Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emel sana bir tavsiye canım yumurtlama gününe kadar eşinle beraber olma onun spermleri güçlensin tam yumurtlama günlerinde 2 günde 1 beraber ol sperm kalitesi artmış olur eşinin değerleri düşüktü yalnış hatırlamıyorsam zaten sperm 72 saat yaşıyor tabi yinede sen bilirsin benimki tavsiye

canım teşekkür ederim tavsiyen için...Valla ne yapacağımı ne deneyeceğimi bende şaşırdım..Allah hakkımızda hayırlısını versin...

emel sana bir tavsiye canım yumurtlama gününe kadar eşinle beraber olma onun spermleri güçlensin tam yumurtlama günlerinde 2 günde 1 beraber ol sperm kalitesi artmış olur eşinin değerleri düşüktü yalnış hatırlamıyorsam zaten sperm 72 saat yaşıyor tabi yinede sen bilirsin benimki tavsiye

evet canım bende esmaya katılıyorum,dayımın gelını ebe o söylemişti.yumurlamaya kadar bıraz sabredın yumurtlama vaktı geldıgınde ozman hergun beraber olun demıstı.çünkü zaten adetken birlikte olmuyosun bıde 6gun kadar daha beklendınmı sperm kalıtelısı iyice yükselıyomus ve birde Allah nasıp ederse hemencicik hamiş olursun belkı.:CüvCüv:

günaydıın herkeseee...
minik kelebek çok geçmiş olsun canım benim, inşallah dr'un iyi haberler verir sana ve umutla başlarsın çalışmalara..
umutyaren Allah gönlüne versin canımcım, inşallah testinin sonucu istediğin gibi çıkar ve ben inanıyorum ki eşin bebek haberini duyunca senden daha çok heveslenecek..
hadi bakalım gelsin güsel haberlr, kart görmeyen herkes hamilee:))..

tesekkür ederım canım ALLAH kımseye yasatmasın.ama yıne umudum var bı dahakı sefere ve saglıklı ve hayırlı bı hamılelıgım ve bebişim olur inşallah.umutyaren inşallah test sonucun dilediğin gibi cıkar

evet canım bende esmaya katılıyorum,dayımın gelını ebe o söylemişti.yumurlamaya kadar bıraz sabredın yumurtlama vaktı geldıgınde ozman hergun beraber olun demıstı.çünkü zaten adetken birlikte olmuyosun bıde 6gun kadar daha beklendınmı sperm kalıtelısı iyice yükselıyomus ve birde Allah nasıp ederse hemencicik hamiş olursun belkı.:CüvCüv:

kafamçokkarıştı çok karışacak işler fakat bende şöyle bişey biliyorum..
3 günden fazla süren ilişkisiz günlerde erkeklerin sperm kalitesinde düşme oluyormuş. ve hergün olan birlikteliklerdede aynı şekilde sperm sayısında ve kalitesinde bozulma meydana geliyormuş.
onun için düzenli cinsellik ve baby sex için gün aşırı ilişki en ideal olanmış.
bana ilk hamileliğimde dr'um adet bittikten sonra iki kere, yumurtlama haftasında gün aşırı ilişki önermişti.
2. denememde tutmuştu..
ama tabbii bunlarla olmuyo bu işleeer, tamameeen kısmeet:)

kızlar günaydıına.s.
sabah sabah çeneniz düşmüş yine:roflol:eek:kuyamayacağım valla kusura bakmayın
anlattın bakalım ne var ne yok,
aramıza yeni gelenler olmuş hoşgeldiniz bayanlar ben nasip

tesekkür ederım canım ALLAH kımseye yasatmasın.ama yıne umudum var bı dahakı sefere ve saglıklı ve hayırlı bı hamılelıgım ve bebişim olur inşallah.umutyaren inşallah test sonucun dilediğin gibi cıkar

a.s. umudun tabiiki olacak.
bak ben 24. haftamda erken doğumla kaybettim bebeğimi, 3 ay ara ver demişti dr'um şimdi tekrar başladık:)
herşeyin hayırlısı...

kızlar günaydıına.s.

günaydın nasip..
seni bekliyordu herkess, haberler sende:)

