Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bence bir kutuya uçan balonları doldur iplerinede küçük kartonlarla istediğin sözleri yaz ve kutuyu sıkıca kapat açtığında hepsi havaya uçsun ve yazıları okuyunca çok şaşıracaktırrrrr

vayyyyyyyyyyy süpersin canım ya kızlar nekadar dahi insanlar varmış aramızda harikasın çok beyendim bayıldım hatta burada canım sende durumlar nasıl

aslıcım bende buradayım canım merak etme biz seni yalnız bırakır mıyız gidenler nasılsa gene gelecekeler üzme sen kendini bebek etkilenmesin sancılarının geçmesi bişey sorcam senin akıntım kan şeklinde mi canım

anımcın canım dün geceki öyledi şimdide böyle krem gibi hani adet olmadan önce gelir ya o şekilde acaba nedemek

ben bu beişi düşürmicem kızlar acayip inat ettim eşimle konuştuk şimdi akşam yemeği için dışarı gitti bişeyler alıcak gitmeden öncede dediki şu sitedeki bayanlara benim yerimede tşk et içim rahat gidicem maşallah hiç seni yanlız bırakmıyorlar sağolsunlar dedi.kocişim tşk edeiyo kızlar tabi bende tşk ederim bebişimde tşk ediyooo iyiki varsınız canlarımmmmmmmmmmmmmmm

anımcın canım dün geceki öyledi şimdide böyle krem gibi hani adet olmadan önce gelir ya o şekilde acaba nedemek

İnşallah bişey olmayacak canım belki bünyen öledir hassastır.
Benim müdürümünde 9 ay boyunca hep kanaması olmuş hergün hastanedeymişler düşün yani o haldeyken bebeği tutunmuş ona ve şimdi 8 yaşında. İnşallah seninkide sana tutunacak canım.
Bendede kahverengi lekelenme var bir haftadır doktor bebeğin yerleşme kanamasıdır dedi ama uzun mu sürdü acep diye tedirgin oldum da canıma.s.

vayyyyyyyyyyy süpersin canım ya kızlar nekadar dahi insanlar varmış aramızda harikasın çok beyendim bayıldım hatta burada canım sende durumlar nasıl

ne olsun günüme var ama sanırım bu gün yarın kırmızı kart gibi hissediyorum,eskiler bizim burada gününden erken olursan bebek yakındır derler ama kısmet bu ay ilk denemelerdi ya pek umudum yok ama kısmet CADIARZU

İnşallah bişey olmayacak canım belki bünyen öledir hassastır.
Benim müdürümünde 9 ay boyunca hep kanaması olmuş hergün hastanedeymişler düşün yani o haldeyken bebeği tutunmuş ona ve şimdi 8 yaşında. İnşallah seninkide sana tutunacak canım.
Bendede kahverengi lekelenme var bir haftadır doktor bebeğin yerleşme kanamasıdır dedi ama uzun mu sürdü acep diye tedirgin oldum da canıma.s.

canım benim anneminde 2 ay sürmüş doktorda dedi bana gelebilir yerleşiyordur bebişin meraklamanma sen

ne olsun günüme var ama sanırım bu gün yarın kırmızı kart gibi hissediyorum,eskiler bizim burada gününden erken olursan bebek yakındır derler ama kısmet bu ay ilk denemelerdi ya pek umudum yok ama kısmet CADIARZU

umudunu kaybetme canım kırmızı kart görene kadar herkes hamiş olumlu düşün olumlu olsun inşallah:nazar:

kısmet tatlım ama kırmız kart yemeden adını bile anmıcaz hayatım tamm biz hepimiz hamişizzzzzzzzzzzzzzzz

asişş bende dr na danış derim ben daha önce poliklinikte çalıştım ya öyle olan hastalara hep serum takarlardı ama az kanamalılara değilde çok olanlara seni endişelendirmeek itemem de canım yada bildiğin bir hemşire var ise sor derim.......ama tabi genetik olma durumuda var annendede olduysa........güzel annemmmmmm benimmmmmmmm

asişş bende dr na danış derim ben daha önce poliklinikte çalıştım ya öyle olan hastalara hep serum takarlardı ama az kanamalılara değilde çok olanlara seni endişelendirmeek itemem de canım yada bildiğin bir hemşire var ise sor derim.......ama tabi genetik olma durumuda var annendede olduysa........güzel annemmmmmm benimmmmmmmm

az az oluyo tatlık sürülüyo iç çamaşırıma o kadar ama doktora sordum bebeğin yerleşme kanaması uygun zamanında kendini atar dışarı odur dedi kanama yoksa endişelenme dedi ama 1 haftadır ne bitmek bilmez şey anlamadım hayırlısı dedim ama ne bilim merakta etmiyo değilim yani

şimdi benim tabloya bakarsan ovulasyon için şansım yok çünkü ben otomatik hesaplayıcılarla denedim oda tablodan önceki zamana denk geliyor ama önümüzdeki ay hiç ara vermicem. kız kardeşimde 2 yıl korundu ve adet bitimindeki ilk hafta gün aşırı denemişti hemen olmuştu....eğer genetikse yumurtlama benim ki tutar .sürekli sol kasığımda ağrı var ve belimdede ve ben adet olacakmışım gibi hissediyorum hadi hayırlısı

kıslar 3müzden başka kimse kalmamış herkez sanırım tatil modunda neyse ne diim

asiş canım sabahtan haberim olsaydı msn de dr arkadaşıma sorardım oda izne çıktı ama ben ona sormaya çalışırım görüşebilirsem sana cvp yazarım ama genede söz vermeyeyim az ise bişey olmaz karın veya kasıklarında ağrı var mı adet sancısı gibi

hatta aslıcım benim müdürüme doktor mümkünse hareket bile etme demiş dışarı çıkma evde iş yapma hatta mümkün olsa hep yat demiş yani o kadar çok kanaması oluyormuş. O yüzden hiç hareket etmemeye çalışmış ama üzerimi giyinirken bile kolumu uzattığım anda kanama oluyordu dedi bana.
Ama Allah büyük umut kesilmez di mi kızı şimdi 2 ye geçti..Hatta hareket edemediği için tam 24 kg almış hamilelikte

kıslar 3müzden başka kimse kalmamış herkez sanırım tatil modunda neyse ne diim

canım nekadarlık hamişsin sen inşallah herşey gönlünce olur. Çoğu hamilede oluyormuş bu kanamalar meraklanma hamileliğin keyfini çıkar kendine dkkat et. Unutmaki en önemlişey moral.......:dance::dance:

X