Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hayır olamazz onun kızı olcak benim gelinimmmmmmmmnaniknanik

gördüm canım geçen hafta salı günü gördüm 1 hafta oldu ama çok özledim ben onu

kaç haftalık şu an canım regline göre mi söyledi doktor yoksa bakıp ultrasona göre mi bebeğin kaç haftalık old söyledi. Merak ettim de ben ağustosta görcem kalp atışını da

kız gülşen teyzesi kızım olacakda mervenin oğlana vereceğim ayol ama herkes rüyasında erkek çocuğu görüyormuş o zaman merve kız doğursun demi:roflol:biz alalım

kız gülşen teyzesi kızım olacakda mervenin oğlana vereceğim ayol ama herkes rüyasında erkek çocuğu görüyormuş o zaman merve kız doğursun demi:roflol:biz alalım

oda olur bak ben zaten kız istiyorum erkekte olur gerçi babasıda erkek dio:CüvCüv:

kaç haftalık şu an canım regline göre mi söyledi doktor yoksa bakıp ultrasona göre mi bebeğin kaç haftalık old söyledi. Merak ettim de ben ağustosta görcem kalp atışını da

internete göre 8+1ken gittim ama dr 7 haftalık dedi zaten adam fazla ilgilenmiyo bu sefer başka dr. aldım randevumu

oda olur bak ben zaten kız istiyorum erkekte olur gerçi babasıda erkek dio:CüvCüv:

her evde aynı galiba bu durum ama onun içimde olduğunu bildiğim günden beri cinsiyeti hiç önemli değil yeterki o annesini üzmeesin sağlıklı sahatli doğsun

merveciğim bira önce lavaboya gittim..yapışkan akıntı giymiş yerine beyaz uzayan bi akıntı gelmiş şu mübarek günde işallah Allahım bizim de bebeğimiz olur....

amin canımm sende bu gece dualarında unutma benide olur mu kendine ederken benide ekle nolurra.s. benim kafam çok karıştı bakalım bekliom test pazartesi yapcam şafakk 6

bizde durum ters biraz.....bizim babamızda bebğimize erkek diyor ama keşke kızım olsa diye ekliyor.....zaten hep kızı olmasını ister.....pek karşılaşılmış bir durum değil ama bizimkide öle...tabikii allah bilir ve benim için hiççç mi hiç önemli değil cinsiyeti ama ben onun hislerine çok güveniyorum....doktor bana mayısta folicasit verdiğinde genelde 3 aydan sonra hamileliğe uygun görürüz ama siz çalışmalara başlayın demişti.....bende doktordan çıktıktan sonra ister misin bu ayda kalıyım dedim....hayır istemem 3 ay olsun öle kal dedi....ve 3 ay oldu gerçekleşti....yani ne dese çıkıyor.....rabbim sağlıkla versin...gerçi bide 2 aydır ikizim olacak diyor ama onda tutturmaz sanırım

kızlar hepinize iyi akşamlar ben kaçıyorum..Yarın güzel haberlerle gelir inşallah yeni hamişlerimiz..
Aslı inşallah ağustostada ben mutlu haber veririm canım..Allahım duy sesimizi ne olur..Hamişler bakın akşam adımı dualarınıza katmayı unutmayın...
NASİP nerdesin..Bak yine sordum :)))))))))))))

bu arada esmacım kıyafetlerin oluyor mu....sormayı unutuyorum...asiye sende cevapla......malum siz önde gidiyorsunuz.....2.ayı tamamladınız

ya tutarda ikiz olursa allah ne güzel olur ama o zaman menekşe mali müşavirliğe veda edersin bebişlerle uğraşırsın artık

Valla benim kıyafetlerim hala oluyo canım bazıı kıyafetler sıkıyo onları da giymiyorum sıkıştırmayayım kendimi diye ..

Bende kız erklek farketmez diyorum ama hep kıs ismi düşündük şimdiye kadar diyorum ya erkek olursa isimde düşünmedik diyorum eşime

bu arada esmacım kıyafetlerin oluyor mu....sormayı unutuyorum...asiye sende cevapla......malum siz önde gidiyorsunuz.....2.ayı tamamladınız

pantolanlarım falan aynı oluyo ama üstüme tunik tarzı badiler aldım daha bol daha rahat ediyorum bide şişiyorumki hiç sorma sabah birşey yok öğleden sonra:CüvCüv:

amin canımm sende bu gece dualarında unutma benide olur mu kendine ederken benide ekle nolurra.s. benim kafam çok karıştı bakalım bekliom test pazartesi yapcam şafakk 6

tabi canım dua edicem Allah isteyip de olmayan herkese versin herkes biribiri için dua etsin bu gece...:1hug:

kızlar ben yavaş yavaş kaçıyorum kendinize iyi bakın tamammı öpüyorum sizi dualarımdasın akşam nazam kılacağım ve hepinize dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…