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

* umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
* zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
* NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
* bahtusa....................................28 Temmuz
* güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
* Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
* Melankolia........................................ ........... (pınar)
* aslımmm........................................... . 1 Ağustos (aslı )
* ılgın3009......................................... . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan............................................ .. ..3 Ağustos ( nil)
tosbaa8........................................... ......3 Ağustos (aylin)
* hnurkoçer......................................... ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .8 Ağustos (ayşe)
* loveactually...................................... .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .11 Ağustos (çağla)
* raziş............................................. .....22 Ağustos (raziye)
* birdilektut....................................... ................ (dilek)
* meleğimsin........................................ ............ (berna)
* duygu2008......................................... ............ (duygu)
* beyazmelek........................................ ........... (melek)
* güzelkız MS................................................ ... (semra)
* serdi............................................ .................. (esma )
* NEŞELİ:))....................................... ................(neşe)
* la gatta......................................... ..................(deniz)
* aylint.............................................................. (aylin)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

günaydınn nasipcim yaptın mı test? ben hiçbir adet belirtimin olmadığından bahsettim kızlara

günaydınn nasipcim yaptın mı test? ben hiçbir adet belirtimin olmadığından bahsettim kızlara

yaptım merve ama sinirlerim çok bozuk tek çizgi ama şuan kasık ağrısından ölüyorum
ya burdaki hemşire arkadaşım kızım olmasa değer hiç çıkmaz dedi bence sen salı git dedi ama
ben sanırım pazartesi gitmeyi düşünüyorum
ya tek çizgi çıkması normal mi

midem fena yine kızlar ayrıca birde baş ağrısı eklendi üstüneeeeeee
bu arada ayşe ve nasip nerelerdesiniz çıkın ortaya bakayımmmmmmmmmm:eek:klava:

yaptım merve ama sinirlerim çok bozuk tek çizgi ama şuan kasık ağrısından ölüyorum
ya burdaki hemşire arkadaşım kızım olmasa değer hiç çıkmaz dedi bence sen salı git dedi ama

nasipcim sen kan testi mi yaptırdın, kaç çıktı Bhcg?

normal cnm %50 hata oranı var 10günden önce için cnm bence doktor nezaman çağırdıysa ozmn git derim..,
dünürüm hayırdırr ne oldu sana böle bol su iç hayatım ii gelir:1hug:

kafamçokkarıştı çok karışacak işler fakat bende şöyle bişey biliyorum..
3 günden fazla süren ilişkisiz günlerde erkeklerin sperm kalitesinde düşme oluyormuş. ve hergün olan birlikteliklerdede aynı şekilde sperm sayısında ve kalitesinde bozulma meydana geliyormuş.
bana ilk hamileliğimde dr'um adet bittikten sonra iki kere, yumurtlama haftasında gün aşırı ilişki önermişti.
2. denememde tutmuştu..
ama tabbii bunlarla olmuyo bu işleeer, tamameeen kısmeet:)

hım süreklı yenı seyler öğrenıyoruz.evet düzenlı sexin daha etkılı oldugunu bılıyorum yanı gün asırı,ama sperm kalıtesı düşük olunca yumurtlamaya kadar ara verılmelı dıye bılıyodum belkıde anlatılanı yalnıs anlamıs olabılırım.artık bırbırımizin bilgilerinden faydalanacagız canım

canım testler belli bir değerden sonra pozitif oluyo hatta geçen gün o yazıyı buraya sen kopyaladın o yüzden negatif çıkıyor senin testin değerin yükseldikce idrar testi pozitif olacak

canım her yolu denemek gerek aslında sırnaşık şey birgün mutlaka tutacak yumurtada sıkalacak tamam deyip kabul edecek..:roflol: Söylediğin konuya hak veriyorum çünkü eşime sperm sayımı verirken 4-6 gün perhiz verdiler. biz 6. gün gittik ve Androloji doktoru bugün son gün yarın verseydin değer daha düşük olurdu dedi..:uhm: Yani doktorlar bile farklı konuşuyor...

kızlar günaydıına.s.

hoşbulduk nasipcim geleli sanırım 1 hafta kadar oldu..ismim dilek

memnun oldum tuğbacım bende nasip tekrar hoşgeldina.s.
listeye yazıılmak istiyorsan bana satını vermen gerekir:1rolleyes:

listeye yazılmayı cok istiyorum ama cok yenı bır düşük yaptım bebısımı kaybettım.haftaya muayeneye gıdince bi danısıcam doktoruma nekadar zaman beklemelıyım yenı bı hamılelık için diye.sonra hemen listeye eklenmek istiyorum ve inşallah eylülün sonunda aranıza hamiş olarak katılmayı nasıp eder Allah.ve Allah isteyen herkeze verırı inşallah saglıklı ve hayırlı bir bebiş :emir_bebek:

X