Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Bu ay da olmadı.Yine adet olduk değil mi?Ama üzülmüyoruz,pes etmiyoruz...

Yeni ay umut getirsin hepimize
Baharın tüm güzelliğini hissedelim içimizde
Dua edelim hep birlikte birbirimize
Gelsin bahar hamiş müjdemizle evimize
..

Önce kendimi yazdım kızlar...Kimler varmış bakalım...
1-Gizemx

benide alın aranıza:emir_bebek:

Esracim eşine anlam veremiyorum ama bence benim dediğim gibi yap seninde haberin olmasin doktor ikinize ayni anda haber versin bence

esmamemo:) canım sohbetinize giricem..adet durumunun değişmesi bende de var 26 günde gelirdi korunmayı bırakınca 30 a çıktı..rahim kendini hazırlıyo diyolar bu duruma ne alakaysa.. tabi bu durumda yumurtlamada belirsizlik yapıyor sana tavsiyem adetinin ilk gününden itibaren 10-12-14-16-18 tarihleri arasında denemen..

evt canım bende öyle duymuştum özellikle büyüklerimiz diyo. O tarihlerde yapıyoruz canım. Ama işin içinde biraz stres var. Ne kadar bu ay stres yapmıcam desemde kendimi kandıramıyorum işte:KK43:(( Yine stres yokkk olayı akışına bırakamıyorumm.. :uhm:

evt canım bende öyle duymuştum özellikle büyüklerimiz diyo. O tarihlerde yapıyoruz canım. Ama işin içinde biraz stres var. Ne kadar bu ay stres yapmıcam desemde kendimi kandıramıyorum işte:KK43:(( Yine stres yokkk olayı akışına bırakamıyorumm.. :uhm:[/QUOT

yani stres yaratmak için arkadaşım 6 ay geçmesi lazım drlerin dediği bu sonrasında acaba bişey mi var diye bakılıyor senin o kadar geçmemiş ki ..benim dr..regl ve yumurtlama için eğer sağlık sorunun yoksa kafada sorun vardır demişti yanii..beyin ..herşeyi hazırlıyor eğer kafan hazır değilse stresli ve sıntılıysan beynin salgıladığı hormonlar değişiyor...o yüzden önce kalbini ve kafanı huzurlu tutmaya bakacaksın..canımcım...inşallah olacak....canım önce inanç ..:emir_bebek:

yani stres yaratmak için arkadaşım 6 ay geçmesi lazım drlerin dediği bu sonrasında acaba bişey mi var diye bakılıyor senin o kadar geçmemiş ki ..benim dr..regl ve yumurtlama için eğer sağlık sorunun yoksa kafada sorun vardır demişti yanii..beyin ..herşeyi hazırlıyor eğer kafan hazır değilse stresli ve sıntılıysan beynin salgıladığı hormonlar değişiyor...o yüzden önce kalbini ve kafanı huzurlu tutmaya bakacaksın..canımcım...inşallah olacak....canım önce inanç ..:emir_bebek:[/QUOTE]

evet ben çok acele ediyorum sanırım. bide çevredekilerin soruları beni deli ediyoo sanki ilk ayda hamile kalıcakmışım gibii tek hatam onlara korunmadığımı söylemekkk herhaldee sürekli bi bekleyiş içindeler ve ister istemez strese giriyorum artık tekrardan korunduğumuzu şuan düşünmediğimizi söylemeye başladım artık başedemedim. napimmmm :dance:
Ama bu ay takmıcamm zaten tatile gidicez 1 hafta ama olsun kafa dinlemee.... ohhh beee STRESS YOKK...:icecream:

yani stres yaratmak için arkadaşım 6 ay geçmesi lazım drlerin dediği bu sonrasında acaba bişey mi var diye bakılıyor senin o kadar geçmemiş ki ..benim dr..regl ve yumurtlama için eğer sağlık sorunun yoksa kafada sorun vardır demişti yanii..beyin ..herşeyi hazırlıyor eğer kafan hazır değilse stresli ve sıntılıysan beynin salgıladığı hormonlar değişiyor...o yüzden önce kalbini ve kafanı huzurlu tutmaya bakacaksın..canımcım...inşallah olacak....canım önce inanç ..:emir_bebek:

evet ben çok acele ediyorum sanırım. bide çevredekilerin soruları beni deli ediyoo sanki ilk ayda hamile kalıcakmışım gibii tek hatam onlara korunmadığımı söylemekkk herhaldee sürekli bi bekleyiş içindeler ve ister istemez strese giriyorum artık tekrardan korunduğumuzu şuan düşünmediğimizi söylemeye başladım artık başedemedim. napimmmm :dance:
Ama bu ay takmıcamm zaten tatile gidicez 1 hafta ama olsun kafa dinlemee.... ohhh beee STRESS YOKK...:icecream:[/QUOTE]

en iyisini yapmışsınnn:))))))))) güzelce tatilin keyfine bakk..dinlen ..:dance:

arkadaşlar.. güzell hamişler sizlere sorum olacak....
adet tarihime 1 hafta kadar var ama bende akıntı başladı böyle bir durum yaşayan var mı...4-5 gündür kuruydu yumurtlamam çoktan geçtii..zaten çok yoğun bir kıvamı var..bilgisi olan var mı acepp

X