Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasipcim sen kan testi mi yaptırdın, kaç çıktı Bhcg?
kan testini geçen hafta yaptırmıştım 2.27 çıktı ama dr var diyemem yokta diyemem sınırdasın demişti haftaya tekrarlayalım dedi
normal cnm %50 hata oranı var 10günden önce için cnm bence doktor nezaman çağırdıysa ozmn git derim..,
dünürüm hayırdırr ne oldu sana böle bol su iç hayatım ii gelir:1hug:
bekleyemiyorum merve
canım testler belli bir değerden sonra pozitif oluyo hatta geçen gün o yazıyı buraya sen kopyaladın o yüzden negatif çıkıyor senin testin değerin yükseldikce idrar testi pozitif olacak

iyide esma daha ne kadar zaman sonra yükselecek bu değer
:çok üzgünüm:

normal cnm %50 hata oranı var 10günden önce için cnm bence doktor nezaman çağırdıysa ozmn git derim..,
dünürüm hayırdırr ne oldu sana böle bol su iç hayatım ii gelir:1hug:
su içebilsem o daha kötü yapıyo midemi ya ama çok içmek istiyorum

canım sperm test yapabilmek için dr. 4 gün ilişki diyeti veriyor ben ona istinaden daha verimli olacağını düşündüğüm için öle dedim ama bana sorarsanız yumurtlama döneminden önce 4-5 gün ilişkiye girilmemesi gerek ben öle yaptım yumurtlama zamanımda girdik sadece ve tuttu kerata:lepi:

cnm şimdi değerine göre seninki ancak perşembe günü 3 hafta olmuş olcaktı 4.haftadan sonra ancak idrarda çıkıo yada 5te biliosun sende birtanem bunu buarada ben birazdan çıkcam kızlar öpüorumm yiğenimin odasını zevkle yerleştirmeye inş. bizede kısmet etsın kızlarr

çok geçmiş olsun hayatım düşüğün yeniyse bence 3 4 ay ara ver rahim kendini toparlasın

haftaya gittiğinde iyice yükselmiş olacak tabikide klava:klava: sabret canım az kaldı

evet canım bende öyle biliyorum ama arkadasın msjını okuyunca belkı ben yalnıs bılıyor olabılırım dıye tekrar msj yazdım.ama aynen senın dedıgın gıbı yumurtlamadan bı müddet önce ilişkiye ara verılıyor dıye bılıyordum,ynı spermlerı yumurtlama dönemıne saklamak için a.s

merve hayatım bbiz hesapta sanırım bir yanlışlık yapıyoruz yumurtlama gününden hesaplıyoruz da diğer arkadaşlarından yumurtlamasından hesaplarsan onlarında 3 hafta oluyor ve değer çıkıyor

çok geçmiş olsun hayatım düşüğün yeniyse bence 3 4 ay ara ver rahim kendini toparlasın

evet canım düşüğüm cok yenı maalesef.düşük gecen gun basladı dünde kürtaj oldum,fakat 10.haftadan önce düşük yapınca 3 ay beklemeye gerek kalmıyomus.cunku sadece kese düştüğü için rahım kendını cok cabuk toparlıyormus ama tabı yınede doktorum muayene ettıkten sonra nekadar beklıyecegımıze karar verıcez.aslında bıyerdede kısmet işi yanı.inşallah banada sanada hepimizede SAGLIKLI BİR BEBEK NASİP OLUR

kız nasip napıyon şekerim
test bozuktur kesin
bak bende hala adet olmadım ama yakı belim çok ağrıyor
kız limonda bitti testtende bişey anlamdım
kan testinde çıktı senin demi
ay allahım bayılazam

hahahha:) ay evet bende bayılazaaaamm:)
spora başlamıştım, şimdi sizleri okudukça, kasığımda ağrı var, bak göğüslerimde büyüdü hamile olabilirim.
dur bu hafta spor yapmayayım belki bişey vardırda, bişey olur falan diyorum kendi kendime:)))
aay Allah'ııııııım bu umutlarımızı boş çıkartma yarabbiiiiiimmm...

kızlaar ben bugün progesteron testinin sonucunu alıcam o sınuca göre bişeyler çıkartabilir miyiz acaba??

haklısın kız
ben bu topiğe girdikten sonra yapamadım spor
titreşimli kemer almıştım takamadım korkudan
kız psikolojikmi acep benimkiay ay ay vallaha bayılazam

Arkadaşlar webdeb bir alıntı bazı soruları arayanlara ...
Gebelik isteyen çiftler için cevaplandırılması gereken ilk soru en uygun zamanın ne olduğudur. Düzenli adet gören kadınlarda yumurtlama genelde adet siklusunun 14. gününe denk gelir. (adet kanamasının başladığı günden itibaren 14. gün). Ancak yumurtlama tarihinde sapmalar olabileceği, ve sperm ile yumurta hücresinin kadın vücudu içinde yaşama potansiyeli göz önüne alındığında 9 ile 15. günler arasında gün aşırı cinsel ilişki olması gebelik şansını yükseltir.

