Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ay bende ciciler alıcam inş kendime inş kızlar hamiş arkadaşlar göbekler belli oluca foto çekilinde siteye koyun yeğenlerimizi ve cici annelerini bir görelim dimi ama

esmacım Allah kabul etsin canım

Aslıcım inşallah hamiş resimlerimişzi koyacağız nete güzel olacak.

Bu akşam dua edelim Allah isteyen herkese versin, Hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin diye.

edicem canım allahım herkeze isteyenlere bebiş versin hamişlerinde bebeklerini sağ sağlam kucaklarına almayı nasip etsin hepinizi öptüm hayırlı kandiller dilerim öpüyorum hepinizi

slm kızlar canlarım benim bugün işten erken çıktım 4 de polikliniğe gittim idrarda baktırdım 4 dk da ikinci çizgi pembe çıktı ama çıktı dr pozitif dedi kan verdim gebelik haftasını ögrenmek için bide emin lmam için tabi yarın akşama çıkacak sonucu.....güzel Allahım dualarımı kabul etti inşallah sizinkilerde kabul olsun sizin için ettiğim dualarda inşallah bu mubaret günde.msj mı artık yarın okursunuz....kısa süredir sizinleyim ama hep yanıımda oldunuz hepinizi öpüyorum allah hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah....eşim in gözleri doldu içi gülüyordu ve defalarca öptü ama halen şokta gibiyiz..gelmesine az kaldı bu akşam hem evlilik yıldönümümüzü hemde bebeğimizi kutlayacağız.darısı herkeze olsun.ben kaçtım hepinizi seviyorum ve öpüyorum.......hayırlı kandillerŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz:enbuyukkk:

slm kızlar canlarım benim bugün işten erken çıktım 4 de polikliniğe gittim idrarda baktırdım 4 dk da ikinci çizgi pembe çıktı ama çıktı dr pozitif dedi kan verdim gebelik haftasını ögrenmek için bide emin lmam için tabi yarın akşama çıkacak sonucu.....güzel Allahım dualarımı kabul etti inşallah sizinkilerde kabul olsun sizin için ettiğim dualarda inşallah bu mubaret günde.msj mı artık yarın okursunuz....kısa süredir sizinleyim ama hep yanıımda oldunuz hepinizi öpüyorum allah hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah....eşim in gözleri doldu içi gülüyordu ve defalarca öptü ama halen şokta gibiyiz..gelmesine az kaldı bu akşam hem evlilik yıldönümümüzü hemde bebeğimizi kutlayacağız.darısı herkeze olsun.ben kaçtım hepinizi seviyorum ve öpüyorum.......hayırlı kandillerŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz:enbuyukkk:

ilk tebrik eden benim sanırım tebrik ederim hayatım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:dance::dance:

slm kızlar canlarım benim bugün işten erken çıktım 4 de polikliniğe gittim idrarda baktırdım 4 dk da ikinci çizgi pembe çıktı ama çıktı dr pozitif dedi kan verdim gebelik haftasını ögrenmek için bide emin lmam için tabi yarın akşama çıkacak sonucu.....güzel Allahım dualarımı kabul etti inşallah sizinkilerde kabul olsun sizin için ettiğim dualarda inşallah bu mubaret günde.msj mı artık yarın okursunuz....kısa süredir sizinleyim ama hep yanıımda oldunuz hepinizi öpüyorum allah hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah....eşim in gözleri doldu içi gülüyordu ve defalarca öptü ama halen şokta gibiyiz..gelmesine az kaldı bu akşam hem evlilik yıldönümümüzü hemde bebeğimizi kutlayacağız.darısı herkeze olsun.ben kaçtım hepinizi seviyorum ve öpüyorum.......hayırlı kandillerŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz:enbuyukkk:

:lepi: çoook tebrik ederiimm, evlilik yıldönümünde bebişinde kutlu olsun canımm.

kızlaaar bu arada biraz geç kaldım ama herkesin kandili mübarek, duaları kabul olsuunn..

bahtusa canım tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah
darısı bizlerinde başına canım

kızlar hepinize iyi akşamlar ben kaçıyorum..Yarın güzel haberlerle gelir inşallah yeni hamişlerimiz..
Aslı inşallah ağustostada ben mutlu haber veririm canım..Allahım duy sesimizi ne olur..Hamişler bakın akşam adımı dualarınıza katmayı unutmayın...
NASİP nerdesin..Bak yine sordum :)))))))))))))

gördüm emelcim beni birtek merak eden sen çıktın sana a.s.diğerlerine:eek:klava:
hepsine küstüm:çok üzgünüm:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

* zuzu79............................................ .27 Temmuz (sinem)
* NEHİR............................................. .28 Temmuz (gülciha)
* güngüneş.......................................... 29 Temmuz (pınar)
* Melankolia........................................ ...... ........... (pınar)
* aslımmm........................................... . 1 Ağustos (aslı )
* ılgın3009......................................... . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan............................................ .. ..3 Ağustos ( nil)
tosbaa8........................................... ......3 Ağustos (aylin)
* hnurkoçer......................................... ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .8 Ağustos (ayşe)
* loveactually...................................... . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... . .11 Ağustos (çağla)
* raziş............................................. .....22 Ağustos (raziye)
* birdilektut....................................... .... ................ (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ............ (berna)
* duygu2008......................................... .... ............ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ........... (melek)
* güzelkız MS................................................ ... ... (semra)
* serdi............................................. .. .................. (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ................(neşe)
* la gatta............................................ ..................(deniz)
* aylint............................................ .. .................. (aylin)
* Rahel............................................. .................... (emel)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

üüüfff nasıl iş anlamadıımm..
uyuyamıyorum acaba hamile miyim yoksa hüsnü kuruntu mu yapıyorum diye düşünmekten. tosbaamada bişe diyemiyorum ümitlenmesin diye.
bi diyorum ki yok canım bu ay hiç üstüne düşmedik olmamıştır, bi belirtilere bakıyorum ilk hamileleiğim gibi aynı..
ben yarın kan testi yaptırıcam başka yolu yook:))))
öğreneyim kurtulayıım:)

üüüfff nasıl iş anlamadıımm..
uyuyamıyorum acaba hamile miyim yoksa hüsnü kuruntu mu yapıyorum diye düşünmekten. tosbaamada bişe diyemiyorum ümitlenmesin diye.
bi diyorum ki yok canım bu ay hiç üstüne düşmedik olmamıştır, bi belirtilere bakıyorum ilk hamileleiğim gibi aynı..
ben yarın kan testi yaptırıcam başka yolu yook:))))
öğreneyim kurtulayıım:)

valla hayatım ben artyık hiçbirşeye inanmıyorum ne zaman bebişi karnımda görürüm o zaman inanacağım yok belirtiymiş yok kan testiymiş hepsi fasa fisoa.s

aayy nasipciim sen burda mıydııın:))))
yaptırcam yarın sabah kan testini. varsada yoksada bilim yaa.
böle bekleyemicem galiba bu ay:)

bahtusa tebrik ediyorum arkadaşım Allah tamamına erdirsin darısı bizim başımıza duanı eksik etme bizlerden tatlım

canım tebrik ederim ne güzel birgünde öğrendin bebeğini hem mübarek miraç gecesi hemde evlilik yıldönümün eşine ne güzel hediye olmuştur

X