Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yahu kimse beni kaale almıyor heralde soruyorum neyapıyorum kimsede tık yok

deryacığım siteye zor giriliyor geç cevap gelmesi sence normal değil mi belki arkadaşlar giremiyor sen demedin mi bende zor girdim diye hemen alınganlık yapma bitanem

canım ya bende kist için belirti yoktu.zaten belirti olmazmış
normal kontrole giden birinde bile çıkarmış bu.ama en yaygın belirtisi adetin sancılı olmasıymış ilşki sırasnda ağrı oolması.

ay ben çok sAncı çekerim ya bak korktum şimdi
ama detim düzenlidir sağolsun günü gününe olur

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz (eylül)
serdi.........................................12 Temmuz ( )
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
NEŞELİ:)).................................16 Temmuz (neşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz (çağla)
raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
güzelkız MS..............................30 Temmuz (semra)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel)
Melankolia................................................... (pınar)

aslımmm.................................... 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009................................... ..1 Ağustos (merve)
benssenb.................................... 3 Ağustos ( )
birdilektut....................................................... (dilek)
meleğimsin.................................................... (berna)
duygu2008..................................................... (duygu)
beyazmelek.................................................. (melek)
Ameli.......................................................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE

Son düzenleme:
çağlacım ve deryacım ...
ben evlendikten 1yıl sonra başladı kistler önce ufak ufak oldu doktorum önemli değil adetinle atarsın dedi bu son sefer 15gün adetim gecikti ve en önemlisi ilişki sırasında sancı oldu resmen sol yumurtalığımı hissetim orda bişi olduğu anlaşıldı bide kahverengi lekelenmem oldu.
doktorumda baktı oo kistin varmış ondan olamamışsın geçen ayki adetinle atamamışssın yumurtalğını dedi. bende hamile sandm doktor dedim oda bana hiç merak etme ummadığın anda kalırsın hamile bak bana dedi:) önemli değiil basit bişi dedi dooğum kontrol hapı kullan kontrole gel dedi ama ben gitmedim hala..

çağlacım ve deryacım ...
ben evlendikten 1yıl sonra başladı kistler önce ufak ufak oldu doktorum önemli değil adetinle atarsın dedi bu son sefer 15gün adetim gecikti ve en önemlisi ilişki sırasında sancı oldu resmen sol yumurtalığımı hissetim orda bişi olduğu anlaşıldı bide kahverengi lekelenmem oldu.
doktorumda baktı oo kistin varmış ondan olamamışsın geçen ayki adetinle atamamışssın yumurtalğını dedi. bende hamile sandm doktor dedim oda bana hiç merak etme ummadığın anda kalırsın hamile bak bana dedi:) önemli değiil basit bişi dedi dooğum kontrol hapı kullan kontrole gel dedi ama ben gitmedim hala..

çağlacım ve deryacım ...

aferin sana neden gitmedin dr'a bakayım kızayımmı sana:eek:klava:
esmaaaaaaaaaaaa nerdesinKötü Kazen

benim adetim hiç sancılı olmaz kızlar ilişki sırasında sancı olursa ozaman korkun derim. emell hakkaten çatlatma bizi ya bırak temizliği gelll siteye

ay ben çok sAncı çekerim ya bak korktum şimdi
ama detim düzenlidir sağolsun günü gününe olur
deryacığım neden hemen herşeye hevesleniyorsun sen bir türlü anlamış değilim kızım sağlıklısın işde :mymeka:
ben emeli merak etmeye başladım
bende ya hiç haber vermiyo bayan vileda
gelsinde gösterelim ona oklavayı:eek:klava::eek:klava:

ya nasip benim doktor doğum iznine ayrılıcaktı başka doktor bulmam lazım. bide ben hissediyorum gitti kistimm:)) hem hamiş kalcam canım ne gerek var kist kontrolüne:)))))))))

kızlar yarın ayşenin günü hepimiz düşüncelerimi birleştirip telepati kuralım ve dua edelim arkadaşımıza ne dersiniz

ya benimm çok işim var çalışmamm gerek ama içimden gelmiyor hiç üfff.. çağlacım rahatlat kendini kistinde zaten küçücük bişiymiş ilaç bile vermemişş canımm salaa kıştt de bak gidio:))))

valla Emel temizlikten fırsay bulamıyordur..Kendi derdinide unutmuştur..Dün akşam başka topikte yazmış demiştiniz son durumunu oraya yazmışmı acaba?

Canım bende de kist yok ama. Bu söylediğin belirtiler bende var:uhm: Bu durumda bende kist mi var diyeceğim ama herhalde ultrasonda çıkardıyasakkelime

çıkardı herlade canım bilmiyom.ama bana ultrason değil de çatal olay varya ona yatırıp bi cihaz yerleştirdiler.o cihazı içimde gezdirdi en sağlamı oymuş

çağlacım ve deryacım ...

sağol canım ya çok moral alıyom sizden valla

rica ederim çağlacım bence allah başka dert vermesin olsun ufak kistler geçerr:) hadi kızlar ben size uzun bir ara vereyimm çok çalışmamm lazımm çoook

X