Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

işte böyle..:teytey: karar verdim bende beklemiyorum..Ben hamişim diyordum yananiknanik değilim arkadaşlar...Beklemeyeceğim..:roflol:

Bu arada nasip nerdesin... Kalan yarım limonlarımı sıkıyorsun yoksa...:dance::roflol:

Bu arada nasip nerdesin... Kalan yarım limonlarımı sıkıyorsun yoksa...:dance::roflol:

aaa ben yazana kadar sen gelmişsin...fisfisfis canım varmı herhangi birşey..

bir yandan temizlik yapıyorum kız
yok aynı tas aynı hamam kesildi kanama birazdan yorulunca yine kasığım başlar 1 2 damla gelir yine kesilir :roflol::roflol:

3 gündür alıştım kız emel ama normal regl günümde bu kadar ped kullanmamışımdır:roflol:
yalnız göğüs uçlarım bir tuhaf

kıslar efet ümidimizi kaybetmeyelim bakalım bana hamiş olabilirsin dedi doktor sevinemedim bile çünkü olmayada bilir dedi net belli değil dedi 1 ağustosda gel dedi öyle şaşkın şaşkın kaldım allahım inş hamişimdir diyebiliyorum sadece belim ağırıyo göğüslerim kasığım va sırtım ağırıyo bide bacaklarım sızlamaya başladı offffffffff inşallah hamileyimdir yine beklemedeyim ya ama ümidimi kaybetmicem buay aolmadı birdahakine sonraki ay yine yine denicemmmmm taki bebişim annecim babacım ben geldim diyene dek...

Aslı cım doktor sana neye istinaden hamile olabilrisin dedi..? Kusura bakma yazdıysanda ben kaçırmış olabilirim.. Sen regl günü ne zamandı?

yaa kızlar nerdesiniz...........Huuuuu ................
herkes uyuyormu yoksaa..........

yaaa siz geldiniz ama ben gidiyorum:)))))) hepinizi öpüyorum..Yarın hiçkimse karamsar olarak gelmesin ona göre....Ayşe sende..Bak alırım oklavayı...........Herkese iyi akşamlar..Çalışma yapacak arkadaşlara başarılar...Çalışması bitmiş sonuç bekleyenler bol şanslar.. Kaçtım ben düğün var maalesef..byeeeeeeeeeee

iyi eğlenceler emel
:1hug::1hug:

ne aksiligi ayşe ben bişi mi atladım

yok canım da bu 3. denemem ya ilkinde yumurta gelişmedi 2.cide yumurta çok gelişti amma iğneye inat çatlamadı bende doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım ya geçen ay işte ya şimdide bir aksilik olursa diye içime bi korku düştü onu dedimmmmmmm

ben geldımmm kızlarrr
ayse cım bı aksılık cıkmayacak ınsallah allahın ıznıyle agustosta guzel haberı alıcaz sendenn
emel cım ıyı eglenceler sanadaa

pardon ya yarın diyorum çarşamba

valla şebnem düşünmemeye çalışıyorum gerçi belirtiler buna izin vermiyor ama kendime şöyle diyorum kızım senin kanaman oldumu oldu tamam bebiş mebiş yok diyorum sonrada ama kanaman tuhaftı deyip düşünmeye başlıyorum mesela şimdi pembemsi akıntı başladı kanama değil akıntı gelde düşünme

haydi hayırlısı nasip inşallah mutlu haberler olacak....bende ne güzel ağrım sızım yok diyordum ama hafif hafif karın ağrım başladı.....bu ayda mı olmadı demek istemiyorum...yooo yoo demiyorum...bal gibide oldu......
hamişim ben hamişim....
hamişim hamişim......
midem bulanır,aşeririm,aşeririm
:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…