Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hoşbulduk hayatım. umut yok deme hayatım du bakalım sonuçta regl olmadın ve göğüslerin ağrıyor. kaç gün gecikme var bu arada?
DAHA GECİKME YOK BUGÜN 26. GÜNÜM AMA HİSSEDİYORUM SANKİ HASTA OLACAĞIMI BENİMKİ ÇOK SANCILI OLUYOR ÖNCEDEN STRESİ OLUYOR YA BİLMİYORUM YİNEDE OLMADIĞIM İÇİN ÜMİDİM KAYBETMİCEM:roflol:

neyse kızlar ben yine gitmek zorundayım işim çok millet izinde öptüm sizi görüşürük arada kaçıp kaçıp yazıyorum size.

esmacım sen nasılsın hayatım herşey yolunda mı? bu arada 891 e gidip resimlerinize baktım güzellerim. maşallah hepiniz pek güzelsiniz nazar değmesin.
kız şebnem şükür kavuşturana canım hoş geldin çok özledik seni
neslihanla neşe ne yaptı acaba
aylinde ortalarda kızlarrrrrrrrrrrr
neyse kızlar ben yine gitmek zorundayım işim çok millet izinde öptüm sizi görüşürük arada kaçıp kaçıp yazıyorum size.

tamam canım bende sadece okuyabiliyorum

[Q

cok yakısmıssınız canım bırbırınıze sende cok guzelmıssın bu arada allah nazarlardan saklasın sızı:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
aahh ahh o günleri görecekmiyim acaba son günlerde umutsuzlaştım biliyomusunuz kızlar sanki bizim hiç çocuğumuz olmucakmış gibi geliyo. ajitasyon yapmıyorum vallahi içim çok umutsuzzzz nedense. dik durmaya öyle değilmiş gibi yapmaya çalıştığıma bakmayın. yaş geçiyo . sizin gibi genç olsam belki daha sabırlı olurdum ama. neyse neyse dağıt kara bulutları şebnemmmm

bencede dağıt yoksa ben gelip dağıtırım valla:eek:klava::eek:klava:
umud topiğindeyiz şebnem yok öyle umutsuzluğa düşmek tamammı:mymeka:

kızlar yapmayın ya biz umutlu olalımki vücudumuz daha azimli çalışsın inşallah en kısa zamanda hepimiz hamiş oluruz... Allah herşeyin hayırlısını versin . Hayatta en önemli şey sağlık o yerinde olsunda bebişte olur inşallah.......

yaa kızlar adet gördüm bu ay doktorada gittim ama inanılmaz şekilde baş dönmem ve mide bulantım var artık doktora gitmekte istemiyorum

Ben geldim kızlar...İşler yoğun yazamıyorum pek fazla ama okuyorum yazdıklarınızı...Şebnem cim valla çok güzelsin..Hani bir ara kendini Ferrrari ye benzetmiştin ya.."kızma sen demiştin:)))" Valla Ferrari halt etmiş..:))) Hem neden umutsuzluğa kapılıyorsun..Bizi düştüğümüzde kaldıran Şebnem nerde? Bende genç değilim..Yaş 30..Ama 45 da olsam doğuracağım o bebeği :)))

X