Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................. . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* aslımmm........................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)
* ılgın3009......................................... ........................(merve)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

fatoş kesin ama kesin hamişsin allahım hayırlı hamişşlikler versin tatlım tebrikler

Rastgele bir doktora sordum evet o da hamişsin dedi . Ama ben hala testi yaptırdığım doktora gidene kadar inanamıycam galiba

Çok teşekkür ediyorum herkese,bu nasıl bir duygu arkadaşlar tarifi imkansız karnım karıncalanıyor heyecandan:)

ya kıslar deryacık ne oldu ya hiç ses seda yok merak ettim bende haftasonu pek giremiyorum misafirim maşallah hiç bitmiyor onlar gelmezse biz gidiyorum çatlıcam bir şekilde yarın girmem gerek derya haber ver tatlım seni merak ediyoruz nasipçik çalışmalar nasıl gidiyor az kalmış

Çok teşekkür ediyorum herkese,bu nasıl bir duygu arkadaşlar tarifi imkansız karnım karıncalanıyor heyecandan:)

sakin fatoşçum yeğenimizi heyecanlandırma iyi bak ona o oakdar güsel bir duygu kısa yaşadım ama herşeye değer o duygu allahım inş tekrar sonuna kadar yaşatır.

kıslar nerdesiniz yanlızmı kaldım yine ya offfffff zaten esrayıda merak ettim hayırlı haberler getirir inş nasip esma fatoş asiye nerdesiniz kıslar alocuklarım huuuuuuuuuuuuuuuuu

kıslar nerdesiniz yanlızmı kaldım yine ya offfffff zaten esrayıda merak ettim hayırlı haberler getirir inş nasip esma fatoş asiye nerdesiniz kıslar alocuklarım huuuuuuuuuuuuuuuuu
ben şimdi çıkıyorum canımmmmmmm
selam kızlar nasılsınız ben geldim
nerelerdesin sen kaçak neyse şimdi çıkıyorum yarın gelde döveyim seni bi-r güzel inş yeğenimize iyi bakıyorsundur bayan vileda

canım emelciğim ayşeninde selamı var sana giremiyorda öptüm herkesi yarın görüşürüz

anlaşılan yine tek kaldım görüşürüz esmacım yiğenime iyi bak iyi haftasonları canım sıkılıyo ya tekte kaldım ay bu evde kalmak ne sıkıcı çatlıcam vallah allahtan pzt işe başlıcamda allah evde kalanlara sabır versin

Burdayım,burdayım.Zaten artık hep burdayım inşaallah bebişim için hep en iyisini araştırıcam.Ve bu arada tabiki güzel dostluklar kuracağıma da eminim.Hepiniz çok şekersiniz. :)

derya merak ettiiim yaaa..
dr'a falan gitti galiba...

bende merak ediyorum aylincim ama hala bir cvp yok inş kötü değilid ya bende az önce bir arakaş geldi onunla konuştum canım sıkıldı ilk çocukta düşük iyi değil dedi sonrakilerinide zor tutunur dedi pzt doktora gidicem sormam gerek canım sıkıldı ay tekrar düşürmektense hamile kalmamıyı tercih ederim içime oturuyo acısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…