Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

mızmızlığı bırak derya senin eşin giyenmene bile karışıyormu sanmam çünkü fotoğraflarında neredeyse kolsuz giymişin benin eşim evlendikden sonra onada karışır oldu dikkat çekmeyeyim diye ama çıkarken gayet rahattım dizüstü eteklerimde vardı kolsuz badilerimde yine var ama ben giyemiyorum :1no2: daha saymakla bitmez kıskançlıklar bunlar en basitleri ama seviyorsan katlanacaksın dedimya evlenene kadar giyiyordum diye erkekler evlendikce daha çok sahipleniyorlar ben kuzenlerimle samimi olamıyorum sen ne diyorsun yaşın kaç senin derya

canım ben seni örnek aldımsırnaşık şey pazar günü saçımı boyattım..Ağustos ilk haftası karedeşimin düğünü var..Onda da oynayım olmazsananiknanik sonra bir bakmışım HAMİŞİM :sm_cool: Hayale bak ne yapalım işte kendimi teselli ediyorumkafamçokkarıştı

hamilemiyim
gerçektenmi bak nekadar sevindim bu duruma :roflol::roflol:
ay keşke
ma nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
daha 11 günüm var
adet olmaya

Hamişsin tabi...Kımızı kartı görene kadar hamişiz...Var mı itirazı olan..
Diğer kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaa........

hamişsin kız tabi varmı aksini ispat edecek babayiğit yokmu güzellll
ben kendime çok dedim bunu kimse var demedi:roflol:

Hamişsin tabi...Kımızı kartı görene kadar hamişiz...Var mı itirazı olan..
Diğer kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaa........

kızlar 2. esma geliyo bakın :teytey:
senin yazıyı okumadan yazdım emelciğim aşağıdakini ama sen benden önce davranmışın

heeeeeyttttttttt hepiniz hamişsiniz varmı aksini ispat eden
merve gülşen siz ikiniz bugün hiç gelmediniz ama gülşen tatile gitti pardonsüprizzzzz
peki ya aylin pınar neşeli nerede
kız şebnem senin tatilinde bitmiş olması gerekiyo sen nerdesin

evet canım karısır hemde nasıl haklısın bende kuzrenlerimle samimi olamıyorum
bu rada yasımda 25
ama çok abartıyor
yani bir insanın kendisine olan bir saygısı vardır demi
bukadar basit

evet canım karısır hemde nasıl haklısın bende kuzrenlerimle samimi olamıyorum
bu rada yasımda 25
ama çok abartıyor
yani bir insanın kendisine olan bir saygısı vardır demi
bukadar basit

abartıyo ama ben ona hak veriyorum bende olsa öyle davranırdım benim eşim bana özel kimsenin yan gözle bakmasını istemezdim

kızlar ay çok şükür size kavuştummm beni merak eden arkadaşlarımm sizleri seviyorummm...
ya şirketce netimiz bir gitti ancak tamir oldu..
öncelikle asiyecim bence bebişin gayet sağlıklı doğacak kucağına alcaksın merak etme sen bitanem..

kızlar ya kocadır bu kıskanırr aksi varmı bizde karılarıyız bizde kıskanırızz:)) seviyoruz çünkü kocamızı

kızlar buarada ben bişi sorcam ama gülmek yok:)) hamişlik belirtisi şimdiden çıkar mı adet günüm 1ağustos:)

hoş geldin canım..a.s.

hoş geldin canım..a.s.

hoşbuldum cnm ben buarada hamişim diyim size a.s.
valla kızlar benim kocam nişanlıyken acayip kıskanırdı çalıştığım işyerindeki erkeklerden falan. şimdi iş değişikliği yaptım evlendikten sonra ama artık kıskanmıyor öle kimseden..
sadece yalnız çıkacaksam arkadaşlarımla falan ozaman kim var kim yok die sorguya çeker:roflol::roflol:

hehe gülmeyin dedik size emi 11-16sı güya ama ben ilaç kullandım ya belkide yumurtlama günüm değişti:))
bende kasık ağrısı var azcık eğilince falan sancıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…