Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

inşallah canım ya hayırlısı bakalım ..emel cim buarada ben nazmiye

asiyeciğim iyi düşün iyi olsun canım bebeğin büyüyecek inş. aklına kötü şeyler getirme bende seni merak ediyordum:teselli:

CANIM AKLIMA KÖTÜ ŞEYLER GETİRMEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA KAN DEĞERİM 1952 DEN 1658 E DÜŞMÜŞ NORMALDE 2 KATINA ÇIKIP 64.000 SEVİYELERİNDE OLMASI GEREKİYORMUŞ. ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ SONUÇTA AMA HAYIRLISI OLSUN DİYORUM CTESİ MORALİM ÇOK BOZULDU KESESİNİ GÖRÜPTE SONUCUN KÖTÜ OLDUĞUNU BİLMEK ÜZDÜ BENİ AMA KADER KISMET DİYORUM ALLAH BÜYÜKTÜR. BU HAMİLELİK OLMAZSA Bİ DAHAKİNE OLUR senağlama

günaydın kızlar nasılsınız ben pek iyi değilim önümüzdeki ctesi bebeğe bakacaklar kese büyümezse alacaklar

canım moralini bozmak yok bakalım herşeyin hayırlısı sonuç ne olursa olsun rabbim hakkımızda hayırlısını versin . Bende ilk bebeğimi 6 haftalıkkken kaybettim . senin kaç haftalık oldu bhcg değerin kaç ? Bak moral çok önemli ben doktora gittiğimde fazla ümit verici konuşmadı diye hayatım zindana dönmüş gibi davrandım ve bebeğimi kaybettim O YÜZDEN TÜM HAMİLELERE TAVSİYEM OKTORLAR NE DERSE DESİN GEBELİĞİNİZ SONLANMADAN YADA SONLANDIRILMADAN ASLA MORAL BOZMAK YOK SON ANA KADAR ÜMİT DEVAM ETMELİKİ BEBEKLERİMİZDE ÜMİDİNİ KAYBETMESİN ANNELERİNE SIMSIKI SARILSINLAR , BİZ ONLARDAN ÜMİDİ KESİNCE BUSEFER ONLARDA BİZE SARILMAYI BIRAKIP KOPUP GİDİYORLAR UNUTMAYIN BUNU KIZLAR SİZLERİ SEVİYORUM........a.s.a.s.

nasippppp esmaaa nerdesinizzz siz bakimm
sonunda beni anan biri çikti mervem benim
hadi öyle olsun bakalim
günaydın kızlar nasılsınız ben pek iyi değilim önümüzdeki ctesi bebeğe bakacaklar kese büyümezse alacaklar
asiye bak hayatim eğer o bebişin bu dünyada yiyeceği ekmeği varsa dr ne derse desin o bu dünyaya gelir o yüden üzülme ve pozitif ol
amanda aman nasipim dönmüş hoşgeldin hayatımmmmmmmmmmmmmmm
canimmmmmm sende hiç anmamişsin beni
nasipcim hoşgeldin bu arada kendi derdime düştüm inşallah dinlenmişsindir.
yok be ne dinlenmesi malum köy geliniz düşünün artik ama bol bol denize girdim ve güneşlendim

ya allahin bileceği iş o ama son cümlende seni takdir ettim hayatim
bak bana hiç belirtim yok sanirim 3 gün sonra kart görecem

sana öyle diyorum ama benimde başıma gelse ne yaparım bilmiyorum canım ama güçlü olmamaız gerekiyor kendine dikkat et olurmuuuuu sen bebişe iyi bak

serdi daha öncede adini sormuştum ama bana nedense cevap vermemiştin neyse önemli değil sen ne durumdasin

nasipppp biliyoruzki 13.de geleceksin sen yoksun diye fazla kaynatmadık bile aşk olsun

Asiye cim hoşgeldin.. Arkadaşların dediği gibi moralini sakın bozma..Allah hayırlısını versin..Allahtan ümit kesilmez..

Sağolun kızlar desteğiniz için. Serdicim adetim geçeli bugün 2 hafta oluyo ama bebek kaç günlük bilmiyorum doktor sadece küçük demişti. geçen pazartesi kan değerim 1952 idi ctesi 1658 e düşmüş canım ama sanki bebeği kaybetmeyecekmişim gibi geliyor kaybedersemde bana kısa da olsa annelik duygusunu tattırdığı için ona sadece teşekkür edebilirim onun suçu yok çünkü.Kısmet sadece ctesi kesesini görünce üzüldüm biraz o kadar şimdi daha sakinim hala sütümü ve folik asidimi içiyorum bol suyumu içiyorum sonlanana kadar hala benim bebeğim o...

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

uğur ve eylül..............................11 Temmuz (eylül)
serdi.........................................12 Temmuz ( )
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
NEŞELİ:)).................................16 Temmuz (neşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz (çağla)
raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
güzelkız MS..............................30 Temmuz (semra)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)
acem_kizi......................................... ..........( )

aslımmm.................................... 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009................................... ..1 Ağustos (merve)
benssenb.................................... 3 Ağustos ( )
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ .......... (melek)
Ameli............................................. ............. (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

EYLÜL ŞEBNEM NESLİHAN VE NEŞEDEN HABER YOK MU?

kiz ne çabuk unutulduk aşk olsun hani benim adim öyle olsun bakalim zaten geçmiştede kimse anmamiş beni neyse önemli değil
hepinize günaydin ben döndüm

nasipppppppppppppklava:klava:köye gidiyom 13.de dönecem demedin mi sennnnnnnn eğer bugün gelmeseydin sorardık seni sormazzakta kızardın paşa paşa bu ne yaaaa hem 13.ne kadar yokum de hemde kimse beni sormamış maşallah bu ne perhiz bu ne lahana turşusuuuuuuuklava:
neyse rahatladım artık sakinleşem bariiiii:roflol::roflol:
hoşgeldin canımmmmmmmmmmmmmm:1hug:
esmam nazmiyem asiyem serdim rahelim çağlam günaydınnnnnnnnna.s.
emelim uyuyor daha herhalllll neşeli gelir inşallah hele bi gelmesinnnnnnnklava:şebnemin tatili bitmedimi yahuuuuuuuuuCADIARZUaylinim de kayıpppp pınar desen öyleeeeeeee
neyse uykucular sizde kalkın artıkkkkkkkk sinemim deryam mervem gülşenim tazem unuttuğum varsa kusura bakmayın nasip gibi fırça atmayın benden bu kadarrr hepinize mucuks mucukssa.s.

KIZLART BEN GALİBA REGL OLACAĞIM SİVİLCELERİM ÇIKMAYA BAŞLADI BU AYDA BAŞARAMADIM:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

KIZLART BEN GALİBA REGL OLACAĞIM SİVİLCELERİM ÇIKMAYA BAŞLADI BU AYDA BAŞARAMADIM:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

YA öyle deme canım ya bak benım suratımdada bır suru sıvılce cıktı ama ben hala olacam demıyom yaglı falan cok yemıssındır :)))cıkmadık candan ümit kesılmezzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…