Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

asiş canım sabahtan haberim olsaydı msn de dr arkadaşıma sorardım oda izne çıktı ama ben ona sormaya çalışırım görüşebilirsem sana cvp yazarım ama genede söz vermeyeyim az ise bişey olmaz karın veya kasıklarında ağrı var mı adet sancısı gibi

Allah a şükür canım yok ağrım sancım.

Bak ben pco hastasıyım netteki o ovulasyon günleri ne göre hareket ettim ama benim orada yazan günden 3-4 gün sonrasında hamile kalmışım doktor öle söyledi geç döllenme dedi canım. O yüzden gün aşırı olması daha uygun diye yazmıştı arkadaşlar ama hergün olması zor çünkü o zaman spermin kalitesi düşermiş bende burada yazanlardan biliyorum cnm

hatta aslıcım benim müdürüme doktor mümkünse hareket bile etme demiş dışarı çıkma evde iş yapma hatta mümkün olsa hep yat demiş yani o kadar çok kanaması oluyormuş. O yüzden hiç hareket etmemeye çalışmış ama üzerimi giyinirken bile kolumu uzattığım anda kanama oluyordu dedi bana.
Ama Allah büyük umut kesilmez di mi kızı şimdi 2 ye geçti..Hatta hareket edemediği için tam 24 kg almış hamilelikte

canımsınya bana okadar güç veriyorsunuzki tşk ederim canım inat ettim bırakmıcam zaten

canım nekadarlık hamişsin sen inşallah herşey gönlünce olur. Çoğu hamilede oluyormuş bu kanamalar meraklanma hamileliğin keyfini çıkar kendine dkkat et. Unutmaki en önemlişey moral.......:dance::dance:

canım aslında benim adetim ayın 30da ama doktora kontrole gitmiştim ozman gördü canım nette hesaplıyorum 3+4 diyo doktorcum bana çok aşığıda bebiş dedi ama yavaş yavaş yukarı çıkabilir adet dönemin geçsin ne bi cvp vericem dedi 1de kesinleşecek canım

hemşire arkadış şimdi online ama cevap yazmadıuyuyor galipa pc nin önünde yazsın ben sana özelden cevabı gelince yazsam olurmu malum birazdan msai bitecek ve eve git yemek ti falan bide kayınvalideme gidicez akşam geç gelirim olmazsa yarın yazarım tabi cevabı gelirse...özelden nasıl yazarım bana bilgi verirsenizzzzzzzzz canımm
hepinizi çok çok öpüyorummmmmmmmmmmmmm hamişleirm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hemşire arkadış şimdi online ama cevap yazmadıuyuyor galipa pc nin önünde yazsın ben sana özelden cevabı gelince yazsam olurmu malum birazdan msai bitecek ve eve git yemek ti falan bide kayınvalideme gidicez akşam geç gelirim olmazsa yarın yazarım tabi cevabı gelirse...özelden nasıl yazarım bana bilgi verirsenizzzzzzzzz canımm

bende seni öptüm tatlışım tşk ederim yanımda olduğun içinŞenizŞeniza.s.:nazar:

nasil yazildiğini bilmiyorum bende canim olmazsa yarin yazarsin canim. öptüm seni o zaman kendine iii bak...

asiyem kaldıkmı ikimiz normalde bu sattlerde herkez burda olur ben vedeyim rahatla giriyorumya aksi gibi kimsede yok yani neyse napalım biz yeteriz birbirimize

asiyem kaldıkmı ikimiz normalde bu sattlerde herkez burda olur ben vedeyim rahatla giriyorumya aksi gibi kimsede yok yani neyse napalım biz yeteriz birbirimize

,canım nasip gitti gelmedi. Şebnem süslenmeye gitti Umutun işi vardı çıktı.
Esma fazla yazamıyo oda benim gibi işyerinde. Gülşen hamilelik sarhoşu ayşe de yok.
Daha sayamadığım çoğu kişi sana denk geldi herhalde canım yoksa hergün burada arkadaşlar olsun ama gelirler bırazdan bak merve de yok bu arada.
Hayırlı haberle gelsinlerde önemli olan o
bir sürü hamişimiz olsun inşallahhhhh:nazar:

,canım nasip gitti gelmedi. Şebnem süslenmeye gitti Umutun işi vardı çıktı.
Esma fazla yazamıyo oda benim gibi işyerinde. Gülşen hamilelik sarhoşu ayşe de yok.
Daha sayamadığım çoğu kişi sana denk geldi herhalde canım yoksa hergün burada arkadaşlar olsun ama gelirler bırazdan bak merve de yok bu arada.
Hayırlı haberle gelsinlerde önemli olan o
bir sürü hamişimiz olsun inşallahhhhh:nazar:

tabi canım hayırlı haberlerle gelsinler bekleriz sorun değil bende 6:30da çıkarım herhalde 7de yemek yiyoruz tabi benimki bişeyler alırda gelebilirse1 saat oldu hala yok

iki hamiş kafakafaya ne kaynatmışsınız maşallah....işler yoğun olunca yalnızca okuyorum yazdıklarını,yazamıyorum.....

tabi canım hayırlı haberlerle gelsinler bekleriz sorun değil bende 6:30da çıkarım herhalde 7de yemek yiyoruz tabi benimki bişeyler alırda gelebilirse1 saat oldu hala yok

Belki istediğin tarzda bişeyler bulmaya çalışıyordur sen iyi ol diye koçişler kötülüğümüzü istemez kız

iki hamiş kafakafaya ne kaynatmışsınız maşallah....işler yoğun olunca yalnızca okuyorum yazdıklarını,yazamıyorum.....

katılıyorum gülşenciğim sana bu 2 hamiş baya kaynatmış hiişşşşttttttttttt bizde geldik kızlar
bende yerleşme kanaması olmadı çünkü ben biraz şişkoyum bebeğin yerleşeceği yer bol bol vardı ondan olmadı galiba :roflol::roflol:
sizler çıtı pıtıysanız ondan olmuştur kanamaznız kızlar korkmayın bebek kendine yer açıyor ne yapsın

katılıyorum gülşenciğim sana bu 2 hamiş baya kaynatmış hiişşşşttttttttttt bizde geldik kızlar
bende yerleşme kanaması olmadı çünkü ben biraz şişkoyum bebeğin yerleşeceği yer bol bol vardı ondan olmadı galiba :roflol::roflol:
sizler çıtı pıtıysanız ondan olmuştur kanamaznız kızlar korkmayın bebek kendine yer açıyor ne yapsın

Yok be güzelim 1,55 im 62 kiloyla hamile kaldım yani aslında bende de yer var ama yerleşemedi çocuk yağlardan galiba:roflol:

evet 2nizide çekiştirdik kızlar ama hep iyi konuştuk kötü bişey demedik ne yapalım kanamalr adetler akıntılar felan konuştuk işte sizler ne yaptınız bakalım yeni hamişimiz nasılsın canım iyisindir umarım esmacım bende çok zayıf sayılmam 173 boyum 59 kiloyum bendede yer boldur ama yerleşme kanamasıysa zararı yoksa varsın olsun razıyım ben

Gülşencim bak bahtusa iyi bir fikir dedi sen yoktun balonculkarın ucuna beyaz kartonlara yazı yaz bir kutuya kapat aç ve balonlar dağılsın dedi. Güzel bi fikir

kızlar bilgisayar mı internetmi kötü yawwwwww
bu arada karar veremedinizmi daha süprise

X