Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydııın herkeseeee:)
kartı yedim rahatladııııııııııııııııımm:))))
şimdi son üç aydır adet oluyordum zaten adet düzenimin 26'da bire düştüğünü öğrenmiş olduumm.
haydi bakalım ağustoooos hepimize uğurlu gelsiin:)

Kızlar selam..Bugün yine formdasınız..Amma kaynatmışsınız..Oku oku bitmedi..
Umarım herkes iyidir..Esra cım senın boddı kocaman olmuş..Takvimin hayırlı olsun..
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...
Bahtusa canım tebrik ederim..Allah sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah...
Merve gelen giden yok sende değil mi?

Esmacim yeğenimiz şimdi böylemi ne güsel olmuş takvim esracim sende varmi hamişlik belirtisi nasil geçiyo gittinmi doktora

hoşgeldin geçmiş olsun hayatim efet agustos uğur getirsin herkeze

hoşgeldin canım..Merak etme yalnız değilsin bende Ağustosu bekliyorum. İnşallah bu ay gibi bereketli olur bizler için..:teytey:

hoşgeldin canimcim nbr nasilsin

evet büyüyor emelciğim annesinin ve teyzelerinin bitanesi burdaki bütün bebişlerin büyüğü ablasısı veya abisi

Esmacim yeğenimiz şimdi böylemi ne güsel olmuş takvim esracim sende varmi hamişlik belirtisi nasil geçiyo gittinmi doktora

valla biraz daha kçük olması gerekiyo galiba yoksa kocaman olmuş

ya kıslar nasipçik nerede şu listenin son halini bir görsek baya bi bereketli oldu bu ay sonu merak ettim

Nasip size küsmüş öyle yazmıştı..:)))))))) Kimse sormadı diye..Ama bana küsmemiş ben sormuştum çünkü..Benden duymuş olmayın :))))))

yok canım gelen giden ama benim kistten dolayı son aylarda hep gecikmem olmuştu ondan korkuyorummsenağlama
kızlar nerdesinizin merve ayşe nasip
nerde bunlar ya
burdayım ben canım ama işlerim çok yoğun sonra görüşürzü gene öpüyorumm

Merve cim kist felan yok...Aklına getirme öyle kötü şeyler...Hala gelen giden olmadığına göre hamişsin demek ki...İnşallah Allah gönlümüze göre verir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…