcam yani devam ederse

Allahım senin kudretinden sual olunmaz,sen hayırlı kullarından nasip eyle bizi.Dualarımızı boş çevirme hayırlara vesile et.Ne gelirse senden gelsin,veren de sen,alanda sensin.Tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eyle.(Amin) (Arkadaşlar ara sıra böyle dua zincirleri oluşturalım bebek isteyen arkadaşlarımız için,rabbimin dua kapılarının açık olduğu bir ana rastgelir inş.birimizden birimizin duası kabul olur)

eline sağlık canım.. a.s.

Bu arada fatoş 3458 tebrik ederim canim geç oldu ama biraz yoğunum malum bugün cuma iş çok. Allah sağliğiyla kucağina almayi nasip etsin bide anali babali büyütsün inşallah

Aslicim tatlim iyiyim ben lekelenme devam ediyor az az ilaçta içiyorum ama
bilemiyorum 9. Da gidip doktora diycem ilaç etkisini göstermezse bakalim ne diycek. Bebeğin kalbi atiyor dediler bide iyi dediler ya çarşamba o kadar sorun etmiyorum şimdilik ama haftaya kesin sorcam yani devam ederse

canım benim merak etme kötü bişey olmaz inşallah.
inşallah kesilir byu lekelenmede için rahat eder..

X