Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ciddi misin of bakalım benim bünye nasıl çıkacak:roflol: cidden herşey alın yazısı allah eğer yazdıysa olur beklioz bakalıma.s.

Ben doğum kontrol hapını bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldım bi arkadaşımda 7 yıl korunmuş bırakır bırakmaz hamile kalmış şimdi 1 ayı kaldı doğuracak inşallah...

çok teşekkürler canım ya sağolasın...ben iltihabı sorun etmiyom zaten geçer diye düşünüyomm da bu kist kafamı karıştırdı gerçi sağda ve solda olmak üzere 1 er tane küçük 1.5-2 cm civarında.şu anda sorun yok büyürse sorun dedi.yani canım ya ben hamile kalırsan pek ara vermeyi düşünmüyom çocukları ard arda 1.5 - 2 yıl ara vermeyi düşünüyom.a.ssonradan bu kistler başım aiş açmasın

Ben doğum kontrol hapını bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldım bi arkadaşımda 7 yıl korunmuş bırakır bırakmaz hamile kalmış şimdi 1 ayı kaldı doğuracak inşallah...

sen nekadar kullandın asiyecim doğum kontrolu?

allah bir gittim doldurmuşsunuz kusura bakma ayşe ben varken hiçbiriniz yazmıyosunuz işde iki naz yapalım dedik dolmuş ben gittim ya ondan hıh küstüm işde lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

günaydın kızlarrrrrrrr napıyonuz ben geldim bakıyomda benim adım hiç geçmiyo küstüm size beni soran edende yok ben hastalıkla penceleşiyom adet olamıyom kist her yumurtamda varmış iltihap olmuş hertarafım allah bilir çocugum zor olucak heralde

canım inşallah rabbim gönlüne göre verirrrrra.s.
ben de öyle düşünüyordum azramdan sonra sadece 3 ay oda sezeryan olduğu için korunduk ama görüyorsun yine doktor kapılarını aşındırıyorum olsun diye kimi de olmasın diye gidiyo ne yapalım kaderde ne varsa onu yaşarız değil miiiiiiii
umarım sende sorun çıkmaz da yeğenlerim gibi peşpeşe doğurursun peşlerinde koşuşmaktan yorulursunnnnn inşallahhhhh

geçmiş olsun canım ya.ben dün doktora gittim.benim sağda ve sol yumurtalığımda 1.5-2cm civarında küçük 1 er tane çikolata kisti ve iltihap varmış vajinada.kist için sorun değil çocuk için daha çok küçük bişiy olmaz dedi.iltihap için de ilaç verdi.

günaydın semracım sormaz olur muyuz aklımızdasın? naptın gene gitmedin mi doktora adet olman için bi iğne falan olmadın mı şekercim? öle deme ii düşün ii şeyler gelsin hamiş olcam de inan buna.
ayşe ya ben azrayı bilmiorum:uhm:

banada ilaç verdi inş geçer yaa:lepi:

kız tazem o ne demek şimdi klava:napalım alıştık artık birilerinin gelip gelip yok olmasına ama unutmadık seni canım sen bizim tazemiz değil misinnnnnnnn:1hug:
geçmiş olsun bu arada canım ya ilaç verdi mi doktor inşallah iyileşirsin ama bidaha duymayayım zor olacak falan buradaysan inanacan olacağına işte o kadarrklava:
Allahın izniyle hepimiz anne olacaz listemizi pembeye boyayacaz inşallah dimi amaaa.s.
allah bir gittim doldurmuşsunuz kusura bakma ayşe ben varken hiçbiriniz yazmıyosunuz işde iki naz yapalım dedik dolmuş ben gittim ya ondan hıh küstüm işde

amanda aman nazlı hamişim benimmmmmmmmm
biraz zor küsersinnnnnnnnlülülülülülü

eköseoglu hamilemi oldun gı sen amaaaaaaa ne zaman gı heç haberim yok senağlama

bana kist için iltihap için birde mantar için ilaçlar verdi onları düzenli bi şekilde kullanıyorum adet oldumda gene gidicem

semracığım hoş geldin canım bi ecü deyip kaçıyorsunuz ayıp oluyo sonrada beni sormuyorsunuz dşyorsun
bak bana yazıyorum cevap alamıyorum ben gidiyorum diyorum herkes doluşuyo ben küsüm herkese istersen gel yanıma lülülülülülülülülülülülülülülülülülülül

aşk olsun teyzesi 2 hafta oldu öğreneli gelmezsen bilmezsin tabiiiiiiii klava:klava:

ay çok sevindim ne güzel kız anam işten güçten giremi biliyom ama çok sevindim senin ilkti deilmi inş benimde olur ama bu kistlerle başım dertte her yumurta yanında kist varmış ve halen adet olmadım canım çok sıkılıyo ( bana dua et:çok üzgünüm:

canim 1 ağustos bende

nerdesiniz zilli karılar şiiittttttttt bakın harbiden küsecem haaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…