Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sen geldin ya kaçtılar gene küs bence hehehehe kız hamile olmak nasıl bi duygu :KK43:((( benim bi yanım eksik canım sıkılıyo :KK43:((

ay çok sevindim ne güzel kız anam işten güçten giremi biliyom ama çok sevindim senin ilkti deilmi inş benimde olur ama bu kistlerle başım dertte her yumurta yanında kist varmış ve halen adet olmadım canım çok sıkılıyo :KK43:( bana dua et:çok üzgünüm:

ederim canım hepinize ediyorum zaten hayırlısıyla kistlerden kurtulur kurtulmaz hamiş kalırsın inş
ve kkdaki tüm arkadaşlarım ve bebek özlemi çeken herkese rabbim hayırlı evlatlar versin

semra cnm senin kistler çikolata olandan mı yoksa normak yumurtalık mı ?

sen geldin ya kaçtılar gene küs bence hehehehe kız hamile olmak nasıl bi duygu :KK43:((( benim bi yanım eksik canım sıkılıyo :KK43:((
ya herşeyim ona adepte oldu neler yiyip içiyorum onun için bir bilsen ama daha pek hissetmiyorum miniminnacık birşey
Esma hamilesin ya sen canın mı sıkılıyo kıs sürekli küscem diyosun bakim.

bilmiyorum ki herkese naz yapıyom bu ara benim günlerim bu günlerrrrrrsırnaşık şeysırnaşık şey sende şımar kızzz:lepi:

:1hug: kız biz yandık senle 9ay :roflol: herşeye küscen miŞeniz canımm olsun sen küs barıştırırız biz kendimizi hamişliğine veriozz.ben birazdan yemeğe çıkcam:icecream:
ya nasip bi liste yaptın kayboldunn:eek:klava:

esmacım bişey sorcam ben ctesi bi görim kesede ondan sonra plan yapim diyorum ama ne yemem lazım netten baktım biraz ama doktor bişey dedi mi sana canımmm

esmacım bişey sorcam ben ctesi bi görim kesede ondan sonra plan yapim diyorum ama ne yemem lazım netten baktım biraz ama doktor bişey dedi mi sana canımmm

yok canım demedi ben sütümü içiyorum yoğurdumu yiyorum bol bol meyve sebze ceviz yiyorum biliyorsun cevizde folik asit var çaya kahveye hayır sadece kahvaltıda çok açık çay içiyorum yada ihlamur içiyorum yumurta yiyorum haftada 2 yada 3 özellikle dikkat ediyorum ayrıca dondurmada yiyorum çünkü sütü en fazla 2 bardak içebiliyorum

:1hug: kız biz yandık senle 9ay :roflol: herşeye küscen miŞeniz canımm olsun sen küs barıştırırız biz kendimizi hamişliğine veriozz.ben birazdan yemeğe çıkcam:icecream:
ya nasip bi liste yaptın kayboldunn:eek:klava:

yok ya bugün naz yaptım azcık şimdi ben yapamda bu ayda siz başlarsınız sonra ben arada kaynarım neden yapmadım diyee kara düşünürüm sonra siz yaparkeeeeee:roflol::roflol:

kız nasip nerelere kayboldunnn sendemi küstün yoksa lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

tünaydın kızlar nekadar zor bu siteye girmek ya dün akşamdan beri uğraşıyorum giremeyincede çatlıyorum meraktan kıslar hamiş varmı hatta hamişler olsa süper olur bide bişey sorucam şu fotonuzu nasıl koyuyorsunuz ben beceremedimde :KK70:

ben neymişsim ya 2şer dakka arayla yazıyom sizde çok yavaşsınız amaa

tünaydın kızlar nekadar zor bu siteye girmek ya dün akşamdan beri uğraşıyorum giremeyincede çatlıyorum meraktan kıslar hamiş varmı hatta hamişler olsa süper olur bide bişey sorucam şu fotonuzu nasıl koyuyorsunuz ben beceremedimde :KK70:

kontrol paneline gir orada avatar resmini tıkla sonrasını görürsün zaten yok anlamadı esma dersen devamınıda anlatırım

:çok üzgünüm:
yok canım demedi ben sütümü içiyorum yoğurdumu yiyorum bol bol meyve sebze ceviz yiyorum biliyorsun cevizde folik asit var çaya kahveye hayır sadece kahvaltıda çok açık çay içiyorum yada ihlamur içiyorum yumurta yiyorum haftada 2 yada 3 özellikle dikkat ediyorum ayrıca dondurmada yiyorum çünkü sütü en fazla 2 bardak içebiliyorum

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende aranızda yeniyim bi konuda yardım istiycektim ben haziranın 2 sinde adet oldum sonra tekrar 29 unda adet oldum ve 6 gün sürdü ama acaba hamilemiyim sabah test yaptım negatif çıktı ama midem çok bulanıyor böle bir ihtimal varmı 6 gün adetin sonrasında hamile olabilirmiyim tşk şlimdiden bilgilerinizle banada yardımcı olursanız sevinirim:a015:

kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
esma kız senden hızlı yazıyım mı he yazıyımmı:)
naber kızlar

X