Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar beni listeden silin.ben de oldum bu ay.11 ağustos olarak yazabilirsiniz

günaydın kızlarrrrrrrrr nasılsınız bakem
çağlacığım dr. sordunmu adetliyken kullanacakmısın fitilini

Kızlar gününüz aydın, şansınız bol olsun...... Fazla kaynatmamışsınız hafta sonu.. Umarım herkes iyidir.. Bugün kimler var regl tarihi olan ama hala gelmeyen..:))
Bu arada Nazers canım test yaptınmı? Yarın son herhalde senın değil mi? İnşallah mutlu haberler alırız..
Şebnemmmmm tatil bitmedi mi daha....Gelişme var mı?
Esma, Emel , Ayse , Çağla , Pınar , Asiye,Gülşen,Merve kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah...

selam benim 12 siydi hala tık yok bugün akşam test yapıcam sende varmı birşeyler

iyiyiz emelciğim ama pazartesi sendromu işde :çok üzgünüm:

selam benim 12 siydi hala tık yok bugün akşam test yapıcam sende varmı birşeyler

benım birşey yok henüz hayatım benim ay sonu regl tarihim..İnşallah sıra sendedir ve sonra sıra bize gelir.. Varmı herhangi bir belirtii?a.s.

iyiyiz emelciğim ama pazartesi sendromu işde :çok üzgünüm:

Aynen canım benımde öyle sabah hiç gelmek istemedim..Midemi üşüttüm sanırım birde üstüne benzin kokuları hala kendime gelemedim.. Senın geçtimi bulantıların yoksa artmaya devam mı ediyor.?

Aynen canım benımde öyle sabah hiç gelmek istemedim..Midemi üşüttüm sanırım birde üstüne benzin kokuları hala kendime gelemedim.. Senın geçtimi bulantıların yoksa artmaya devam mı ediyor.?

artış yok ama sabahları oluyo bide yemek esnasında kokulardan falan tiksinme oluyo ama iyi böyle gidersesüprizzzzz

benım birşey yok henüz hayatım benim ay sonu regl tarihim..İnşallah sıra sendedir ve sonra sıra bize gelir.. Varmı herhangi bir belirtii?a.s.

valla adet belirtileri var ama biliyosun ki hamilelikle karışıyor . Ben idrar rengibi takip ediyorum hamilelikte bulanık olur. 12 sinde test yaptım negatif çıktı ama daha idrarım bulanık değildi şimdi iki gündür bulanık bakalım bu akşam iş çıkışı yapıcam yarın sonucu yazarım sana. yanlız bulanıklık sizi yanıltmasın biliyosunuzki idrar yolu enfeksiyonundada bulanık olur ama buna ek olara yanma acı gibi şikayet olur. Bende sadece bulanma var galiba hamileyim ilk hamileliğimdede bulanmıştı ve çift çizgi gördüm ama olmadı düştü malesef hayırlısı dua edersen sevinirim. kesin belirtim yok....

canım hayırlısı olsun inşallah..İlk bebeğin için üzüldüm..Ama herhangi bir sorun yok ve hamile kalabiliyorsun. İnşallah bu sefer sağlıklı bir dönem geçirirsin..Dualarımız senınle..Şeniz

kiz ne çabuk unutulduk aşk olsun hani benim adim öyle olsun bakalim zaten geçmiştede kimse anmamiş beni neyse önemli değil
hepinize günaydin ben döndüm

günaydın canımmm
ya evet cumartesı aksa test yaptım ama sonuc negatıfffsenağlamadoktora gore yarın son bakalım ama hıcbır belırtı yok sadece bugun bembeyaz krem gıbı bı akıntım oldu ne agrı ne bısey hıcbısey yokk

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

uğur ve eylül..............................11 Temmuz (eylül)
serdi.........................................12 Temmuz ( )
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
NEŞELİ:)).................................16 Temmuz (neşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz (çağla)
raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
güzelkız MS..............................30 Temmuz (semra)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)
acem_kizi......................................... ..........( )

aslımmm.................................... 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009................................... ..1 Ağustos (merve)
benssenb.................................... 3 Ağustos ( )
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ .......... (melek)
Ameli............................................. ............. (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
kiz ne çabuk unutulduk aşk olsun hani benim adim öyle olsun bakalim zaten geçmiştede kimse anmamiş beni neyse önemli değil
hepinize günaydin ben döndüm

canım tatıldesın dıye...aaa askolsun sen unutulacak kadınmısın hoşgeldin buarada günaydınnnnnna.s.

Nasip cim hoşgeldin............. Valla ben senin hemen döneceğini unutmuşum..Bu hafta olmadığını düşündüm.. Kusura bakma nazers in dediği gibi sen unutulacak kadın mısın?
Nazers canım hayırlısı olsun..Yarın büyük gün..Buradan okuduklarıma göre akıntı iyi birşey..Hadi inşallah bu ay sende listede pembeye boyanırsın..

günaydın kızlar nasılsınız ben pek iyi değilim önümüzdeki ctesi bebeğe bakacaklar kese büyümezse alacaklar

amanda aman nasipim dönmüş hoşgeldin hayatımmmmmmmmmmmmmmm

günaydın kızlar nasılsınız ben pek iyi değilim önümüzdeki ctesi bebeğe bakacaklar kese büyümezse alacaklar

asiyeciğim iyi düşün iyi olsun canım bebeğin büyüyecek inş. aklına kötü şeyler getirme bende seni merak ediyordum:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…