Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Yumurtalık kistiydi canım kanama yapmıştı. 2,5 ayda kayboldu. Korkma yani doktor bişey olmaz dediyse bişey olmaz. Bide benim pco olduğum için her an yine kist yapabilir vucudun dedi doktor...

aşk olsun merve ben karabatak mıyım gelmeyeyim de size uğursuzluk gelmesin o zaman[/QUOTE]

kız karabatak dememin nedeni bir geliyorsun bi gidiyorsun topiğe ondan dedim uğursuzluk nerden çıktıŞeniz

aşk olsun merve ben karabatak mıyım gelmeyeyim de size uğursuzluk gelmesin o zaman

kız karabatak dememin nedeni bir geliyorsun bi gidiyorsun topiğe ondan dedim uğursuzluk nerden çıktıŞeniz[/QUOTE]

ne bileyim kız karabatak genelde uğursuzlara söylenirsenağlama

ama beni hiç merak etmemişsiniz bu kızın morali bozuktu neler yapıyor acaba diye hele esma tamamen boşladı beni
ama sen beni çok üzdün tamammısenağlamasenağlama
sana yazsam belki seni kırabilirim diye sessiz kalma hakkımı kullandım bende bu kadar bu rarada hoşgeldin
ve ben acıktım yemeğe gidiorum

en büyük uğurumuz olan nasipe olumsuz bişey düşünmek mümkün mü?
dualarla listesi yinelenen kaç topic var ki allahaşkına....
sen aynı zamanda bizim liste annemizsin....

kız karabatak dememin nedeni bir geliyorsun bi gidiyorsun topiğe ondan dedim uğursuzluk nerden çıktıŞeniz

ne bileyim kız karabatak genelde uğursuzlara söylenirsenağlama[/QUOTE]

hadi ya valla öle bir anlamı olduğunu bilseydim yazmazdım ilk kez senden duyuyorumma.s bir daha demem madem öle anlamı var.a.s.

ama sen beni çok üzdün tamammısenağlama
sana yazsam belki seni kırabilirim diye sessiz kalma hakkımı kullandım bende bu kadar bu rarada hoşgeldin
ve ben acıktım yemeğe gidiorum
kıız ben bu zamana kadar kadar hangi lafına kırıldım aşk olsun ama özellikle senin merak etmeni beklerdim neyse sen git yeğenimi doyur sonra konuşuruz:1hug:
en büyük uğurumuz olan nasipe olumsuz bişey düşünmek mümkün mü?
dualarla listesi yinelenen kaç topic var ki allahaşkına....
sen aynı zamanda bizim liste annemizsin....

sağol gülşencim bunları duymak güzel:1hug:

kızlar listeye gözattımda sıra bende desenize aslı allahın izniyle bebeğinin ii olduğunu sölicek ve pembiş olcak:)

nasipçim anlıyorum buay daha kötü oldun ama umut etmeliyiz canım umut etmek başarmanın yarısı dimi hayatım lütfen seni neşeli görmeye alışmışız sen gül olurmu canım düzelicek herşey

ya kasığımdan bir sancı girio bacağıma vuruyor ne demek bu arkadaşlarrr noluyoo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…