Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar amma kaynatmıssınız yaaa...ayy nasıl bır halsızlık var ustumde anlatamam ya zor yazıyom kollarım nasıl agrıyo nedense??hamişlikten olabılırmıkıı

kızlar amma kaynatmıssınız yaaa...ayy nasıl bır halsızlık var ustumde anlatamam ya zor yazıyom kollarım nasıl agrıyo nedense??hamişlikten olabılırmıkıı

kesinlikle diyorum bende canımm hadibakalım hayırlısı:dance:

inşlallah kızlar ya ama hıc karın agrım goguslerımde bı farklılık yok gecen ay cok bakmıstım buyudu soyle boyle dıye bu ay hıc bakmadımm..allahım ne olurr dualarımızı kabul ettt

Bence de kesin hamişlikten...sırnaşık şey Hatta benım uykum yok ama şimdi sırf hamiş olayım diye uyuyacağım lülülülülülü Esma sen kaçıncı gün uyumuştun..Bizimki aceleci ya o nedenle erken başlıyor uyumalar felan:sm_cool:

inşlallah kızlar ya ama hıc karın agrım goguslerımde bı farklılık yok gecen ay cok bakmıstım buyudu soyle boyle dıye bu ay hıc bakmadımm..allahım ne olurr dualarımızı kabul ettt

Belirtilere bakmadığın daha iyi olmuş hayatım..Sen yarın öğreneceksin ne güzel...Bizim daha 15 gün var..CADIARZU

zamann geçmek bilmiyor zaman ..
ne zaman gelir bu zaman ..
gelsin artık zamannn olsun artık bebekk ..:emir_bebek:

kızlar aslında bu bestemi müzikli duysanız süper:lepi: :roflol::roflol:

zamann geçmek bilmiyor zaman ..
ne zaman gelir bu zaman ..
gelsin artık zamannn olsun artık bebekk ..:emir_bebek:

kızlar aslında bu bestemi müzikli duysanız süper:lepi: :roflol::roflol:

zamannn sadece birazcık zamannn
Son bulduğu yerde gelecek bebekler o zaman..:lepi:
devamını ben getirdimnaniknanik

süpersiniz kızlar valla uyku 1 hafta falan öncesinde başaldı galiba

selam kızlar nasılsınız.geçmişi okuyamadım baya kaynatmışınız yeni hamişler var mı:lepi::sm_cool:

zamannn sadece birazcık zamannn
Son bulduğu yerde gelecek bebekler o zaman..:lepi:
devamını ben getirdimnaniknanik

ozaman bizi artık sahnelerde görebilirsiniz kızlarrr.laelaelaelaelae
duygundan haber yok mu ya kız biz sormasak yazmıcan duygun sençatlatcan meraktan:eek:klava:

selam kızlar nasılsınız.geçmişi okuyamadım baya kaynatmışınız yeni hamişler var mı:lepi::sm_cool:

evet canım ben nazmiye ve merve hamileyiz....:sm_cool: Nazmiye ile benim belirtiler erken başladı.. Belki daha yumurtlamadık bile ama.. Biz geçen aydan kalanları kullandık lülülülülülü

oooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyy
hamilelikte sıcak hava hiç çekilmiyor ya
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
adetime 11 günvar ama olsun yinede erken belirti bu sıcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
maras yanıyooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tamam raziyecim sende gellll.. Zaten ben sabahtan beri herkes hamiş diye yazıyorum...
Ayşeeeeee nerdesin??? Bugün oklava yok ya biz biraz delirdik...

X