Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla öle olacak merve şifayı doğada arıcam artık.....kasıklarımda sancı yok kelebek pırpırlanması var:1rolleyes: direnicem bakalım inşallah geçer....bol bol su içiyorum sözde oda durmuyor ki midemde.....allahtan benden başka kimse yokta hastalığımıda rahat yaşıyorum...bunada şükür.......şu 3 saati devirsem başka bişeycikler istemem:a015:

sen şimdi kusuyor musun hayatım:sm_cool: allahh teyzee mi oluyorummmm:dance:

allahımmm sana çoookk şükür diccemm bi alayım ondanda güzel haberlerii ... açılın kızlar sıra bendeee..

valla öle olacak merve şifayı doğada arıcam artık.....kasıklarımda sancı yok kelebek pırpırlanması var:1rolleyes: Direnicem bakalım inşallah geçer....bol bol su içiyorum sözde oda durmuyor ki midemde.....allahtan benden başka kimse yokta hastalığımıda rahat yaşıyorum...bunada şükür.......şu 3 saati devirsem başka bişeycikler istemem:a015:

geçmiş olsun canim inşallah hamişsindir ondandir bu hal. Dikkat et kendine

canımm kız gözüküo ama:)) şu nasipin yolladığı var mı sende onada baksam

ana bu kızlar beni hamiş eylemiş haberim yok valla......evet kusuyorum kızlar ama neden bilmiyorum....canım yemek görmek bile istemiyor.....sabah yediğimde yok artık midemde ama canım hiçççççç bişi istemiyor.....

ana bu kızlar beni hamiş eylemiş haberim yok valla......evet kusuyorum kızlar ama neden bilmiyorum....canım yemek görmek bile istemiyor.....sabah yediğimde yok artık midemde ama canım hiçççççç bişi istemiyor.....

canımm bak bide neden dioo aaa :mymeka: dövcem senii şimdii ooh olsun işte bulansın miden gelsinn bebişşş inşş..gamyoncuiremsu

esmaaa sende mi tuvalete gittin kız noldu hayırdır size birden bakın psikolojik hamiş olarak benimde midem bulancak

inşallah güzel yürekli arkadaşım inşallah ama daha erken olur belirti için.....haftaya olsunda sevineyim bende:1hug:

tamam canım benim haklısın sevinmemizi o çift çizgiyi gördüğümüzde inşallah gene paylaşalım sağlam olsun :teselli:

kızlar selam çantalarımı topladım akşam on buçukta yolcuyum noldu ya
yeni hamişmi var aramızda yoksa

içimden geçen son durumu söylüyorum rumelili sen hamile kalcan galiba ya öyle hissediyorum nedense esmamızın bebeği erkek olcak galiba bakalım kısmet artık

içimden geçen son durumu söylüyorum rumelili sen hamile kalcan galiba ya öyle hissediyorum nedense esmamızın bebeği erkek olcak galiba bakalım kısmet artık

ah canım allah razı olsun inşallah hayatım....sende gittiğin tatillerden karnın bebiş ile dolu dönersin...rabbim hayırlısın versin hepimize:nazar:

tatile giden arkadaşlar inşallah bebiş lerinizle gelirsin kafalar rahat olurda inşallah oralarda hamiş kalırsınız iiiii tatiller

EMEL HAMİLE ONU BİLİYORSUN GALİBA CANIM BENİM BEBEĞE HERKES KIZ DİYORDU SEN ERKEK DEDİN BAKALIM SAĞLIKLI SAHATLİ OLSUNDA CİNSİYETİ ÖNEMLİ DEĞİL GÜLŞEN DESEN ZATEN HAMİŞ
SANADA İYİ YOLCULUKLAR CANIM İYİCE EYLEN 2 KİŞİ GİT 3 KİŞİ GEL İNŞ.:a015:

nereye gidiyosun böyle apar topar zuzu zaten herkes gidiyor sende git

yok hayatım bir haftadan beri söylüyorum tatile çıkıcam bu akşam bir hafta sonra burdayım gerçi gelince de yoğunuz baya düğünümüz var kına gecesi yapcaz abim evlencek öncesi biraz bi dinlenelim dedik eşimle
ama özlücem çok sizi yaaaaaaaa:1hug:

X