Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben gidip kan testi verdim içim rahatlasın biraz...haftaya kadar doktor beklicem zaten bari kan testimi alayım...ama sonuç yarın 12.30 da..(
canım sonuç neden o kadar geç burda her hastane 1 saatt sonra veriyor

ee millet nerde nasip bu sabah gelmedi daha galiba merve ayşe esma emel raziye asiye sinem pınar dilek aylin aslıcık hu huuuuuuuuu nerdesiniz

ben burdayım ama yemeğe gideceğim şebbo birazdan
yeni nikin vatana millete hayırlı olsun canım
sositosositosositososito bunu çok seviyorum

badegül canım kayseride hangi dr. gitmeyi düşünüyorsun özellikle duyduğun bir dr varmı

badegül canım kayseride hangi dr. gitmeyi düşünüyorsun özellikle duyduğun bir dr varmı
evet canım şimdi ben ömür boyu bir ilaç kullanıyorum ama hamilelikte dozu ayarlanması gerekiyor yok sa riskli avrupa hastanesi var duymuşsundur orada ameliyat olmuştum dr mum yönlendirmesiyle gideceğim bakalım....... eğer memnun kalırsam sanada bildiririm canım sen nereye gidiyorsum

canım ben hüma kadın doğum hastanesine gidiyorum ilk akif yılmaza gittim sevmedim şimdi arzu hanıma randevu aldım herkes çok iyi bir dr diyor bakalım göreceğiz seversem değiştirmem artık
ben yemeğe gidiyorumŞeniz

kızlar ben de kaçtım bugün çok yoğunum hafta sonu iş yk ama bugün iş çok kendinize iyi bakın hepinizide öpüyorum

kızlarrrrrrr ben geldimmmmm yani zaten burdaydımda yine databese error oldum gittim şimdi tekrar geldim bakalım bu sefer ne olacakkkkkkkk
cumanız hayırlı sofranız bereketli göbişiniz bebişli bebişiniz sağlıklı olsunnnn isteyene fazlasını versin rabbimm hayırla sağlıkla inşallahhhhhhhhh
bana ikiz meselaaaaasositosositosositososito
alabamacımmmm canımmmm hoşgeldinnnn dermişimmmmmmm klava:kız bizimi işletiyon sen şebnemsin işte:roflol:
nasipim nerelerde:sm_confused:
esmam asiyem gülşenim badegülüm deryam hamişlerim raziyem aslım tatlı belam hamiş adaylarım nasılsınızzz:1hug:
diğerleri nerede yahu nazmiye emel hamişim mervem sinem rahelim ve diğerleri huuuuuuu neresiniz yahuuuuuuuuklava:

buradada hastanede olsa verirlerdi sanırım sonucu ama işyerime en yakın kızılay.....ordada bünyelerin değilmiş labaratuar.....ondan sebep yani....:çok üzgünüm:

ayşecim hoşgeldin hayatım.....nasip dünde gözükmedi...sen neler yapıyorsun.....bittimi çalışmalar

selam ayşecim evet vaalla aslında herkesleri işletcektim ama sonradan vazgectim ortamı germiiim dedim şekercim of ya benim çok canım sıkıılıyo nedenseee

ayşecim hoşgeldin hayatım.....nasip dünde gözükmedi...sen neler yapıyorsun.....bittimi çalışmalar

ne çalışması hayatımmCADIARZUdoktor reçetesi olanlarmı hımm onlar bitti normale geçtik şafak 7 haftaya cuma olur belliiiiiii:roflol::roflol::roflol:
hoşbulduk bu aradaaaaaaa:1hug:

Deryacım ne oldu da kötü oldun ya sen hep korkutuyorsun beni. İnşallah iyisindir...

Ayşecim hoşgeldin canım evet bugün nasip yok emelde bayadır uğramıyo. Şebnemde bizi işletiyodu nerdeyse:)))))
Biz bildiğin gibiyiz senin şafak 1 hafta kaldı galiba

selam ayşecim evet vaalla aslında herkesleri işletcektim ama sonradan vazgectim ortamı germiiim dedim şekercim of ya benim çok canım sıkıılıyo nedenseee

canım ne can sıkıntısı şimdi ama kov onu kışt kıştttt
bak sana müzik açtım dans ediyom dağılsın kara bulutlar diyeeeeeeeeesositosositosositososito:dance::dance:
söyle bakam dağıldımı canımmmmmmm:1hug:
hele bi yok deeeeklava:klava:klava:

sen istersin de ben kovmammıı canımcım kışt dedin gittiler valla oooooh yandan yandan

mrb kızlar nasılsınız bakalım...2 gündür giremedim siteye bi sorun vardı bilgisayarlarda ne var ne yok 2 gündür geçmişi de okuyamadım....bugün 2.45 de kontrole gidecem 3 hafta sonra gel demişti doktor.bakalım kistler ne alemde ? iltihaplar gitmiş mi bakalım ama çok korkuyom işte.dün 10 gün evli bi arkadaşım gitti aynı doktora 32 yalında kız.kızda pko çıkmış.doktor biraz umutsuz konuşmuş.

iyi olmaya çalişiyorum sen nasilsin canimcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…