Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım günaydınn ve sağola.s.
tamam sonucu bildirmeye çalışıcammyerimseniben
ve ben istanbulda diilimkiiiii:roflol:

Şey benim dün çok başım ağrıyordu dadayanamadım artık ağrı kesici içtim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ayşegül cüm hayatım bak bekle sonra hayal kırıklığına uğra üzülür bizleride üzersin bekle bak bana bütün belirtilerim olduğu halde beklemedeyim a.s.

Günaydın fıstıka.s.
doktora öğleden sonra gidicem canım, sonucu bugün yazamayabilirim ama:1rolleyes:
inşallah çoooook güzel sonuçlar alırımm:dance:
aylint bugün haber verrrr yaaa çatlarım bennnn hamişsin sen inşallah:teytey::teytey:

:mymeka: hangisinden?
bişe olmaz inşallah ama

ya şey ee şey benim migrenim var migren hapı apranaxama gerçekten çok kötüydüm gözlerimi açamıyordum akşam 8e kadar dayanabildim sonra içtim pişmanım ama o baş ağrısını çekseydiniz beni anlardınız tam dayaklıkım biliyorum

canım üzülme yaa benim geçen ay 3 tane kistim vardı hatta bi tanesi 5 cm e kadar büyümüştü adetimle attım bu arada diğer arkadaşları bilmiyorum ama ben 2,5 senedir bebiş istiyorum üzgün olman biraz bize haksızlık olmuyormu canım

aylin ben sana bir zamanlar birşey demiştim bizi bırakıp hazirana kayamayacaksın çünkü sen hamilesin demiştim hatırladın mı?

gebelik ihtimalim varken idrar yolu enfeksiyonu geçirmiştim, doktora gitmeden önce ben de içmiştim apranax, dr neyse önemli diil demiştiyerimseniben
ama içmemeye çalış, antibiyotik sonuçta..:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…