Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Emel cim kan testi yaptırdınmı sen? Bu arada xmoye x aramıza hoşgeldin...

yok kan testi yaptırmadım ama idrarda çıktı bu arada benim miğde bulantılarım 3 hafta sonunda başlıyor mesela şuan asırı bir miğde bulantım var 5 haftada hastanelik oluyorum bensenağlama

yok kan testi yaptırmadım ama idrarda çıktı bu arada benim miğde bulantılarım 3 hafta sonunda başlıyor mesela şuan asırı bir miğde bulantım var 5 haftada hastanelik oluyorum bensenağlama

canımm inş. busefer olmıcaktır mide bulantın

canım belki bu sefer fazla yaşamazsın mide bulantısı..Umarım öyle olur..Ama yine de değer değil mi? Keşke olsada benımde bulansakafamçokkarıştı

canım belki bu sefer fazla yaşamazsın mide bulantısı..Umarım öyle olur..Ama yine de değer değil mi? Keşke olsada benımde bulansakafamçokkarıştı

evet bebek öldükten sonra şunu dedim keske bebek yaşasaydıda mide bulantım devam etseydi dedim

ben gün boyunca uyukladım yeni kendime geldim valla
gülşencm aynen ya bende yemeği yedi geldim ama sorma bi uyku bastırdı bilgisayar başında uyucam valla müdürde yok kestirsem mi:)
aynen diyorum hamiş olsam hiç yataktan kalkamam sanırım
ben çalışmasam bende kalkmam akşam kafamı nereye koydum orada uyuyorum
kızlar ben geldim hepinize çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için şuna inanın gece yatarken hepinize dua ettim allah hepinizin kucağına bebek nasıp eder inşalah
canımmmmm hoşgeldin tekrardan tebrik ederim seni ama temizliğe ara ver artık batıranmı var sanki evini senin için değil yeğenim için söylüyorum malum bizleri düşünen yok herkes yeğenlerini düşünüyoooo:çok üzgünüm:
nasippppp esmaaa nerdesinizzz siz bakimm
beni merak eden biri çıktı merveciğim bugün çok kötüyüm sürekli uyukladım canım yeni kendime geldim
allah korusun bu sefer olmaz inş.
evet bebek öldükten sonra şunu dedim keske bebek yaşasaydıda mide bulantım devam etseydi dedim

evet bencede bebeğim beni bırakmasında sabrederimkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

emel kız mervenin içine benimki kız seninki erkek doğmuş oğlunu beğenirsek kızımızı verirriz belki ama oğlunun kayseriye gelmesi şartıylaa:roflol::roflol:

ohh ohh maşallah hamişlerde gelmiş aramıza....nazlı hamişlerimiz.........aman emel kendine dikkat et ne olur......zaten kaybetmenin acısını biliyorsun onun için sana uyarı yapmaya pek gerek yok...tecrübeli hamişsin sen.....mide bulantıların olmaz bunda...her hamilelik bir diğerinden farklı derler çünkü....allah analı babalı büyütsün....gezdirip oynatmayı,okutmayı damat eylemeyide nasip etsin..gördüğün gibi oğlun olacak yani:)

emel kız mervenin içine benimki kız seninki erkek doğmuş oğlunu beğenirsek kızımızı verirriz belki ama oğlunun kayseriye gelmesi şartıylaa:roflol::roflol:

onu ben dedim yahu önce....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mervecimde demiştir tabi....temiz kalpli hatunlarız nede olsa....dimi kız merve:dance:

kızlarr buarada benimde oğlum olcak sanırım bizim gelin hamiş ya o rüyasında görmüşş oğlumu balkonda yatırıomuşum:)) bakalım önce hamiş kalayım dimi:)))
canım doğrudur ya uyku hali normal tabi hayatım olsun dayan bugünlerde geçecek esmacım..

canımm hamişlerin içine doğar desek:roflol:Şeniz evet önce gülşen dedi sora bende onayladımm olsun ama biz bir aileyiz :teselli:

yok öyle güzelim kızını kızım bilirim ama burda yaşarlar yoksa almam kızını elini sallasa ellisi oğluma ama bende kız istiyordum

çi takvimine baktınız mı kızlarr hamişlerr evett alalım tahminlerii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…