Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hoşgeldin Derya cım...Haklısın hamilelikte hiç sıcak çekilmiyor..lülülülülülü

ii çok şükür ben başka topiclere pek bakmıyorum nisan 2009 anneleri dışında:roflol:
kızlar hakkaten bizi ayşenin dayağı paklar :1rolleyes:

Ben Duygunu Ayşe ye haval ediyorum..Artık oklavayı neresine yer bilemem..
Ayşeee Dy-uygun başka topiklerde geziyor haberin olsun...

kızlar nereye kayboldunuz....Hepinize iyi akşamlar dilerim..Yarın bol hamişli bir gün olur inşallah...

kızlar buarada ben bişi sorcam ama gülmek yok:)) hamişlik belirtisi şimdiden çıkar mı adet günüm 1ağustos:)
ne belirtisi hayatim sen zaten hamiş değilmiydin
canım kasık ağrın varsa yumurtluyorsundur..ben öyle oluyorum şahsen. Genelde de sol tarafım ağrır.sen çalışmalara devam et..
hadi o yumurtluyor ben yumurtlayali 13 gün oldu bendeki ağri ne?
aramiza hoşgeldin canim
sen bakma bu dr hep moral bozsunlar bence sen başka bir dr daha git

kusura bakma canım ya o kısmı atlamışım galiba adım esma. Ben beklemedeyim bu akşam test yapıcam 12 temmuzda olmam lazımdı olmadım...
hadi hayirlisi canim bu arada memnun oldum
kızlar ben geldim nasipcimde gelmiş bu arada
evet hayatim geldimmmmmmm
hoşgeldin cnmm nasılsın a.s.
Nasippp burdaymış ben geldim yazmıyor:1no2:
hayatim koçişimi uğurladim
nasippppppp nerdesin? Bak seni sordum bu sefer :))))))))) aklımızdasın
kiyamam hayatim ben sana
kızlar amma kaynatmıssınız yaaa...ayy nasıl bır halsızlık var ustumde anlatamam ya zor yazıyom kollarım nasıl agrıyo nedense??hamişlikten olabılırmıkıı
kiz o kol ağrisi benide öldürecek
ben duygunu ayşe ye haval ediyorum..artık oklavayı neresine yer bilemem..
Ayşeee dy-uygun başka topiklerde geziyor haberin olsun...
onu biliyordukki zaten

tamam raziyecim sende gellll.. Zaten ben sabahtan beri herkes hamiş diye yazıyorum...
Ayşeeeeee nerdesin??? Bugün oklava yok ya biz biraz delirdik...

ii çok şükür ben başka topiclere pek bakmıyorum nisan 2009 anneleri dışında
kızlar hakkaten bizi ayşenin dayağı paklar

Ben Duygunu Ayşe ye haval ediyorum..Artık oklavayı neresine yer bilemem..
Ayşeee Dy-uygun başka topiklerde geziyor haberin olsun...

anaaaaaaa adım dayakçıya çıkmış haberim yokkkkkkkk:roflol::roflol::roflol:
kızlar bu sıcakta dağıtın gitsin yaaaa ben de hamişim hem de adetliykennnnn üstüne görüyom işte varmı itirazı olannnnnnnnnklava:klava:
duyguna da diyecek söz bulamıyorum bizim gibi çatlaklar bırakılır mı yahu başka nerede böyle eğlenecek her yer ciddiyetten geçilmiyor kendi bilir kızlar ne yapalım ama kapılar hep açık ne gelene ne gidene dur denmez değil mi ama gönül herkezin burda olmasından gitmemesinden yana tabiiiiiii:1hug:
bi temizlik yaptırmadınız yahuuuuuuuuuuklava:klava:

kız oklavayı fazla sallama bebeği düşüreceksin :roflol:

kızlar nerdesinizKötü Kazen
bak şimdi abla dayağı yiyeceksiniz haaaaaklava:klava:

slslm kızlar doktordan geldim geçen ay iki yumurtam vardı ikiside boşa gitmiş:) moralim çok bozuk ümidimi kaybetmeye başladım...

nurcum hoşgeldin cnm ümitsizliği kapılmak yok bu sayfada lütfenn bak negatif düşünmek yasakk pozitif hadi bakimm:)

amann esmoşş alsın kız baksın nolcak çıkmazsa günü geçince çıkcak nasılsa bende şahsen gecikmeden yapcam da şimdiden ayıp olur daha yeni yumurtluyom:)

ne diyon kız senklava:
kendini ne çabuk unuttum:roflol::roflol:
anaaaaam oklava kalktııııııııııııııı
amann esmoşş alsın kız baksın nolcak çıkmazsa günü geçince çıkcak nasılsa bende şahsen gecikmeden yapcam da şimdiden ayıp olur daha yeni yumurtluyom:)

yok sen şimdi yap istersen yumurta kabul edecekmi sözleşme fela ister belki test aracılığı ile:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…