Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yok kız neden alinim
aslında çok alınganımdırda sana alınmadım
bi misafirim geldi gitti
yoktum pc basında
hatta suan çok hareketli bir türkü dinliyorum
olsanız halay cekerdik
way way ninna ninna:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

sağol canım ben senin iyiliğin için söyledim pozitif olmaya çalış tamammı

ya canım kusura bakma alınmadın demi güldüm diye dr. bana sordu vajinanda yanma varmı diye tahlil yaptık birşey çıkmadı ama neden sordu tahlili neden yaptık bilmiyorum

bekarken bendede vardı adet öncesi oluyormuş adetten sonra atılıyormuş kasıklarım ağrıyo diye gitmişdim korkma dedi dr. bunlar normal demişdi

esmacım ya.benim adetime de az kaldı 6 gün var acaba dün çıkan kistler adet zamanı çok yakın diyemi çıktı ki.ben aslında ilçalar bittikten sonra annemin doktorun muayenesine gitmek istiyom.o daha net konuşur.sonuçta bu özel hastane ama yoğun aldukları için fazla ilgilenemiyolar.

ya canım kusura bakma alınmadın demi güldüm diye dr. bana sordu vajinanda yanma varmı diye tahlil yaptık birşey çıkmadı ama neden sordu tahlili neden yaptık bilmiyorum

bekarken bendede vardı adet öncesi oluyormuş adetten sonra atılıyormuş kasıklarım ağrıyo diye gitmişdim korkma dedi dr. bunlar normal demişdi

esmacım ya.benim adetime de az kaldı 6 gün var acaba dün çıkan kistler adet zamanı çok yakın diyemi çıktı ki.ben aslında ilçalar bittikten sonra annemin doktorun muayenesine gitmek istiyom.o daha net konuşur.sonuçta bu özel hastane ama yoğun aldukları için fazla ilgilenemiyolar.

çağla bence adetin bitince git annenin dr. kesin sonuç al için rahatlasın

çağla bence adetin bitince git annenin dr. kesin sonuç al için rahatlasın

öyle yapacam canım ben de.içim rahat etsin.annem doktorundan çok memnun yıllardır ona gider.bir de esmacım bişiy soracam.doktor bana iltihap için fitil verdi.peki regl olursam fitile ar mı verecem yoksa devam mı edecm.bi bilgin var mı canım ya.doktor 10 gün ilşkiye ara ver dedi.tamam o.şimdi fitile de edet olunca ara veririsem.yumurtlama gününe kadar yine bitmez 14 tane çünkü.bu ay da elden kaçar o zaman.

eköseoğlu naber.bende 1 hafta sonra kayseriye gidiyorum.uzun bi süre internete giremicem.orda bilgisayar yok.sizleri çok özlücem.bizde şimdi bide morfoloji sorunu çıktı.eşimin spermiyogram sonucuna göre morfoloji biraz düşük.kayseride zaman kaybetmemk için spermiyogramı tekrar yaptırıcaz.sonuca göre aşılama olabilir.kayserideki hastaneleri pek bilmiyorum.araştırdım sevgi hastanesi iyi dediler tüp bebek bölümüde varmış.sen ne düşünüyosun bildiğin başka yer varmı.yeğenim napıyo iyi bakıyosun dimi ufaklığa

canım ben hümaya gidiyorum orasıda iyi bir hastane hem sadece kadın doğum üzerine sevgi hastanesine giden hiç yakınım yok o yüzden bilmiyorum
zaten herkes yeğenini soruyo iyi bakıyorum canım bakmammı darısı size

öyle yapacam canım ben de.içim rahat etsin.annem doktorundan çok memnun yıllardır ona gider.bir de esmacım bişiy soracam.doktor bana iltihap için fitil verdi.peki regl olursam fitile ar mı verecem yoksa devam mı edecm.bi bilgin var mı canım ya.doktor 10 gün ilşkiye ara ver dedi.tamam o.şimdi fitile de edet olunca ara veririsem.yumurtlama gününe kadar yine bitmez 14 tane çünkü.bu ay da elden kaçar o zaman.

valla canım onu bilmiyorum işdefisfisfis onu bence ara sor dr. ona göre hareket et tamammı

iyiyim hayatım nasıl olayım sıcaklarla boğuşuyoruz izmir çok sıcak bugün gölgede 38 gösteriyor koçiş gelsede denize gitsekşakkıdı

senin öylede bi şansın var dimi....
cuma akşamı bizde izmire gelcez ama hiç durmadfan arkadaşları alıp marmarise geçiyoruz ...artık geçerken el sallarım sana

senin öylede bi şansın var dimi....
cuma akşamı bizde izmire gelcez ama hiç durmadfan arkadaşları alıp marmarise geçiyoruz ...artık geçerken el sallarım sana

oh oh negüzel
biz hayatımızda deniz nedişr bilmiyoruz milletteki keyfe balKötü KazenKötü Kazen
bende serinlemek için bahçe sulamaya iniyorum şimdi
geçerken el sallamak isterdim ama bahçenin yolu izmirden geçmiyorki:eek:klava::eek:klava:

X