Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

esmacım bulantıların başladı mı bebeği gördün mü kalp atışlarını duydun mu ben 26 temmuzda gideceğim allah nasıp ederse

bulantılar başladı canım geçen cuma keseyi gördük 22sindede kalp atışlarını dinliycez boddimin bakalım merakla bekliyorummmmmmmmmmmmmmmm

6. haftada duyuluyor değil mi kalp atışı bu arada herhangi bir vitamin kullanıyormusun

sadece folik asit verdi dr. şimdilik başa vitamin yok ama ben beslenmeme çok dikkat ediyorum sütümü içiyorum meyvemi sebzemi etimi yoğurdumu peynirimi cevizimi bile herşeyimi yiyorum

kızlar çıkıyom ben bi arkadasım çağırdı
ayy o garibimde 10 yıllık evli çocuğu olmuyor
haftaya ankaraya gidecek bi gidim bakim doktorlar ne diyor oda iyice umudunu kesmiş zaten
hadi gelince görüşürüz

:eek:klava:
sen gitmiyormuydunlaelaelaelaelae

ben gittim geldim
ohoooo
kociş telefon etmiş
bende geldim öss sonucumu sormak için aramış
ooy
sanki ben 1 saat önce arayıp öylemedimde öf
zaten canım sıkılıyor
öf muhabbette etmiyonuz
tekbasıma kaldım baykuş gibi:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

ya kızlar pınarda aylinden haberi olan varmı
şebnemde pazartesi gelir tatil bitti galibaaaaaaaa

kızlar ben kactım.hepınıze ıyı tatıllerr kendınıze iii davranınnn hepınızı coookk öpüyorummmŞenizŞeniz

senağlama:emir_bebek:bende ağustos eylül ekim aylarında farketmez olsunda......hepinizin gönlündekiler fazla fazla olsun hepinizin ikizleri olsun inşallaaaaaaahhhhhh

pt5pw2wv9m76f6porsrzzgne3.jpg

nasıl ama

kızlar ben adet oldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)))
oleyyyyyyyyyyyyy

canım sevinmiş gibi bir halin var hayırdır ben mi bişey kaçırdımmmmm:sm_confused:
neyse sen oley diyorsan öyle olsun bende görmüştüm oleyliyeyim bariiiiiiiii oleyyyyyyyyyyyyy:roflol::roflol::roflol:
canımm şaka bi yana nasılsın yaaaaaaa:1hug: çok boşluyon biziiiiiiiii:eek:klava::eek:klava:

X