Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar buarada ben bişi sorcam ama gülmek yok:)) hamişlik belirtisi şimdiden çıkar mı adet günüm 1ağustos:)

mervecim ikimizinde 1 agustos ama ben yumrtladım mukosa göre vallah ben kendimi hamile gibi hisediyorum sende öylesindir nasılsa ikimizde 1 agustosuz bende bir gariplik var bu ay umarım hamişizdir.

peki ama bu belirsizlik beni mahvediyor
mervecim ikimizinde 1 agustos ama ben yumrtladım mukosa göre vallah ben kendimi hamile gibi hisediyorum sende öylesindir nasılsa ikimizde 1 agustosuz bende bir gariplik var bu ay umarım hamişizdir.

inşallah haytım

sanırım kimse kalmamış görüşürüz kızlar
serdi hadi hayırlı haberlerini alırız inşallah

Son düzenleme:
anlaşıldı bu gecede yalnız kaldım :çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama
öyle olsun bakalım bende uyurum oh olsun size:roflol::roflol:

Kızlar gününüz aydın olsun....Geçmişi okumadan önce günaydın demek istedim..Hepinize kolay gelsin..Geçmişi okuyup geliyorum ben..Byeee

yok cnm benim bugün ümitsizlik günüm sanırımsenağlama dün tam yumurtlama günümdü ama malesef kocam temkinli davrandı bende bişi demedim yani yok ben hamiş değilimdir öncekiler tuttuysa ozaman allahın lutfü olura.s.

Merve, Nazmiye, Esma, Esma2 , Emel,Derya, Aslı, Nasip , Ayse, Asiye, Aslı,ve adını hatırlayamadıklarım günaydınnnnnnnnnnn........
Kızlar ne güzel herkes kendini hamiş hissediyor.....Nasipppp listeyi pembeye boya herkes hamiş.........:))))))))))

güzelim bu işler belli olmaz....Öncekiler tutmuştur merak etme..Ümitsizlik yok... Unutma adet olsak bile Ayşe nin dediği gibi üstüne görüyoruz..kafamçokkarıştı :lepi:

güzelim bu işler belli olmaz....Öncekiler tutmuştur merak etme..Ümitsizlik yok... Unutma adet olsak bile Ayşe nin dediği gibi üstüne görüyoruz..kafamçokkarıştı :lepi:

ya beni biliyorsun hep umutlu davrandım ama güzelim sonuçta eğer kocam bebeğe hazır değilse ki dün be bunu anladım beklerim allah yeterki eksiliğini hissettirmesinde ilerde olsun napalım:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…