Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

duygun bugün kotrole gdicekti varmı bi haber kıslar ya merak ettim kesin sonuç açıklanacaktı

canım benm biraz önce aradım dr u bir an önce gideyim diye ama akşam 6.30 a randevu verdi.çok heyecenlıyım allahım tüm bebiş isteyenlere bebeiş versin bebişini bulanlara da sağlıklı güzel hamilelikler nasip etsinnnnna.s.

duyguncum bizede haber et olur mu? hayırlı sonuçları bekliyoruzz..
ayşe ya ben biliom kıştladımm da doktordan da duymayı haftaya bıraktım.
asiyecimm çok tebrik ederim bende sınavı geçmene çokk sevindimm:))
kızlar tam cuma vakti dualarımız kabul olsun inş..

duyguncum bizede haber et olur mu? hayırlı sonuçları bekliyoruzz..
ayşe ya ben biliom kıştladımm da doktordan da duymayı haftaya bıraktım.
asiyecimm çok tebrik ederim bende sınavı geçmene çokk sevindimm:))
kızlar tam cuma vakti dualarımız kabul olsun inş..

ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERM CANIM ÇOK SAĞOLUN :1hug:a.s.

canım benm biraz önce aradım dr u bir an önce gideyim diye ama akşam 6.30 a randevu verdi.çok heyecenlıyım allahım tüm bebiş isteyenlere bebeiş versin bebişini bulanlara da sağlıklı güzel hamilelikler nasip etsinnnnna.s.

bende sabah gitcem duygun valla bende çok heyecanliyim ama ne demişler olumlu düşünelim ki iyi şeyler olsun dimi haberdar et bizi merak ediyoruz seni.

kızlar başka topicten yazmışlar.. ben okudum sizde okuyun istedim..Kadın doğum uzmanının sözünü sizlere duyurmak için açtım konuyu.Der ki: hesaplanan yumurtlama tarihlerinden önce mutlaka erkek 3 gün önce spermi boşaltmamış olması gerekli.mesela bu ay 12-13-14-15-16 günlerinde(16 gün yumurtlama günü) gebe kalma ihtimali yüksek günlerinizde ilk ilişkiye başlayacağınız 12 den önce 3 gün ilişkiye girmeyin.vede 12-14-16 girmeniz yeterli olacaktır. günü birlik girmenizde spermin kalitesini düşürmekte olduğundan döllenme ihtimalide daha zayıf oluyor.yani eğer gününüzü biliyor iseniz. sadece size verilen 5 günün ilk başlangıcı ortası ve sonunda girmeniz daha yüksek şans doğuracağını söyledi.bende sizlerle paylaşmak istedimm. üst üstte 5 günde giripte hamile kalamamanın neticesi genelde buymuş. o yüzden üzülmeyelimmmm.bu arada birde kısa bir güzel örmek.eşinize mutlaka şekersiz bir türk kahvesi içirin.yada ilişkiden önce şaktırmadan karpuz yiyinn.bunlarda tavsiyeler arasında tebessümlü ama doğru olan örneklerr.

kimse beni sormamış senağlamasenağlama
hepinize küstümmmmm :dilcikar:
bugün hiç naz yapmamışdım ayolllll iyi geldiiiii:lepi::lepi:

canımm :1rolleyes: senin mide bulantıların nasıl emelin dediği gibi içiyor musun soda? buarada emelyücell nerdee :uhm: haberi olan var mı?

