Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar hayırlı cumalar........
Esmacım akşam online gözükebilirim doğrudur ama bir türlü sayfayı açıpta giremedim ki sonra sıkılıp yattım bende.....
evet bende kimse yok diye hemen çiktim ayşe gece 00.00 da girmiş beni online görmüş ben bilem inanamadim çünkü o satte uyumaya çalişiyordum dişim ağridi kalbime ve sirtima ağrilar saplandi kocişe masaj falan yaptirdim ama bunlari yaparken pc kapaliydi
doğru cnm haklısın valla bende baktım az önce nisan anneleri kısmına:roflol::roflol: Ben açcam o nisan 2009 sayfasını :sm_cool:
açacaksin kiz inş. Ben inaniyorum
yaaa bende mart 2009 istiyorum...banane işte ben bu ay hamişimmmm:icecream:

hamişsin tabi varmi aksini ispat edecek yok tabi olamaz ben çok söylemiştim bu sözleri hatirladinmi

ay evet esma hatırladım kız.. :)) buarada ay bişi sorcam bu sperm kardeşler ayşe demişiti 72 saat yaşıo die 3günde bir çalışmak yeter diye ona göre hain planlar yapcam yeter mi dersiniz?:roflol:

günaydın kızlar dün çok fazla giremedim nedense açamıyorum sayfalaı girip onlıne oluyorum ama topiçlere giremiyorum.neyse arkadaşlar ben bişey soruca yardımcı olursanız sevinirim haziranın 30da adet oldum 5 de bitti düngece ilişkiye girdik ve bugün baktım mukus dedikleri şekilde oldu daha yumurtlamama var ama koyu renk ve uzuyor yumurtlamış olabilirmiyim sizce yarıdım edin adet günüm 1 agustos

ay evet esma hatırladım kız.. :)) buarada ay bişi sorcam bu sperm kardeşler ayşe demişiti 72 saat yaşıo die 3günde bir çalışmak yeter diye ona göre hain planlar yapcam yeter mi dersiniz?:roflol:
bence 2 günde bir yapasan daha iiyi olur gibi ama bilemiyorum
günaydın kızlar dün çok fazla giremedim nedense açamıyorum sayfalaı girip onlıne oluyorum ama topiçlere giremiyorum.neyse arkadaşlar ben bişey soruca yardımcı olursanız sevinirim haziranın 30da adet oldum 5 de bitti düngece ilişkiye girdik ve bugün baktım mukus dedikleri şekilde oldu daha yumurtlamama var ama koyu renk ve uzuyor yumurtlamış olabilirmiyim sizce yarıdım edin adet günüm 1 agustos

aslıcığım valla bnede pek anlamıyorum bu ay kendimi akıntıya bıraktım ve hamiş oldum:roflol::roflol:

kızlarr:roflol::roflol: ay koptum bengülmektenn benim haberim yoktu erkekler kulubü var :roflol: nette gezinirken buldum komiğime gittiilülülülülülü

merve sen onu 48 saatte bir yap şekerim daha iyi olur.....gerçi ben bu ay pek bi arsızdım....48 saat falan dinlemedim valla ne zaman istiyorsak o zaman....:)))
mübarek cuma gününde duy allahım sesimizi.....isteyen,özleyen tüm arkadaşlarımın ve benim kucağımı boş bırakma tez zamanda bebişlerimizi ver......maşallah barekallah

kız tamam da ben onu eğer atlarsan diye yazmıştım hani uyuya kalırsın kavga eder kocişe sırtını dönersin hesabııııııı seninki gün aşırı olacak canım yok öyle kolayına kaçmakkkkkkk:eek:klava::eek:klava:
ayşe papucu yarım çık dışarıya oynayalım
bana ne bana ne küstüm bem sanaaaaaaaananiknaniknaniknanik
tamam tamam anladık senin pcde kafayı sıyırmış yeşilim yeşilim boşuna yanıyooooo:roflol::roflol:
yahu tamam da ben mart annelerinde diye emel için demiştim niye herkez sadece o kısma atladı balık gibiiCADIARZU
heeeeeeeee tabi canları çekti dimi hamiş olsunlar onlar da kaçacak çünkü bak sibelim hamişime yok piyasadaaaa hele bi kaçsınlarrrr:eek:klava::eek:klava:

tamam şekerlerrr ozamann ben 48 saate dönüştürüyorumm haince planlarımı:))
gülşenn aminnn..... bide kızlar cuma vakti salavat getirin allahım dualarımızı kabul etsin

cumakp6.th.png
[/IMG]

teşekkürler herkezin cuması mubarek olsun inşallah sevinçli haberler alırız bol bol hamiş haberleri yılmak üzülmek yok yola devaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm

böle beklerkende zaman geçmek bilmiyor gibi oluyor yaa.. biz en iyisi beklemeyelim gelsinn bebişler dicem ama olmuo beklio insan:eek:

bugun regl olan kımse varmııı??? onumuzdekı hafta cokk hamıs haberı alıcaz ınsallahhh demii kızlarr...mesela ben cok vermek ıstıyorummmmm

benim 9 günüm kaldı çok merak ediyorum acaba hamişmiyim eğer bu ayda olmazsam bir daha dr. gitmeyecem:1no2:

yok cnm benim taa ağustoss 1.. nasip ne zaman döncek liste onda ya ayşe bu iş sana kalır bence

X