Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ay kızlaaar bu ay ne fena oldu bölee yaa.
ben 2 kuzenim ve liseden iki arkadaşımla aynı ay hamile kalmıştım.
ve hepimiz ağustosta doğum yapıcaktık. ben nisanda ayrılmıştım aralarından ama doğum yapıyolar teker teker. onlarla ilgileniyorum :))))
burayıda okuyorum, aklımda burda kalıyo:)
asliiim üzülme olur mu herşey insanlar için, bebeğini kaybetsen bile bu doğanın herşeyi mükemmel olmasını istediğinden ve emin ol bizim çok kötü oldu dediğimiz şeyler bizim için belki en iyi ihtimaller.
üzülme stres yapma, kendini sıkma, olacağına bırak olur mu tatlımm.
brisling haydi bakalıııım senin 3 ağutos nolcak, inşallaah hayırlısıyla hamiş haberini alırız:)
nasip o zaman bu ay hem çok çalışalım hemde delirelim bakalım nolcak:))))
ben önceki hamileliğimde hiç üstüne düşmemiştim ve ilk denememde olmuştu, şimdi tadı damağımda kaldı çok istiyorum olmaz:)

nasipciimmmm adım DİLEK şutarafagitti

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
aslımmm...................(aslı )
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* ılgın3009........................................... . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan.............................................. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer........................................... ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................... .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling........................................... ......8 Ağustos (dilek)
* loveactually...................................... . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27............................................ . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip............................................16 Ağustos (nasip)
* raziş.............................................. .....22 Ağustos (raziye)
* tosbaa8............................................ ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12...................................26 Ağustos (esma)
* birdilektut....................................... .... ................ (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ............ (berna)
* duygu2008......................................... .... ............ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ........... (melek)
* güzelkız MS................................................ ... ... (semra)
* serdi............................................. .. .................. (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ................(neşe)
* la gatta............................................ ...................(deniz)
* aylint............................................ .. .................. (aylin)
* Rahel............................................. .................... (emel)
* zuzu79............................................ ................... (sinem)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:

tmm canim çok korkuyorum ya ah ya neyse ben çikicam kislar yalvaririm dua edin lütfen

Gitmicem korkuyorum yanliz kalmak istemiyorum şebnemcim hiç bişey yapmadim öyle utatim bacaklarimi duruyorum wc harici kalkmiyorum bile ben pembiş olmayayim 1de olurum kimseye bişey demedim am ne bileyim offfffffff allahim yardim et
aslıcım ben senin sürecine yetişemedim...nasıl gelişti bilemiyorum ama..zorlandığını düşündükçe iyice zorlaşır..kalbini ferah tut..dualar oku...telaşa verme..şöyle düşün..ben regl dönemini beklerken çok sinirli yada çok üzgün olursam ağlarsam hem erken geliyor hem olduğundan fazla kanamam oluyor..şimdi hamişken de kanaman oluyorsa ve moralin bozuksa artabilir çünkü damarların bile genişliyor kan akışın hızlanıyor..sakinn olmalısınnnn kesinlikleeeeee...:1hug:

aslıcım yemekteydim yeni geldim sakin hayatım dua oku bolca birşey olmıcak bebeğine derin derin nefes al canımmmm

ay tek başima olamiyorumki o yüzden çikmasam iyi olucak siteden eşimin gelmesi 2 saati bulur işi olmayan arkadaşlar lütfen beni yanliz birakmayin konuşun benle lütfen

aslı bütün dualarımız seninle canım ama bizi habersiz bırakma ne olur allahın izniyle birşey olmayacak ama sen dr dediğini dinleme git biran önce

şebnemcim seni dinledim ekledim canım

ben geldim kıslar ya çok ağrım var galiba bebiş gidicek yine kanamam başladı az az doktor çoğalırsa geldedi offffffffffffffffffffffffffffff nekadar kadersizim ya

listenin en başındayım ama sanırım en sonuna geçicem kıslar ben uzanıcam sonra yazarım

tmm canim çok korkuyorum ya ah ya neyse ben çikicam kislar yalvaririm dua edin lütfen

Canım inşallahbişey olmaz geçmiş olsun

ya kızlar ben nasılhamileim böyle hiç midem bulanmıyor korkuyomvalla

ay tek başima olamiyorumki o yüzden çikmasam iyi olucak siteden eşimin gelmesi 2 saati bulur işi olmayan arkadaşlar lütfen beni yanliz birakmayin konuşun benle lütfen

şimdi önce sakın ol tamam mı haytım kanama belki yerleşme lekesidir çünkü adet gününe yakın olurmuş biliyorsun

canım burdayız merak etme seni yalnız bırakmıcaz ama sen bir yandan hareketlerine de dikkat et ve içinden geçicek bebeğim bırakmıcak beni diye söyle iyi gelecek sana olur mu

derin derin nefes alıyorum kızlar ağrılarım artıyo sanki doğum gibi ay çok ilginç eşim gelsin gidicem zaten ya siz çok iyisiniz iyiki varsınız

canım hemen kötü düşünme neolur.içini ferah tut. Stres yapma. Sakin bi şekilde eşinin gelmesini bekleee... tamam mıı???Rabbim sana onu bağışlıcak. Dualarımız seninle..Şeniz

kıız ben bu zamana kadar kadar hangi lafına kırıldım aşk olsun ama özellikle senin merak etmeni beklerdim neyse sen git yeğenimi doyur sonra konuşuruz:1hug:

sağol gülşencim bunları duymak güzel:1hug:
canımmmm ilk yazına teşekkür ederek tepkimi belli ettim zaten eskileri açmayacağım geçti sen kendini toparladın aramıza geldin ama bidaha böyle yaparsan atlarım otobüse gelirim izmire seni elime alırım evire çevire döverim ne kocan nede oğluşun alamazlar seni elimden ona göre şimdi derhal kendini o listeye ekle yoksaKötü Kazen karışmam ona göre
esma ayşe merve gülşen şebnem emel aylin derya sinem ve diğerleri nerdesiniz yahuuu
geldik geldik kocişden acurla kelek istemişdim onları getirmişde taaaa iş yerine onları tepiştiriyorum azarı işittide:roflol:
ben geldim kıslar ya çok ağrım var galiba bebiş gidicek yine kanamam başladı az az doktor çoğalırsa geldedi offffffffffffffffffffffffffffff nekadar kadersizim ya
canım kendine dikkat et kötü düşünme bebeğin annesine sımsıkı sarıldı kimi kadınlarda adet kanaması hamile olmalarına karşın devam eder benim kuzenim öyle oldu belki buda öledir

dualarımız seninle tatlım

Panik yapma aslıcım daha öncede kanama geçirdin sen ve atlattın unutma bünyen sağlam senin.

Tutunacak bebeğin sana merak etme. Dinle uzan canım hareket etmemeye çalış Hatta birini ara yanına gelsin sana yardımcı olsunnnn

tamam esma seni izmire getirtme yolunu buldum o zaman:roflol::roflol:
nasipcim benim tarihimde 26 ağt. ekler misin benide???
eklerim canım

Ben geldim.....Aslı cım merak etme ters bir durum olmayacak....
Nasip ben 22 ağustos eklersin canım.. Ama sen beni Ekim annesi olarak düşün..Çünkü eylülde doktora gideceğim..:)))))))))
Kız merve senın günün geçmedimi test neden yapmıyordun? Akıntı devam mı?
Şebnem iğneler bitti senin değil mi? Varmı herhengideğişik bir duygu..Deli olduğumuz dışında bir duygu ama :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…