Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

haklısınız kızlar ne deseniz. misafirim vardı şehir dışından ablamlar. o yüzden giremedim ama moralim çok bozuk kızlar. :KK43: adetim çok gecikti biliosunuz dra gittim ilaç verdi 2hafta kullandım sonunda adet oldum.dün dra tekrar gittim reglken, polikistik over çıktı 16ilimetre.diğer adetine kadar bekleyeceğiz ilaç veremem yoksa yumurtalarınla birlikte bu kistler de büyüyebilir dedi. dün gece araştırdım polikistik overı ve hiç iyi şeyler yazmıyor. çok ağladım dün gece yatagımda. ama artık geçti. sadece umutsuzluk var. UMARIM SİZLER İYİSİNİZDİR. HAMİLELİKLERİNİZ İYİ GİDİYOR ANLADIĞIM KADARIYLA, İNSALLAH HAYIRLISIYLA BEBELERİNİZİ ELLERİNİZE ALIRSINIZ CANLARIM..

canım bende polikistik over hastasıyım ama şu an hamileyim endişe etme sende hamile kalırsın. Etrafta çok duydum korkma o kadar:sm_cool:

canım bende polikistik over hastasıyım ama şu an hamileyim endişe etme sende hamile kalırsın. Etrafta çok duydum korkma o kadar:sm_cool:

sevgili melankolia asiş gibi bende pcoluyum
tamam internette çok şey yazıyor bu konu ile ilgili ama hangi hastalığa bakarsan bak zaten bir sürü detay yazıyor di mi tatlım
bende senin gibiydim kendime küstüm hırçınlaştım sorguladım ama bunların hepsi umutsuzluktan yalnız umut olmalı hep olmalı tatlım dimi
tamam biraz daha zzahmetli hamile kalmak ama bak asişime
böyle bir sürü örnek var emin ol yalnız değiliz tatlım
umutsuzlanma stres yapma yeter beslenmene dikkat et kilo almamaya çalış
bende sendenim merak etme:)
:1hug:

haklısınız kızlar ne deseniz. misafirim vardı şehir dışından ablamlar. o yüzden giremedim ama moralim çok bozuk kızlar. :KK43: adetim çok gecikti biliosunuz dra gittim ilaç verdi 2hafta kullandım sonunda adet oldum.dün dra tekrar gittim reglken, polikistik over çıktı 16ilimetre.diğer adetine kadar bekleyeceğiz ilaç veremem yoksa yumurtalarınla birlikte bu kistler de büyüyebilir dedi. dün gece araştırdım polikistik overı ve hiç iyi şeyler yazmıyor. çok ağladım dün gece yatagımda. ama artık geçti. sadece umutsuzluk var. UMARIM SİZLER İYİSİNİZDİR. HAMİLELİKLERİNİZ İYİ GİDİYOR ANLADIĞIM KADARIYLA, İNSALLAH HAYIRLISIYLA BEBELERİNİZİ ELLERİNİZE ALIRSINIZ CANLARIM..

pınarcığım bak asiyemiz maşallah hamile sakın kendini umutsuzluğa yitme başka 1 dr daha git bakalım hemen ne bu umutsuzluk canım umut topiğindeyizx seni çok özledik biz:1hug:

malesef attı ortaya bir laf çekti gitti gelsin görür o gününü
valla beden abla daağı yiyecek:eek:klava:

nasip tatlım nasılsın ya burda kızları görüyorum ama seni göremiyom ösledim
zaten nete her zaman gişremiyorum bugün nasıl olduysa iki kere bağlandım tutturdum nasıl gidiyo hayat:)

esma pabucu yarım çık dışarıya oynuyalımmmmmm
ama sen fazla hoplatma yeğenimi oynarken yinede

şebocummmmm sen misin şimdi gördüm ayrıca nikini değiştirmişsin galiba
oyy oyyyy ben seni görmesmiyim canım arkadaşım gördüm şimdi bak
gözüm üzerinde:)a.s.a.s.

oh bee sonunda tikkatini çektim yani . hoşgeldin hayatım bu arada nası keyifler :1hug: a.s.

pınar da geldi gitti galiba ben onu tatile gitti sandıydım meğersem misafirleri varmış o da beni görmediiiiii :KK43:

nasip tatlım nasılsın ya burda kızları görüyorum ama seni göremiyom ösledim
zaten nete her zaman gişremiyorum bugün nasıl olduysa iki kere bağlandım tutturdum nasıl gidiyo hayat:)

iyiyim hayatım sen nasılsın hala kanamam olmadı yarın dr gidecem bakalım hayırlısı

:uhm:Kızlar beta hcg 135.12 çıktı.Akşama doktora gidip yorumlatıcam ama sabredemedim.Bana yardımcı olurmusunuz ben hamişmiyim :uhm:

X