Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar merhaba
düşmessem yine burdayım inşallah
hepinizi çok özledimmmmmm
deryacım noldu yaaaaaaaaaaaaaa
bilgisayarın başındada durma uzan biraz

deryacım hayatım nerdesin ay kızlar inş iyidir derya ya off olmasın benim gibi allahım göstermesin kimseye kızlar nasipçik nerde ya çok merak ettim dünde yoktu çok fazla acaba bişeymi oldu bileniniz varmı derya sende bişey yaz korkutma bizi

aay Allah iyiliğini versin zuzu:)
sendedir inşallaaahh:)
takvimini yenilicen mi?
belki ondan kaybolmuştur:)[/QUOTE

yenilemeye çalışayım bakayım ne olcak
geçen sefer çok zor yapmıştım
bu arada tosbacım özür dileyerek soruyorum kaçırdım galiba sebnin ismin neydi
benim sinem

aaaaaaaaaa evet canım inş ben bebiş daha çok istiyorum artık güsel bişeymiş tahminimden daha güsel buarada adet günün ne canım

benimde tadı damağımda kaldı bu hamişliğin :) onun için bende çook istiyorum.
bu ay 30.07'de oldum.
normalde 26 günde oluyorum ama takvime 30 yazdım:) kart görmeden 30.güne varabilirsem test yapcam:)) sositososito sositososito
:Saruboceq: :Saruboceq: Allah'ım dualarımız kabul eder inşallaaaah..

aay Allah iyiliğini versin zuzu:)
sendedir inşallaaahh:)
takvimini yenilicen mi?
belki ondan kaybolmuştur:)[/QUOTE

yenilemeye çalışayım bakayım ne olcak
geçen sefer çok zor yapmıştım
bu arada tosbacım özür dileyerek soruyorum kaçırdım galiba sebnin ismin neydi
benim sinem

aylin sinemcim benim ismim:)
ya kızlar ben bu arada dün var mısın yok musun yarışmasına katılmak için görüüşmeye gittim:)
anaaaaaam belki kutu açarım tv'de bu sezon sositososito

benimde tadı damağımda kaldı bu hamişliğin :) onun için bende çook istiyorum.
bu ay 30.07'de oldum.
normalde 26 günde oluyorum ama takvime 30 yazdım:) kart görmeden 30.güne varabilirsem test yapcam:)) sositososito sositososito
:Saruboceq: :Saruboceq: Allah'ım dualarımız kabul eder inşallaaaah..

bende 31de kaybettim bebişi bakalım önümüzdeki ay 30 veya 31de olmıcam inş sağlıklı bir hamişlik olucak inş allahım hepimie yardım etsin ya nasip yok nerde nasıl bilmiyoruz emelde yok kanaması var galiba esmacım yeğenimi doyruyor asiyem yoğun giremiyo mervecik bugün burda olamıcak biri doğum yapıcak gibi bişey kaçırdım onu kaldık başbaşa

hoşgeldin ayşecim iyiyiz canım sen nasılsın misafirlerin var sınrım arada uğruyorsun umarım bu defa yazdıklarım gelir off ya kafayı yedi bilgisayar

bende 31de kaybettim bebişi bakalım önümüzdeki ay 30 veya 31de olmıcam inş sağlıklı bir hamişlik olucak inş allahım hepimie yardım etsin ya nasip yok nerde nasıl bilmiyoruz emelde yok kanaması var galiba esmacım yeğenimi doyruyor asiyem yoğun giremiyo mervecik bugün burda olamıcak biri doğum yapıcak gibi bişey kaçırdım onu kaldık başbaşa

inşallah canım, inşallah bu ay sağlıklı müjdeler veririz burdan:)
nasip bellki dr'a gitmiştir. eşim gelince dr'a gidicem diyodu..
inşallah güzel haberlerle döner, bir sorun yoktur.
derya naptı acaba..
kanaması var galiba..

aylin sinemcim benim ismim:)
ya kızlar ben bu arada dün var mısın yok musun yarışmasına katılmak için görüüşmeye gittim:)
anaaaaaam belki kutu açarım tv'de bu sezon sositososito

nezaman belli olucak canım katılıp katılmayacağın bide ist neresinde otruyorsun aylincim ben beylikdüzündeyim

derya buralardamısın nasıl oldun tatlım .....
ayşe sende beni hiç görmüyon galibada öslemedin ben seni çok ösledim ama
ay oldu göremiyom heee

nezaman belli olucak canım katılıp katılmayacağın bide ist neresinde otruyorsun aylincim ben beylikdüzündeyim

15 gün sonra haber gelirse olumlu gelmezse olumsuz dediler.
asliim bende beylikdüzünde oturuyorum.
adakentte, sen nerdesin.
bu arada dr'a kime gittin.
ben b.düzü acıbademde aylin hanıma gidiyorum.
anaaaam komşu mu çıkcaz yoksa:))

şekercim önemli olan şahısları merak etmek hayatım nikleri değil dimi ama saol ama arabuluculuğun için :)

X