İlişkinin her gün önerilmemesinin sebebi erkeğin sperm kalitesini düşürmemektir. Her ilişkiden önce erkeğin en az 48 saat süreyle boşalmaması özellikle sperm sayısı düşük ya da sınırda olan erkekler için yararlıdır.

Alınabilecek başka bir önlem de ilişkinin sabah olmasıdır. Boşalmanın olmadığı geceyi takip eden sabah erkeğin sperm düzeyleri en yüksek sayıdadır. Ancak bu ilişkiler yaşanırken "bugün mutlaka ilişkide bulunmamız gerekir" şeklinde stres yaratmak gebelik açısından olumsuz etki gösterir

Bu stresi gidermek için olayı kendi haline bırakmak veya egzersiz, yürüyüş gibi stres giderici faaliyetlerde bulunmak gereklidir. Unutulmamalıdır ki üreme sistemini yöneten bütün hormonlar hem fiziksel hem de ruhsal strese karşı hassasdır.

Uygun Şekil

Gebelik için uygun dönem saptandıktan sonra ikinci aşama cinsel birleşmenin şeklidir. Pek çok pozisyon gebelik için uygun ortam yaratmaz. Normal bir ilişki sonrası gebelik oluşabilmesi için spermlerin vajinaya uygun şekilde bırakılması ve vajinanın spermlerin rahim içine doğru ilerleyebilmesi için uygun pozisyonda durması gerekir. Bu şartları sağlayan pozisyonlar erkeğin üstte olduğu, kadın ve erkeğin yana doğru dönük olduğu pozisyonlar ile kadının diz-dirsek pozisyonunda olduğu şekillerdir. Erkeğin üstte olduğu durumda kadının kalçaları altına bir yastık yerleştirerek pelvisini yükseltmesi spermlerin doğru yönde ilerlemelerine yardımcı olur. Diz-dirsek pozisyonu ise özellikle sperm sayısı düşük olan durumlarda ek fayda sağlar. Oturur pozisyonda, kadının üstte olduğu veya ayakta olan cinsel ilişkiler gebelik elde etmek için uygun değildir.

Eğer ilişki sonrası kadın hemen ayağa kalkarsa fazla miktarda meni dışarıya kaçacaktır. Spermler rahim ağzına ulaşacak yeterli zaman bulamadıkları için bu durum gebelik elde edilmesi açısından önemlidir. Gebe kalmak isteyen bir kadın ilişkiden hemen sonra ayağa kalkıp idrar yapmaya ya da yıkanmaya gitmemelidir. İdeal olan kalçalarının altına bir yastık koyarak 20-30 dakika kadar yatmasıdır. Erkek de meni kaçağını azaltmak için birkaç dakika kadar kendini geri çekmemelidir.

haklısın kız
ben bu topiğe girdikten sonra yapamadım spor
titreşimli kemer almıştım takamadım korkudan
kız psikolojikmi acep benimkiay ay ay vallaha bayılazam

:))) ay canım yaaa.
hadi senin günün geçmiş, belli bişey var ortada benim daha yumurtayla sperm bile yeni karşılaşmışlardır:))))) :dance: :dance:
senin arkadaşın uyandı mı canım ?
getirsin şu testi sana bakalım, merak ediyooruum.. a.s.

Son düzenleme:
ne bileyim esma ya oklavamı gösterecksin yoksa merdanemi ama galiba bebiş beni bırakacak yada hiç gelmedi ki bıraksın
ya hiç gelmediyse neden öyle bir değer çıktı nasipppppp klava: geçen seferki kan testin neden 0.00 o zaman
kızlaar ben bugün progesteron testinin sonucunu alıcam o sınuca göre bişeyler çıkartabilir miyiz acaba??

yorum yokkkkkkkkkkkkkk

anacım olacağı varsa zaten herşekilde olur mekan zaman pozisyon hiç
yeterki hamile kalacağın olsun
ohoooooo
valla şahsen bende öyle
en ufak bir hata bile gebelikle sonuçlanıyor
nekadar arsızsam

yok be ya daha yatıyormuş 1 saat önce aradım
insan böyle birgünde yatamı ya
ben burda kıvranıyom meraktan
hemde çıkarmı acep 1 gün gecikmeyle
valla birazda bn telaşlı bir insanımdır biraz sabırsız
çatlaycım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…