Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aman napim kuruntu işte
sende bence aşiri negatif elektrik yüklü ben öyle hissediyorum iyi düşünme kabiliyetin yok benim kusuruma bakma dost aci söyler biraz pozitif ol derim ben sana
kızlar yarın ayşenin günü hepimiz düşüncelerimi birleştirip telepati kuralım ve dua edelim arkadaşımıza ne dersiniz

kiz ayşe kirmizi karti yedi sen hangi alemdesin allah allah

çıkardı herlade canım bilmiyom.ama bana ultrason değil de çatal olay varya ona yatırıp bi cihaz yerleştirdiler.o cihazı içimde gezdirdi en sağlamı oymuş

banada o şekilde baktılar hayatım..neyse önemli olan çıkmaması..nasılsa onun çaresi vara.s.

ne zaman kız o kadarda geçmişi okudum gözden kaçırdım demekki neyse kistten kurtuldu o zaman hayırlısıyla

çıkardı herlade canım bilmiyom.ama bana ultrason değil de çatal olay varya ona yatırıp bi cihaz yerleştirdiler.o cihazı içimde gezdirdi en sağlamı oymuş

Bana da öyle baktılar hayatım..Demek ki yok...Bekarken vardı ama adet ile gittiğini söylemişti doktorum..

benim adetim hiç sancılı olmaz kızlar ilişki sırasında sancı olursa ozaman korkun derim. emell hakkaten çatlatma bizi ya bırak temizliği gelll siteye

canım ya bu ilşki sırasındaki ağrı nasıl bi ağrı benim ağrıdan kastım yumurtalığım falan ağrımaz sadece şeyimde ........ bi yanma falan olur o kadar

siteye birşey oldu yine yazılarım 2 kere çıkmış..)))) Ayşe kırmızı kart görmemişmiydi? Esma yanlışmı hatırlıyorum ben

canım ya bu ilşki sırasındaki ağrı nasıl bi ağrı benim ağrıdan kastım yumurtalığım falan ağrımaz sadece şeyimde ........ bi yanma falan olur o kadar
:roflol::roflol:
siteye birşey oldu yine yazılarım 2 kere çıkmış..)))) Ayşe kırmızı kart görmemişmiydi? Esma yanlışmı hatırlıyorum ben
EVET CANIM KIRMIZI KARTLA SAHALARDAN 1 AY UZAKDA

canım ya kistin küçükmüydü ki adet ile gitti nasıl oldu

tam bilmiyorum boyutunu..Ama doktor korkulacak birşey yok adetle atarsın demişti. Bekar olduğum için karından baktı ama o şekilde bile çıkmıştı..hiç tedavi felan görmedim. Son muayenede birşey çıkmadı

neden alınsın ki değilmi derya o aklı başında bir kadın öyle alınacağını sanmıyorum ama
biz birbirimize hatalarımızı olumsuzluklarımızı daha doğrusu birbirimizi eleştiremeyeceksek
bu dostluğun anlamı nerde
hem birbirimize nazımız geçmesi lazım yanılıyormuyum?:1hug:

deryacığım alındınmı bana

yok kız neden alinim
aslında çok alınganımdırda sana alınmadım
bi misafirim geldi gitti
yoktum pc basında
hatta suan çok hareketli bir türkü dinliyorum
olsanız halay cekerdik
way way ninna ninna:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

çılgınsın kız senŞeniz

eköseoğlu naber.bende 1 hafta sonra kayseriye gidiyorum.uzun bi süre internete giremicem.orda bilgisayar yok.sizleri çok özlücem.bizde şimdi bide morfoloji sorunu çıktı.eşimin spermiyogram sonucuna göre morfoloji biraz düşük.kayseride zaman kaybetmemk için spermiyogramı tekrar yaptırıcaz.sonuca göre aşılama olabilir.kayserideki hastaneleri pek bilmiyorum.araştırdım sevgi hastanesi iyi dediler tüp bebek bölümüde varmış.sen ne düşünüyosun bildiğin başka yer varmı.yeğenim napıyo iyi bakıyosun dimi ufaklığa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…