Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Aslicim tatlim iyiyim ben lekelenme devam ediyor az az ilaçta içiyorum ama
bilemiyorum 9. Da gidip doktora diycem ilaç etkisini göstermezse bakalim ne diycek. Bebeğin kalbi atiyor dediler bide iyi dediler ya çarşamba o kadar sorun etmiyorum şimdilik ama haftaya kesin sorcam yani devam ederse

canımcım iyi olucaksın eminim bebiş sana sımsıkı sarıldı bide anne benden vazgeçme demek için kalp atışınıda duyurdu bol bol dinlen öpüyorum sizi kızlar ben çıkıuyorum hepinizi seviyorum

bende canım geçen ay öyle tutu benim kocişimmi hiç boş bırakmadım çok fazla gezmelerede gitmedik hehe napalım

sositososito i,nşallah bu ayda alıcaz güzel haberi.
bizde geçen ay tatildeydik.
günleri tutturamadık çok fazla.
gerçi benim yumurtladığım gün ağrım çok oluyo ve anlıyorum ne gün olduğunu ama gezmekten o işi yapmaya fırsat bulamamıştık:)
bu aya inşallaaaaaahhh..

Aslicim tatlim iyiyim ben lekelenme devam ediyor az az ilaçta içiyorum ama
bilemiyorum 9. Da gidip doktora diycem ilaç etkisini göstermezse bakalim ne diycek. Bebeğin kalbi atiyor dediler bide iyi dediler ya çarşamba o kadar sorun etmiyorum şimdilik ama haftaya kesin sorcam yani devam ederse

canım benim 1 ay falan devam etti lekelnmeleri kahverengi renkteydi.doktoruna güven,hareketlerine dikkat et gerisini allaha bırak o en iyisini bilir....

Allahım senin kudretinden sual olunmaz,sen hayırlı kullarından nasip eyle bizi.Dualarımızı boş çevirme hayırlara vesile et.Ne gelirse senden gelsin,veren de sen,alanda sensin.Tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eyle.(Amin) (Arkadaşlar ara sıra böyle dua zincirleri oluşturalım bebek isteyen arkadaşlarımız için,rabbimin dua kapılarının açık olduğu bir ana rastgelir inş.birimizden birimizin duası kabul olur)

fatoş arkadasımıza kesınlıkle katılıyorum ve bu dua zincirine bende eklıyorum duamı
Allahım senin kudretinden sual olunmaz,sen hayırlı kullarından nasip eyle bizi.Dualarımızı boş çevirme hayırlara vesile et.Ne gelirse senden gelsin,veren de sen,alanda sensin.Tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eyle.(Amin)

Deryacım ne oldu da kötü oldun ya sen hep korkutuyorsun beni. İnşallah iyisindir...

Ayşecim hoşgeldin canım evet bugün nasip yok emelde bayadır uğramıyo. Şebnemde bizi işletiyodu nerdeyse:)))))
Biz bildiğin gibiyiz senin şafak 1 hafta kaldı galiba

aaaaaaaa ne olduki tatlım ya sakın ayaklanma dikkatli hareket et üzülme bişey olmaz neyin varki anlat bakalım kanamammı var

deryacıım noldu ki şimdi??
kanaman mı vaar?

kızlar doktora gittim
ebvet sabahki kahverengi aakıntı devam etti
eşime söylemek zorunda
kaldım
tbi yine aynı tapkiyle karsılastım
neyse doktora gittim keseyi gördü
haftaay gel şimdi bişey diyemem dedi
ama düşük ihtimali yüksek dedi
çok üzgünüm ya bu 4 bebeğim
bunuda kaybediyorrum
ilaç verdi
işte
pragesteron
folik asit
bide bebe aspirini
ya çok üzgünüm
ya
eşim yine sinirlendi biliyordum
şuan sessiz
ama o 1 hafta sonra gösterecek tepkisini
ya yinemi kürtaj bu 3.kürtajım olacak ben hiç anne olamıycam

kızlar doktora gittim
eşime söylemek zorunda
kaldım
bunuda kaybediyorrum
ilaç verdi
işte
pragesteron
folik asit
bide bebe aspirini
ya çok üzgünüm
ya
şuan sessiz

deryacım hoşgeldin merak ettik bizde seni..
dikkkat et kendine hemen aklına kötü şeyler getirme. hala bebeğin seninle bunu unutma.
dr'a gitmen iyi olmuş. inşallah progestron iyi gelir.

Burdayım,burdayım.Zaten artık hep burdayım inşaallah bebişim için hep en iyisini araştırıcam.Ve bu arada tabiki güzel dostluklar kuracağıma da eminim.Hepiniz çok şekersiniz. :)
o zaman aramıza hoşgeldin canım benim adım nasip senin?
bu arada dua için çok teşekkür ederim

bende merak ediyorum aylincim ama hala bir cvp yok inş kötü değilid ya bende az önce bir arakaş geldi onunla konuştum canım sıkıldı ilk çocukta düşük iyi değil dedi sonrakilerinide zor tutunur dedi pzt doktora gidicem sormam gerek canım sıkıldı ay tekrar düşürmektense hamile kalmamıyı tercih ederim içime oturuyo acısı
sen ona bakma hayatım ağzı olan konuşuyor tabiiki bebeğin olacak oda hırzından çatlayacak:dance:
kızlar doktora gittim
eşime söylemek zorunda
kaldım
bunuda kaybediyorrum
ilaç verdi
işte
pragesteron
folik asit
bide bebe aspirini
ya çok üzgünüm
ya
şuan sessiz

hadi hayırlısı derya inş birşey olmayacak
gelen koçişine ne kadar acımasız ya kardeşim sen ona söyle şu kk bir gelsin onu bi güzel haşlayalım ne bu ya hem zevkin için korunma hemde bebiş olunca kürtaj saçmalamasın aaa sinirlenmeye başlıyorum ne biçim bir adam bu büyük konuşmayayım benim koçişim böyle davransa boşar giderim o bebeğin günahını sen çekeceksin beyefendi değil
sende bu kafayla devam eder ve kocana uyup o bebeği aldırırsan senlede görüşürüz:eek:klava:
kusura bakma biraz acımasız oldum ama dost acı söyler

yok kız mecbur kalmazsam yani
biyolojik bişey olmazsa aldırmam
haftaya belli olacak
ama doktor şüpheleniyor
anormal gebelikten

yok kız mecbur kalmazsam yani
biyolojik bişey olmazsa aldırmam
haftaya belli olacak
ama doktor şüpheleniyor
anormal gebelikten[/QUOTE
bence takma kafana bukadar test yapıp ılk öğrendıgın gunde söylmıstım,sonucda o cocugu sen kendı basına yapmadın buyuzden eşin ne derse desın.ve inanıyorumkı bu sefer bebeğini saglıklı bır sekilde doguracaksın.herzaman iyi düşün iyi olsun ve Allah hayırlısını versın inşallah

Deryacım çok geçmiş olsun canım korkm bu sefer bebeğin senle olacak. Bak bende progestan kullanıyorum bişey olmaz sen bol ayetel kürsi oku Allah ım yarım eder hayırlısı olsun diye dua et canım benim seni çok merak ettik durumunu da bildiğimiz için neyse şimilik sende bebekde iyi rahat uyuyabilirm demekki :)))))

X