Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla o zaman 1952 idi ptesi günü herhalde yükselmiştir umudum o çok merak ediyorum ya bide ultrasonla alttan mı bakıyorlar dışardan mı onuda merak ediyorum
ilk karindan baktik gördük keseyi ama daha net görebilmek için vajinal ultrasyonla baktik
esma ya takvimi yaptım ama yapıştırıyorum olmuyo
anlamadım

valla benimkini kizlar yapti ben sadece yapiştirdim kontrol panelindeki kilo çizelgesine yapiştiracaksin canim

Kızlar bide bugün sevinçliyim ben mali öüşavirlik stajı başlatma sınavını kazandım 6. girişimdi ancak oldu artık daha rahat geçireceğim hamileliğimi. En azından 3 ayda bir sınav telaşım olmayacak[/QUOTE

kutlarım canım tebrıklerrr.a.s.

çok sağol canım büyük stresti benim için 2 yıl staj yapcam sonra gene sınav ama olsun...

asiye canım seninki hamilelik takvimi değil yaş takvimi olmuş....sen bana son adet tarihini ver yarımcı olmaya çalışırım

neyse ben yemeğe iniyorum takvim yapana kadar öğlen oldu ya. İşler de kaldı neyse gelince devam ederim öptüm sizi

:nazar:
Kızlar bide bugün sevinçliyim ben mali öüşavirlik stajı başlatma sınavını kazandım 6. girişimdi ancak oldu artık daha rahat geçireceğim hamileliğimi. En azından 3 ayda bir sınav telaşım olmayacak

kız o ne demek bilmem ama esmam çok sevindiğine göre önemli bişey galibaaa:eek:
bak bebişin uğurlu geldiii tebriklerrrrrrrrrr:içelim:
hamişken bende hep üstten bakmışlardı canım ama doktora göre değişir mi bilmem amannnnn sen keseyi görde nereden bakarlarsa baksınlar dimi amaaaaa:dance::nazar::nazar:
kız merve sen gitmedin mi doktora insan bi merak eder ya kışkışladımmı kisti diye Allah Allah:eek:klava::eek:klava:
duygumda atlatacak inşallah hayırlısıyla tamamına erdirecek hamişliği resmini gösterecek bize yeğenimizin resmini dimi kızlarrrrr mübarek cuma hürmetine açın avuçları semayaaaa
Allahım sen hamişlerimize sorunsuz hamişlik ağrısız doğum sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat nasip eyleeeee
diğerlerimize en kısa zamanda hamiş kalmayı nasip eyle sen rahmansın rahimsin lütfu keremi bol olansın kapına geldik çevirme Ya Rab dualarımızı kabul eyle hayırlısını nasip eyle en kısa zamanda inşallahhh:nazar::nazar:

Son düzenleme:
duygun bugün kotrole gdicekti varmı bi haber kıslar ya merak ettim kesin sonuç açıklanacaktı

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;32/st/20090309/k/3a63/preg.png[/img]
birde bu var asiye

Ayşecim sağol canıom zor bir sınavdı geçtiği için mutluyum sınavlarım devam edecek ama en önemlisi bittii Allah a şükür

Bu ay da olmadı.Yine adet olduk değil mi?Ama üzülmüyoruz,pes etmiyoruz...

Yeni ay umut getirsin hepimize
Baharın tüm güzelliğini hissedelim içimizde
Dua edelim hep birlikte birbirimize
Gelsin bahar hamiş müjdemizle evimize
..

Önce kendimi yazdım kızlar...Kimler varmış bakalım...
1-Gizemx

canım benim inşallah tez günlerde sende hamile kalanların arasında olursun biz bebişimle sana dua ediyoruz teyzesiiiiii:))aya ay ay bak oğluşumda tekmeyele cvp veriyor kurban olurum ben seni yaratana canım bebeğim benim.:nazar:

hem takvimin hemde bebişin var ne güzell asiyecimmm
yaa bende ıstıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:emir_bebek:

Olucak merak etme bu ay hayırlısıyla daha fazla hamiş çıkaracağız bak ayın daha yarısı olmadan bi sürü hamiş çıktı. Ben dua ediyorum size...a.s.:nazar::1hug:

Kızlar herkese selam..Hayırlı cumalar..Asiyecim tebrik ederim..Allah belgeni aldığın günleride göstersin inşallah..

X