Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

anacım olacağı varsa zaten herşekilde olur mekan zaman pozisyon hiç
yeterki hamile kalacağın olsun
ohoooooo
valla şahsen bende öyle
en ufak bir hata bile gebelikle sonuçlanıyor
nekadar arsızsam

sen kendini yazının dışında tut o zaman canım:):) doktorlar sylüyor bunları, dikkate alıp şansını yükseltmek isteyenler olabilir...:emir_bebek:

kız kızma dur .............................................................

bence sen hamilesin şekerim...:) adetin üzerinden kaç gün geçti?? kaçırdım,
bu arada kızlar belki bilmeyen vardır diye söylüyorum her idrar testi erken yanıt vermiyor belli markalar erken sonuç veriyor diye biliyorum ama diğerlerine göre pahalı

bence sen hamilesin şekerim...:) adetin üzerinden kaç gün geçti?? kaçırdım,
bu arada kızlar belki bilmeyen vardır diye söylüyorum her idrar testi erken yanıt vermiyor belli markalar erken sonuç veriyor diye biliyorum ama diğerlerine göre pahalı

şekerim 1 gün geçti
ama ytinede emin değilim ben

1 günde idrar testi net sonuç vermeyebilir herkese göre değişiyor ama çıkmazsa umutsuzluğa kapılmamalısın...kan testi yaptıracak imkanın yok şu an anladığım kadarıyla

Testi yaptığınız gün ne kadar geçse idrar tutmanız gereken süre o kadar azdır. Örneğin beklediğiniz adet kanaması 1 hafta geçmiş ise idrar tutmadan herhangi bir zamanda testi yapabilirsiniz. Öte yandan adet kanamasını beklediğiniz gündeyseniz ya da adet kanamanız 1-2 gün geciktiyse bu durumda 4 saat idrar yapmayıp daha sonra testi yapmalısınız.

progesteron sonucum geldi.
18.66 neyse yumurtlamışım.
bu kadar rahatsızlığın üzerine birde yumurtlama tedavisi görmek zorunda kalmadım:)))
deryaaa sen hamişsssiiinn:)))
bnde kart görene kadar hamişim:))

deryacım bu arada adetin henüz yeni geçtiği için idrarını tutarak test yapman gerekli.
4 saat tutman lazım..

progesteron sonucum geldi.
18.66 neyse yumurtlamışım.
bu kadar rahatsızlığın üzerine birde yumurtlama tedavisi görmek zorunda kalmadım:)))
deryaaa sen hamişsssiiinn:)))
bnde kart görene kadar hamişim:))

:dance:hadi inşallah gelsin bebişşş:hooray:

Testi yaptığınız gün ne kadar geçse idrar tutmanız gereken süre o kadar azdır. Örneğin beklediğiniz adet kanaması 1 hafta geçmiş ise idrar tutmadan herhangi bir zamanda testi yapabilirsiniz. Öte yandan adet kanamasını beklediğiniz gündeyseniz ya da adet kanamanız 1-2 gün geciktiyse bu durumda 4 saat idrar yapmayıp daha sonra testi yapmalısınız.

hadi ya
gerçektenmi
kız ben 4 saat tutamamki altıma yaparım

brisling sende benim gibi interneti yutmuşsun galiba:))))
alper mumcu ve kaan kocatepenin sayfalarını ezberledim artık:)

X