Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben geldim hepinize çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için şuna inanın gece yatarken hepinize dua ettim allah hepinizin kucağına bebek nasıp eder inşalah

kızlar ben geldim hepinize çok çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için şuna inanın gece yatarken hepinize dua ettim allah hepinizin kucağına bebek nasıp eder inşalah

Hoşgeldin yeni hamişimiz....Temizlik bitti bebek geldi ne güzel..Darısı başımıza..a.s.

canımm emelcimm hoşgeldinn bitanemm.. anlat bakalım birazda olsa neler hissettin? nekadardır uğraşıodunuz cnm siz

tebrik ederim emelcim neyse evinide temizledin rahat bir hamilelik dönemi geçirirsin artık:lepi:

Hoşgeldin yeni hamişimiz....Temizlik bitti bebek geldi ne güzel..Darısı başımıza..a.s.[/QUOTE

amin canım allah her isteyene hayırlı evlatlar versin dün gece nöbetçi eczaneden aldım testi ama değişik bir duyguydu bu arada ablamda tüp bebek yaptırmıştı onunkide tutmuş hem teyze hem anne oluyorum

canımm emelcimm hoşgeldinn bitanemm.. anlat bakalım birazda olsa neler hissettin? nekadardır uğraşıodunuz cnm siz

canım bizim bebeğimiz öldükten sonra hep uğraştık ama özellikle bu yumurtlama günlerinde hergün düzenli ilişkiye girmeye çalıştım vallahi dün temizlik bitti nöbetçi eczaneden aldık testi ümidim yoktu baktım 2.çizgi silik 5 dakika sonra ikitane kocaman pembe çizgim vardı eşim banyonun kapısında bekliyordu zaten hiçbirşey demeden sarıldık birbirimize

ay cnm benimm bilmiyordum bebişinin öldüğünü:KK43:

tüylerim ürperdi bak ne mutlu sana allaha çok şükür hem teyze hem anne olduğun içinn:)
çok dikkat et cnm senin için yazılanları oku olur mu? hepsi kulağında küpe olsun yorma kendini arkadaşım.

selam kızlar nasılsınız emelcim senin için çok sevindim allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin.:teytey:darısı başımıza inşallah:nazar:a.s.

selam kızlar nasılsınız emelcim senin için çok sevindim allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin.:teytey:darısı başımıza inşallah:nazar:a.s.

amin canım allah hepinize nasip etsin inşallah kalbim sizinle hadi yapın beni teyze artık

canım bizim bebeğimiz öldükten sonra hep uğraştık ama özellikle bu yumurtlama günlerinde hergün düzenli ilişkiye girmeye çalıştım vallahi dün temizlik bitti nöbetçi eczaneden aldık testi ümidim yoktu baktım 2.çizgi silik 5 dakika sonra ikitane kocaman pembe çizgim vardı eşim banyonun kapısında bekliyordu zaten hiçbirşey demeden sarıldık birbirimize

ayyyyyyyyyyyy çok güzel allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin çok seviniyorum böyle haberler duyunca artık dikkat et kendine temizlik falan derken çok yorma kendi ......:sm_cool::sm_cool:

X