Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................. . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* aslımmm............................................ ..31 Ağustos (aslı )
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)
* ılgın3009......................................... ........................(merve)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
kızlar sitede problem var herhal ama neyse yine geldimmmmmmm:dance::dance:
deryam inşallah bişeyin yoktur canım ama sana kaç kere dedim stres yapma önemli olan bebişin diye hakediyon yani oklavayııııklava:bırak gerisini takma kafana ya bebişine odaklan sen ve inşallah oda sana sımsıkı sarıldı canım seninle beraber hayırlısıyla sonuna kadar yeterki stres yapma sen
aylinim hadi hayırlısı gelemesekte tvden destek oluruz sana yeterki zamanını söyle canımm:1hug:
sinemim kız yeğene rağmen burdayım bugün hiç özlemez olurmuyum sizi deliiiiiiiiiia.s.
razişim canım evet misafirlerim var ama bugün girecem dedim bu seferde sitede sorun var herhal neyse canımmmm hoşbuldukkka.s.
aslıcım inşallah rabbim bu acıları unutturacak bizlere değil mi hepimiz anne olacaz hayırlısıyla en kısa zamandaa inşallahhhhhhh:1hug:
asiyem hamişim şafak 7 canım bakalım hayırlısı Allahtannnn sen nasılsınnnnn

hoşgeldddiinn.
dün bi dünya başvuru vardı inşallah kazanırımda, haber vermesi kolay:)))

nasipçim canım şükür ya hoşgeldin iyi haberlerle geldin dimi anlat bakalım çatladım meraktan aylincim iş yok devam etmicem aynı plazada farklı bir yere başlıcam pzt

nasip ben şebnem hayatım benim nikimi alabama olarak değiştirir misin love yok artık.
kimse için bi sakıncası yoksa tabiiiiiiii

Arkadaşlar kayseride kadin doğu doktorununa gidecekseniz hümada gönül hanim var gönül özsipahi çok ünlü bir doktor aklinizda olsun.çokta tecrübeli bide tekten hastesinde aytül hanim var bence 2 birini tercih edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…