Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

esmam canım biryerde okumuştum hamilelikte 1 adet soda iyi geliyormuş (miğde bulantısınada) ben içiyorum

kızlar ya bişi sorcam ama bana kızmayın biz daha hiçbir test yaptırmadık eşimdede bendede problem var mı bilmiyoruz allah korusun bişey olmasını istemem.. ya kafama takılıp duruyor ya olmazsa diye korku sardı birden içimi biliyorum hep ben pozitif olmaya çalışıyorum ama şimdi kafama takıldı aslında buzamana kadarda hep korunduk hiç denemedik buayda bakalımeşim korunmak isterse sesimi çıkarmıcam. zorla olmaz sonuçta onunda istemesi gerek ama adetim bittiğinden beri 2sefer korunmadık yumurtlamamsa 11-16sında ozaman napcak bilmiyorum öle kafam karıştı paylaşmak istedim

yok öyle güzelim kızını kızım bilirim ama burda yaşarlar yoksa almam kızını elini sallasa ellisi oğluma ama bende kız istiyordum
aşk olsun ben sana kızımı veriyorumda senin dediğine bak bende kızımı mervenin oğluna veririm
çi takvimine baktınız mı kızlarr hamişlerr evett alalım tahminlerii
valla nasipin baktığında kız benim baktığımda erkekkafamçokkarıştı
canım düündüğün için çok sağol.rendevum yarın dua edin ne olur sorun çıkmssın
çıkmayacak canım sen kendine dikkat et allah meleklerimizi korur
esmam canım biryerde okumuştum hamilelikte 1 adet soda iyi geliyormuş (miğde bulantısınada) ben içiyorum
ciddenmi içerim ya tek iyi gelsinde
allah yar ve yardımcın olsun canım.....dualarımız seninle...çok güzel haberlerle geleceksin inşallah.....maşallah barekallah sözünü hep tekrarla içinden...göbişinide dokun öle söle

gülşen canım bu nedemek

anaaaaaaaa:1shok: %100 düşünce gücüne ne oldu kız senin
neyse gelelim sadede canım eşinle konuş önce istiyormu istiyorsa beraber dr. gidin bu ay geçti zaten çünkü senin testlerin adetliyken ve adetinin bittiği gün çekilecek o yüzden bu ay iyice çalışın bakalım ama bence eczaneden folik asit al ve içmeye başla çünkü bu ay olacak demi

öylemi hanfendi git ver mervenin oğluna :dilcikar:

he valla şimdi buhrana büründümm bilmem arada olur herhalde hamişlikten:roflol:
ya ben esmacım açmak istemiyorum konuyu birkaç kez açtım tam cevap alamadım ondan diyorum ya korunmak isterse sesimi çıkartmıcam

nasip gitti galiba ayşenin misafirleri var bizim diğer hamiş sibel nerelerde bugün sinem gelmedi kızlar aylinde hiç girmiyo ondan haberi olan varmı şebnem tatilde zaten neşeli bize arada uğrıyo nazmiyede bi ecü dedi gitti emel nerde rahel olan çağla dr aradımı acaba fitil işini unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar bu aralar kendimde değilim ama dilekde yok illede oklavamı alacam elime haaaaaaaa klava:klava:klava:

benim kızım olsa zor veririm galiba akşam eşime dedimki bizim oğlan sevgilisini felan getirir ders çalışırlar dedim tepki bu yok öyle kız erkek üniversite bitene kadar dedi bu arada bebeğe isim bile buldu

kız : zeynep
erkek : efe kağan

anammm yerimmm bennn gelinimii amanda aman 1 ay falan büyük olcak gerçi ama olsun kız büyük olunca zengin olur derlernaniknanik

bakma emelcim bende acayip titizimdir çalışıyorum diye pek inceleyemiyorum ben gecenin yarısında yatmak üzereyken aynada nokta göreyim hemen silerim silmezsem uyuyamam o gece:)) öleyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…