kızlar başka topicten yazmışlar.. ben okudum sizde okuyun istedim..Kadın doğum uzmanının sözünü sizlere duyurmak için açtım konuyu.Der ki: hesaplanan yumurtlama tarihlerinden önce mutlaka erkek 3 gün önce spermi boşaltmamış olması gerekli.mesela bu ay 12-13-14-15-16 günlerinde(16 gün yumurtlama günü) gebe kalma ihtimali yüksek günlerinizde ilk ilişkiye başlayacağınız 12 den önce 3 gün ilişkiye girmeyin.vede 12-14-16 girmeniz yeterli olacaktır. günü birlik girmenizde spermin kalitesini düşürmekte olduğundan döllenme ihtimalide daha zayıf oluyor.yani eğer gününüzü biliyor iseniz. sadece size verilen 5 günün ilk başlangıcı ortası ve sonunda girmeniz daha yüksek şans doğuracağını söyledi.bende sizlerle paylaşmak istedimm. üst üstte 5 günde giripte hamile kalamamanın neticesi genelde buymuş. o yüzden üzülmeyelimmmm.bu arada birde kısa bir güzel örmek.eşinize mutlaka şekersiz bir türk kahvesi içirin.yada ilişkiden önce şaktırmadan karpuz yiyinn.bunlarda tavsiyeler arasında tebessümlü ama doğru olan örneklerr.

evet ben bunu biliyordum ben hatta 5 gün girmedimki dahada güçlensin diyeee:eek:
ve güçlenmişde baksanıza 1 tanesi şampiyon geldi
she or he is champion gerçi size göre kız
acaba X kromozomumu kazandı Y kromozomumu

son bi uzmanın dediğine görede sık girilen ilişkiler neticesinde sperm hareketliliği artıyormu.....harekette bereket vardır misali.....demem o ki allahın ne zaman vereceği belli olmaz....günleri takmayın kafaya.....adetinden hemen sonra hamiş kalan bi dolu insan var.....en az 4-5 tane okuduğumu hatırlıyorum....bana kalırsada adetten hemen sonra başlanmalı ve periyodik aralıklarla sürmeli.....

ayrıca kromozomlar kadınlarda XX,erkeklerde XY dir kızlar...esma sende XX DİYORUM BAŞKADA BİŞİY DEMİYORUM

hımm bakalımm esmacım ben şimdi bi hesap yapayımm ağustosta görcez bakalım allahın izniyle emeğimin karşılığını:))

bende hem XX hemde YY olsun hehehe

kız tövbe tövbe deme öle......bitane xy,bitane xx olsun.........hemde bikaçtane birden olsun inşallah...ya kızlar çok hastayım yaa...sanırım midemi üşüttüm...ağzımda bir lokma bişey durmuyor.....doktora gitmekte istemiyorum...şimdi ilaç verecek içmicem...ufff nane limon yaptım şimdi işyerinde kendime...kolumu kaldırmaya takatim yok....:çok üzgünüm:

kız tövbe tövbe deme öle......bitane xy,bitane xx olsun.........hemde bikaçtane birden olsun inşallah...ya kızlar çok hastayım yaa...sanırım midemi üşüttüm...ağzımda bir lokma bişey durmuyor.....doktora gitmekte istemiyorum...şimdi ilaç verecek içmicem...ufff nane limon yaptım şimdi işyerinde kendime...kolumu kaldırmaya takatim yok....:çok üzgünüm:

cnm ben hani ikiz olsun biri kız biri erkek manasında yazmıştım ama :roflol:
canım kasıklarında sancı var mı? sen gitme doktora sıcak ıhlamur falan iç bisüre bakalım günün gelsin bebişe zarar vermesin ilaçlar..:emir_bebek:

cnm ben hani ikiz olsun biri kız biri erkek manasında yazmıştım ama :roflol:
canım kasıklarında sancı var mı? sen gitme doktora sıcak ıhlamur falan iç bisüre bakalım günün gelsin bebişe zarar vermesin ilaçlar..:emir_bebek:

valla öle olacak merve şifayı doğada arıcam artık.....kasıklarımda sancı yok kelebek pırpırlanması var:1rolleyes: direnicem bakalım inşallah geçer....bol bol su içiyorum sözde oda durmuyor ki midemde.....allahtan benden başka kimse yokta hastalığımıda rahat yaşıyorum...bunada şükür.......şu 3 saati devirsem başka bişeycikler istemem:a015:

X