Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla ayşe süpersin canım........
emel bugün temizliğe daldığı için biz onur ancak gece veya yarın görürüz.....o zmanda yorgunum diye yapmaz testi.....bu hikaye kanımca doktorda ultrasonda kolunu bacağını bile gördüm diye başlayacak.....

herkese günaydın ya giremeiyorum ben bu siteye deşli edecek beni neyse ben ancak öğleden sonra gelirim hadi by

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan....( )
TATOŞ..........( )
S.ozozel...... (sibel)
deryaa1........(derya)
Eköseoğlu... (esma)
Duygun.......( )
asiş.............(asiye)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
beyazmelek...............................5 Temmuz (melek)
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
Ameli........................................10 Temmuz (ayşe)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz (eylül)
serdi.........................................12 Temmuz ( )
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
NEŞELİ:)).................................16 Temmuz (neşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz (çağla)
raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz ( gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
güzelkız MS..............................30 Temmuz (semra)
Melankolia........................................ .......... (pınar)
Rahel........................................31 Temmuz. (emel)
aslımmm........................................... ..........( )

ılgın3009................................... 1 Ağustos (merve)
benssenb.................................. 3 Ağustos ( )
birdilektut....................................... .......... (dilek)
meleğimsin........................................ ...... (berna)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE

kızlar hepinize günaydın ...dün kan ve hormon testlerini aldım doktora gösterdim.hepsi normal dedi...ama dediğim gibi dedi bu çikolata kisti 1.5-2 cm civarında ssağda ve solda olmak üzere 2 tene küçük dedişimdi seni tedavi için erken dedi 5-6 ay geçsin en azından..normalde bunun bi zararı yok dedi.ama bakacaz normalde bu hastalarda küçük olanlarda hamilelik oluyo dedi.ben de bir de iltihap çıktı bol bol su içiyom ve ilça kullanıyom.kızler bı kistin büyümemesi için ne yapmam lazım.bunun için ilaç falan vermedi doktor.önemli değil diye geliba ya büyürse.büyümedem hamile kalmam lazım.kızlar ben diyom ki iltihap giderse 2 ay içinde hamile kalırım
tabi kalırsın canım sen iltihabı gönder yeter
o niyekineCADIARZU
neyse canım sok gitsinnnnnnnnn:dance:
anaaaaa:eek:
çöpü canimmmmmmm duvaraaaaaaaaaa
yok kız ben bu türkçeyiiiiiii yazıyom başka okuyom başka mana çıkıyooooooo
hamişim bugün nasılsın bakimmmmmmmm hava sıcak çok su içmeyi ihmal etme şöyle kavun karpuz vs bolca tüket yediklerine dikkat et sigara içilen ortamlara girmeee işin stresliyse hemen bırak malum bebiş daha önemli yorma kendiniiii:nazar::emir_bebek::nazar: bak seni düşünüyosam ne olayım ben yeğenim için diyom canimmmmmmmmmgamyoncuiremsu

ya hiç birşey bilmiyorsunuz amatatlicadiarzu
hep erken gel diye dedim duvara çöp sokayım diye öyle derler biri böylr iyi birşey yaparsa hep yapsın diye derler
neyse gelelim beni düşünmemeneCADIARZU aslında bende beni düşünmüyorum bebişimi düşünüyorum herşey onun için su şişemde karşımda bol bol içmeye çalışıyorum günde ortalama 2 litre fazlası yok

amanda kimler gelmiş uykuda kulakları çınlamış galibaaaaaaaaaa

ayşee neşen bol maşşalahh
he valla geç yattım erken kalktım ondandır malum bünye alışık değil oda böyle etkiledi demekkiiiiiiiCADIARZUama sakın hep böyle yap demeyin benim bünye bu tempoyu kaldırmazzzzzlülülülülülü
valla ayşe süpersin canım........
emel bugün temizliğe daldığı için biz onur ancak gece veya yarın görürüz.....o zmanda yorgunum diye yapmaz testi.....bu hikaye kanımca doktorda ultrasonda kolunu bacağını bile gördüm diye başlayacak.....
süperim dimiiiiiiii:eek:
yok kız kanımca o yaptı ama yazmıyo bugünde yoğun malum ama affı yok onu bi güzelllllllll:mymeka:ya bize uğramadan gitti dünnnnnnn
ya hiç birşey bilmiyorsunuz ama
hep erken gel diye dedim duvara çöp sokayım diye öyle derler biri böylr iyi birşey yaparsa hep yapsın diye derler
neyse gelelim beni düşünmemeneCADIARZU aslında bende beni düşünmüyorum bebişimi düşünüyorum herşey onun için su şişemde karşımda bol bol içmeye çalışıyorum günde ortalama 2 litre fazlası yok

yok kız hep hep bana yaramazzzzz bünyede kaldırmazzz:roflol:
sen yeğenime iyi bakta gerisi önemli değil zatennnnn:dance:
şaka kız sen iyi olacan ki yeğenimde iyi olsun dimi ama bak hissettiğini bile anlarmış kızdığını falan o yüzden sakın moralini bozma hep relax ol tamam mı canımmmmm:nazar:

kızlar bişi sorcam ya bu doğum kontrol hapıını bırakınca hemen hamiş kalınıo mu acaba? ben kalınmıo die biliorum ama gerçi herşeyyy kısmet

kimse yazmıyo küstüm size gidiyorum bende

zor gidersinnnnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava:
bak kızdım hamişliği unuttum gördünmü kız sen beni delirtcen mi sana cevap yetiştiremiyom bide sitem yiyom arada nasipim kaynadı yahuuuuuuuuu:eek:klava:
canımmmmmmmmm gece kuşum benim hoşgeldinnnnnnnn a.s.

tabi kalırsın canım sen iltihabı gönder yeter

ya hiç birşey bilmiyorsunuz amatatlicadiarzu

işallah canım ya sağolasın...

teşekkürler canım ya.sağolasın..

yok sade nasip değil çağlacım da kaynamış aradaaaaa:eek:
ben seni esma varyaaaaaaaaaaŞeniz
çağlacım ya şükür testler temiz çıkmış iltihap ta giderde hamiş kalırsın inşallah biran önce kist hakkında bilgim yok ama inşallah o da sorun yaratmaz canımmma.s.:nazar::nazar:

Ilgın cım doğum kontrol hapı bıraktıktan sonra 2 ay felan daha koruyor diyorlar ama kişiden kişiye değişiyor bu. Benım arkadaşım bıraktığı ay hamile kaldı.. Hele bir arkadaşım 7 gün ara veriliyor ya o tarihte kaldı..Yani hapı bırakmamıştı bile anlayacağın..Herşey kısmet..

X