Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merve sen al esmanın kızını (ben kötü cadı kaynana olurum galiba yap temizliği hııı olmamış iyi silmemişsin kızı canından bezdiririm vallahi )
amaaaaaaaaaan ben onu unutmuşum kız valla kapımızada aşındırsanız kız mız yok anam gerçi sen inş. bana çeker diye pek söyledin ama kıyamam ben yavruma sen o zamana bide yaşlanın benim kız senin evini temizlemeye gelir kıyamam ben ona yok yok vazgeçtimlaelaelaelaelaenaniknanik
anammm yerimmm bennn gelinimii amanda aman 1 ay falan büyük olcak gerçi ama olsun kız büyük olunca zengin olur derlernaniknanik

kız 1 aydan birşey olmaz sen iyi çalış benim kızı sana veriyom emelden vazgeçtim

bakma emelcim bende acayip titizimdir çalışıyorum diye pek inceleyemiyorum ben gecenin yarısında yatmak üzereyken aynada nokta göreyim hemen silerim silmezsem uyuyamam o gece:)) öleyimdir

kız merve sendende vazgeçerim bak kızıma karışmayın annesine çekerse pasaklı olmazda emel teyzesi gibide olmaz ama bende çalıştığım için sırf hafta sonları yapabiliyorum ondada kanepeleri çekerim kapılarımı silerim camımi silerim ama işde sadece hafta sonları manyak ütü yaparım çorap hariç herşeyi ütülerim

gelin kaynana toprağından olur derler :)) oğluşumm bak kısmet buldum sana beşik kertmesi yapcam bi hamiş kalayım hehe.

manyağız biz ya bu arada kızlar perde nin 1 bitti geri kaldı 4 perde hemen asayım sunu bi

neeeeeeee perdeee mi asıcaksınnn kızımmmm saçmalama uzanmamamn gerekk yaa

kızlar merhaba...Yazamıyorum işler yoğun biraz ama yazdıklarınızı okudum..Herkese iyi akşamlar diliyorum..Emel cim ne perdesi yaaaa....Senın uzanmaman gerek bırak temizliği şimdi....Merve evet düşünce gücüne ne oldu? Olumsuz düşünmek yok..Esma oklavayı iyi kullanamıyorsun bak..Hepinizi öpüyorum..Yarın görüşmek üzere.......

kızlar merhaba...Yazamıyorum işler yoğun biraz ama yazdıklarınızı okudum..Herkese iyi akşamlar diliyorum..Emel cim ne perdesi yaaaa....Senın uzanmaman gerek bırak temizliği şimdi....Merve evet düşünce gücüne ne oldu? Olumsuz düşünmek yok..Esma oklavayı iyi kullanamıyorsun bak..Hepinizi öpüyorum..Yarın görüşmek üzere.......

tamam cnm ya arada öle olur dimi ama:1hug: ii akşamlar görüşmek üzere..

esmacım bu ne demek diye sormuşsun.....maşallah barekallah.....
Mâşaallah deyince beğendiğimiz, sevdiğimiz, gördüğümüz bir güzelliğin esasında Allah’a ait olduğunu lisanen zikretmiş oluruz. Bu düşünce ile beraber bunu zikrettiğimizde artık o baktığınız şey Allah’ın mülkünde olduğu tasdiklenmiş bir mülk olarak envantere geçer
Mâşaallah; ‘bunu Allah diledi de oldu’ demektir
Bârekallah diyerek de ‘bu nimeti benim için mübarek eyle’ kaydını koyarız
Bu, “Allah diledi oldu; fakat Allah bunu sana lütfuyla vermiş olsun ki, sende bu mübarek olsun” anlamına gelir.

her zaman maşallah kelimesinin yanında barekallahı kullanırım.....sizde ihmal etmeyin

gülşen kız aferin sana ben bilmiyordum anlamanı bundan sonra sıksık kullancam bende

gülşen kız aferin sana ben bilmiyordum anlamanı bundan sonra sıksık kullancam bende

canım bende merak ederdim maşallahı çok sık kullanıyoruz diye araştırmıştım bir zamanlar sonrada barekallah dememiz gerektiğini öğrendim....aslında bir hadis bildiğim kadar ile.....allah hepimizden razıolsun inşallah

canım bende merak ederdim maşallahı çok sık kullanıyoruz diye araştırmıştım bir zamanlar sonrada barekallah dememiz gerektiğini öğrendim....aslında bir hadis bildiğim kadar ile.....allah hepimizden razıolsun inşallah

allahım gönlündekini versinn inşallah sana :teselli:

allahım gönlündekini versinn inşallah sana :teselli:

amin versin ama hepinize versin kızlar
valla gelin kaynana toprağına çekmesin çünkü benim kaynanam pek titiz değil iyice pasaklı olurum aslında çok düzenli tertiplidir ama fazla titiz değildir

kız emel sen neden duramıyorsun akıllanmadınmı hiç sen senin yatıp dinlenmen gerekiyo ya senin bilinçli olman lazım bu acıyı bir kere yaşamışın allah allah oklava gelecek kusura bakma hamile falan demiycem :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kız emel sen neden duramıyorsun akıllanmadınmı hiç sen senin yatıp dinlenmen gerekiyo ya senin bilinçli olman lazım bu acıyı bir kere yaşamışın allah allah oklava gelecek kusura bakma hamile falan demiycem :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

kız ütü yapıyorum allah allah ne bağırıyorsunuz pencerelerim açık mı kalsın

valla emel ya şaştımm kaldım bak şimdi daha dün öğrendin kızım hamiş olduğunuuu yok mu yardım etcek biri sana nazının geçtiği

X